Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

hej dziewczyny pytanie brzmi czy wysoki chlopak i niska dziewczyna wygladaja jakoś śmiesznie czy może uroczo? jakie jest wasze zdaniee?;d

zweryfikowana
Posty: 1.608
Ostrzeżenia: 1/5

Raczej uroczo :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

ktoś jeszcze się wypowiee?;) chodzi mi o roznicę np 25 cm :P

zalezy, jak laska ma 150 a koles 2 m to wyglada smiesznie, ale milosc nie wybiera i chyba wazne ze sie kogos kocha a nie co jacys obcy ludzie pomysla ;)
Zreszta lepiej tak niz na odwrot ;D
a 25 cm to wg mnie nie az tak strasznie duzo

mój mężczyzna jest ode mnie niemal 30cm wyższy, uwielbiam tę swobodę w wyborze wysokości szpilek i zawsze mogę się czuc przy nim jak kruszynka

byłam z chłopakiem dużo wyższym ode mnie, nie obchodziło mnie to jak wyglądamy idąc razem choć wiem że musiało wyglądać to dość dziwnie:) jednak było mi na ręke "wspinać sie" na paluszkach do góry by dać mu całusa:) ma to swój urok!:)

dla mnie to normalnie wyglada. Teraz ludzie nie zwracaja tak na to uwagi :) mój kochany jest wyzszy ode mnie max o 5 cm (ale chyba nawet i tyle nie ma) i co? przeciez sie nie zaplacze, ani nie bede chodzic cale zycie w balerinach :D

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

hehe;d wlasnie tak się zastanawiałam ;P ale wydawało mi się ze w udczuciu innych wyglada to jakoś smiesznee;d
a co wtedy kiedy dziewczyna ma 160 a chlopak 185?;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-18 00:37 przez karolajnaax3.

Ja byłam z takim co miał ponad 190cm, a ja mam 160cm..jakoś mi to nie przeszkadzało. Teraz jesten z facetem co ma 180 cm i nie odczuwam zbytniej różnicy...nawet mógłby być z 5cm wyższy ;P lubię czuć się mała ;P

czasem śmiesznie jeśli to większa różnica

Mam 160cm, mój chłopak 185cm - wyglądamy normalnie. Moja siostra ma 165cm, a jej chłopak ponad 190cm i też uważam, że wyglądają normalnie. Gorzej jakby to chłopak miał 160cm a dziewczyna prawie 2m, ale miłość jest ślepa:)

ja mam 167, moj chlopak 2,02. ;) super jest ! :D

raczej uroczo!

myślę ze zdecydowanie tak powinno być, że dziewczyna jest delikatna i kobieca a facet zdecydowanie wyższy od niej (ja mam 157 a on 186 ^^)

ja mam 164 cm , a moj mąz ma 198 cm ,i jest super ,moge sobie ubierać szpile a i tak jestem nizsza:) wyglądam przy moim jak kurczaczek ,:) bo raz ze jest tak wysoki to jeszcze zbudowany ,ale oczywiście nie wygląd i wzrost najważniejszy ,w sumie całe zycie obracam się wśród wysokich dryblasow ,brat ma 205 cm ,wygląda jak olbrzym tez zbudowany i mój ojciec prawie tak samo ,taki sam był dziadek:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

powiedzieć mu co czuję?