Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 11:05:08

jak w tytule



Zmieniany 6 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-12 22:38 przez sponge26.

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 11:10:57

A znajomy czego tam szukał?

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 11:12:52

Phi. Nic bym nie poczuła, ponieważ mialabym to gdzieś.

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 11:13:28

Moim zdaniem jemu tylko zależało na seksie,nawet w związku z Tobą... Mówił Ci,że Cię kocha bo chciał Cię zaciągnąć do łóżka... Dopóki nie wyznawałaś mu miłosci było wszystko ok,bo uważał to za związek bez zobowiązań,ale jak już powiedziałaś,że zaczynasz coś czuć to wolał się z tego wykręcić(może przez wyrzuty sumienia,może żeby nie mieć problemów). Zwykły frajer....

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 11:14:37

szuka sexu może tego czego ty mu nie chciałaś dać??ale skoro jest sam nie szuka partnerki ale bzykać by się chciał chyba że ogląda tylko w co wątpie

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 11:16:00

Mnie by to raczej nei obchodziło, nie jestesmy razem wiec moze robić co chce. Jednak od dwóch miesięcy nie "bzykał" wiec taki 21 latek na pewno jest napalony.

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 11:18:17

Cytat
Guguniaa
Mnie by to raczej nei obchodziło, nie jestesmy razem wiec moze robić co chce. Jednak od dwóch miesięcy nie "bzykał" wiec taki 21 latek na pewno jest napalony.
nigdy nie wiadomo czy nie bzykał ale masz rację to już raczej nie jej interes a pewnie szama go szukała na portalach i trafiła a nie znajomy:))

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 11:19:59

toż nie jesteście razem to co cię to obchodzi? miałby rok po rozstaniu dochodzić do siebie i lizać rany, bo nie rozumiem? jego życie - jego sprawa.

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 11:25:06

Ja bym się chyba cieszyła, że rozstałam się z kolesiem któremu zależy możliwe, że tylko na seksie...

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 11:27:10

Szczerze mówiąc w ogóle by mnie to nie obchodziło.
PS: Znajomy szukał facetów hetero na portalu? :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-07 11:28 przez astaldi.

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 11:35:17

dogonił króliczka

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 11:36:05

Moim zdaniem powód do zmartwień miałabyś gdybyś z nim była i znalazła taką stronkę. A tak ? Olej. I tyle.

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 11:38:41

Cytat
jealousbutterfly
Ja bym się chyba cieszyła, że rozstałam się z kolesiem któremu zależy możliwe, że tylko na seksie...

Oj dziewczyny, a któremu nie zależy?

Nie doszukuj się niczego, faceci są prości jak budowa cepa, poczuł chłopak wolność, no i masz :) Co nie znaczy, że z Tobą był tylko dla seksu. Jedni rozbierają się przed kamerkami, inni ogłaszają na portalach, choćby erotycznych, niestety takie czasy. Może potrzebuje chłopak troszkę się podbudować :)

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 14:01:55

Mój były korzystał z usług agencji towarzyskiej gdy mieliśmy przerwę w związku ,niedawno się o tym dowiedziałam ;/ dla mnie to też był szok - nie jesteśmy już na szczęście razem ,także wiem co czujesz.

Cytat
Pysia033
Moim zdaniem jemu tylko zależało na seksie,nawet w związku z Tobą... Mówił Ci,że Cię kocha bo chciał Cię zaciągnąć do łóżka... Dopóki nie wyznawałaś mu miłosci było wszystko ok,bo uważał to za związek bez zobowiązań,ale jak już powiedziałaś,że zaczynasz coś czuć to wolał się z tego wykręcić(może przez wyrzuty sumienia,może żeby nie mieć problemów). Zwykły frajer....

W 100% się zgadzam, chciał bez zobowiązań -też trafiłam na takiego frajera.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-07 14:04 przez flower89.

byly chlopak na portalu erotycznym

07 gru 2013 - 14:06:45

To Twój były. Niech Cie nie obchodzi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziwna sprawa