Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.148
Ostrzeżenia: 1/5

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 17:46:24

Jest nieuczciwy wobec Ciebie i swojej dziewczyny, zastanów się nad tym co będzie jeśli zaczniecie się spotykać a on będzie pisał z inną dziewczyną i powtórzy się taka sama sytuacja jak z Tobą? Skoro jednak na prawdę go kochasz to postaw sprawę jasno, albo Ty, albo Ona. Jeśli wybierze ją, po prostu zerwij kontakt. Będzie ciężko, ale przyjaciele w takiej sytuacji są nieocenieni. Wiem z autopsji.

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 17:56:26

w życiu ludzie popełniają rózne błędy niestety bardzo często w kwesii uczuć. ja nie bede krytykowała jego zachowania, rozstaliście sie i miał prawo związac sie z inna dziewczyna, jej wiek nie ma znaczenia... eh myślę, że jeżeli Ty go gdzieś w głebi siebie kochasz i masz od niego sygnały, że on też nie zapomniał to może warto zaryzykować. Wiesz z jednej strony mówi sie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, z drugiej jednak, że stara miłość nie rdzewieje... pierwsze uczucie zawsze jest dla nas najpiekniejsze, jest nie do zapomnienia... eh na Twoim miejscu chciałabym być z nim. Walcz o swoje szczescie jesli tylko jestes pewna ze to z nim bedziesz szczesliwa. Powodzenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-12 17:57 przez BonbonGirl.

a może coś jeszcze czuje?

12 sie 2009 - 18:10:11

zapomniałam jeszcze dodać, że od października idziemy razem na studia:( więc nie da się też odciąć od niego:( niestety... :( nie wiem jak to wszystko bedzie wyglądac...:(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-15 23:26 przez emiilka_.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przyjaźń...? miłość...?