Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 20:22:33

Cytat
annabeth
a to świnia! powiedz mu że straciłaś do niego zaufanie i jeśli ich nie usunie to już nigdy się do niego nie odezwiesz! jak nie podziala postrasz policją za używanie,rozpowszechnianie zdjęć bez zgody osoby która na nich jest grozi grzywna.

ona ma racje :)

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 20:22:53

Cytat
_chOcOlade
Cytat
rzodkiefffka
Cytat
_chOcOlade
Cytat
rzodkiefffka
Cytat
_chOcOlade
Cytat
JadowitaBiedronka
napisz do administracji nk? to jest karalne...
A jak napisać na nk do admina .?
Nie chcę by rodzice wiedzieli ...;/
a ile masz lat ?
15 ... idę do 3 gim ...
boże 15 latka paradująca przed swoim chłopakiem w staniku i pozująca do zdjęć..... brak mi słów
On mnie nie widział, powiedział żebym zjęcia zrobiła, bo inaczej go nie kocham , a później za każdym razem straszyłze pokaze
W dodatku teraz ma jakieś filmiki czy cos i niby ookazuje kumplom i się śmieją .
Pisze moim kolegom zeby odwalili się bo im przywali ...
Ja go olewam ale w końcu cos poważnego sie stanie ...
sama robiłaś te zdjęcia, sama je do niego wysyłałaś, sama jesteś sobie winna! takie jest moje zdanie!

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 20:23:40

Cytat
rzodkiefffka
Cytat
_chOcOlade
Cytat
rzodkiefffka
Cytat
_chOcOlade
Cytat
JadowitaBiedronka
napisz do administracji nk? to jest karalne...
A jak napisać na nk do admina .?
Nie chcę by rodzice wiedzieli ...;/
a ile masz lat ?
15 ... idę do 3 gim ...
boże 15 latka paradująca przed swoim chłopakiem w staniku i pozująca do zdjęć..... brak mi słów
A jak by byla na basenie tez by byla przy nim w staniku. To juz dla mnie przesada. Ja jestem nie cale 2 lata starsza i mam od prawie 2 lat chlopaka i co ?...mamy za raczki do dzis sie trzymac??... wszystko jest dla ludzi tylko ze z umiarem. A ze mu ufala i byla zaslepiona to inna sprawa. Fakt nie popieram wysylania takich zdj bo pozniej jest jak jest ale chodzenie w staniku ?....nic wielkiego

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 20:33:21

dziewczyna prowokuje , przecież to widać ...
15 lat i takie rzeczy?? rozumu więcej rozumu

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 20:38:20

citronka ma rację.
myślę że sprawa w sądzie to nie jest dobry pomysł. Za adwokata też trzeba dużo płacić. Można sprawę zgłosić na policję. To chyba najlepsze wyjście. Póki co - unikaj rozmów z nim.
Jego zachowanie zdradza to, że raczej Cię nie kocha, ale także że z niewiadomych powodów zależy mu na Tobie. Nie chcę tutaj wysnuwać pochopnych wniosków, ale może miał z Tobą związane jakieś plany, może był z Tobą dla szpanu, zakłady ..? W tym wieku chłopcy są naprawdę durni.

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 20:40:25

Cytat
MalwkaR
dziewczyna prowokuje , przecież to widać ...
15 lat i takie rzeczy?? rozumu więcej rozumu

Możliwe, że prowokuje, jednak nie ma takiej pewności. Dzisiejsi 15stolatkowie wyprawiają takie rzeczy, o których mi się nawet w ich wieku nie śniło.

Nie ma co teraz dziewczyny obrażać lub ganić, tylko konstruktywnie postarać się pomóc, na tym etapie.

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 20:42:05

Cytat
MalwkaR
dziewczyna prowokuje , przecież to widać ...
15 lat i takie rzeczy?? rozumu więcej rozumu
\

jakie rzeczy? moim zdaniem to żadna prowokacja, a sytuacja mi bardzo dobrze znana. w wieku 15 lat mogą się przytrafiać naprawdę gorsze 'rzeczy'

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 20:47:00

napisz do administratora albo zglos pod fota naruszenie regulaminu.

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 20:50:22

Cytat
Diva1983
własnie postrasz go że sprawa dojdzie do prokuratury może sie przestraszy...


tak zrób i to jak NAJSZYBCIEJ!!!!!!!!!!!!

zweryfikowana
Posty: 174
Ostrzeżenia: 2/5

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 20:53:09

najlepiej zeby pare osob zglosilo , ze naruszenie regulaminu, wtedy w koncu usuną ten profil z nk, sorki ale moze bys podała jesli to Cie nie krepuje link i wtedy bysmy pozglaszaly naruszenie reguilaminu, moja kolezanka miala podobnie..

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 20:56:05

pogodz sie z nim, wez go pod wlos, usun wszystkie swoje foty, i to konto i potem zerwij;p
oto moj chytry plan,mam ndzieje ze pomoglam, powodzenia zycze;**

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 20:58:32

Cytat
rzodkiefffka
Cytat
_chOcOlade
Cytat
rzodkiefffka
Cytat
_chOcOlade
Cytat
rzodkiefffka
Cytat
_chOcOlade
Cytat
JadowitaBiedronka
napisz do administracji nk? to jest karalne...
A jak napisać na nk do admina .?
Nie chcę by rodzice wiedzieli ...;/
a ile masz lat ?
15 ... idę do 3 gim ...
boże 15 latka paradująca przed swoim chłopakiem w staniku i pozująca do zdjęć..... brak mi słów
On mnie nie widział, powiedział żebym zjęcia zrobiła, bo inaczej go nie kocham , a później za każdym razem straszyłze pokaze
W dodatku teraz ma jakieś filmiki czy cos i niby ookazuje kumplom i się śmieją .
Pisze moim kolegom zeby odwalili się bo im przywali ...
Ja go olewam ale w końcu cos poważnego sie stanie ...
sama robiłaś te zdjęcia, sama je do niego wysyłałaś, sama jesteś sobie winna! takie jest moje zdanie!


akurat tutaj rzodkiefffka ma racje! Jak mozna przeslac/dac swoje rozneglizowane fotki???? Bez wzgledu na to jak facetowi sie ufa to zawsze trzeba byc ostroznym- nigdy nie masz pwenosci ze jak nie daj boze wam sie nie uda to ze on nie wykorzysta ich przeciw tobie:/

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 20:58:55

pounty ma racje tu nie chodzi żeby cię zobaczyć tylko żeby pomoc.Ja chętnie zgłoszę..możesz dać na pw..jeżeli chcesz..nie na mawiam.

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 21:00:50

Cytat
aagatkaa
pounty ma racje tu nie chodzi żeby cię zobaczyć tylko żeby pomoc.Ja chętnie zgłoszę..możesz dać na pw..jeżeli chcesz..nie na mawiam.

tak. to jest dobry pomysł. bardziej ich ta sprawa zainteresuje.
a czy oni zgłaszają takie naruszenia gdzieś? czy nic poza zablokowaniem, czy usunięciem konta nie robią?

POMOCY !!!!! ;((((((((((

11 sie 2009 - 21:03:44

Cytat
_chOcOlade

Jak mnie uderzyl też powiedziałam to tato go wyszarpał i miał już na policje jechać ale czasu nie miał .

ojciec czasu nie miał...??????????!!!!!!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana nazwiska po slubie