Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czuje się fatalnie

30 lis 2013 - 12:01:07

Ale jestem zła na siebie. Byłam w czwartek na imprezie z kumpelami z roku.
Na początku u kumpeli w mieszkaniu, a później przeniosłyśmy się do klubu, tam dołączyło do nas 2 kumpli z roku. Tańczyliśmy, bawiliśmy się. Jednak stwierdziłam, po kilku h , że nie są to moje klimaty. Poprosiłam tych 2 kumpli czy mogliby odprowadzić mnie na najbliższy przystanek, po czym wrócą sobie dalej na imprezę. Jednak poszedł tylko jeden, w zasadzie ucieszyłam się, po mi się podobał. Odprowadził mnie na ten przystanek, po czym stwierdził, że lepiej będzie jeśli wsiądzie ze mną do tramwaju i odwiezie mnie na przystanek docelowy.
W tramwaju rozmawialiśmy i doszliśmy do wniosku, że znajdzie się miejsce u mnie w pokoju w akademiku, żeby już przenocował, poprzysuwamy z współlokatorką łózka i zmieścimy się.
Tak zrobiliśmy, tylko, że on w nocy dobierał się do mnie. Delikatnie, bo delikatnie, ale za każdym razem zabierałam mu rękę, którą chciał włożyć mi pod koszulkę. Leżałam do niego tyłem, a on ciągle głaskał mnie po ramieniu, i starał się za wszelką cenę mnie złapać za biust. Później odwrócił mnie delikatnie do siebie, po czym przy długim patrzeniu w oczy pocałował. Odwzajemniałam, i czuje się strasznie.. Boję się co będzie w poniedziałek, jaką mogę mieć opinię.. Niby ustaliliśmy, że wszystko zostaje między nami.
muszę się wygadać..

czuje się fatalnie

30 lis 2013 - 12:06:45

Tak, na pewno to zostanie między Wami :D pewnie się już wszystkim kumplom pochwalił.

czuje się fatalnie

30 lis 2013 - 12:07:40

a co w tym złego? nie ma sie czym martwic..

czuje się fatalnie

30 lis 2013 - 12:14:20

Bez przesady, do niczego nie doszło, a nawet gdyby to nie ma się czego wstydzić.

czuje się fatalnie

30 lis 2013 - 12:15:07

przecież nic strasznego się nie stało o ile żadne z was nie jest w związku

czuje się fatalnie

30 lis 2013 - 12:19:51

Byłoby gorzej gdybyś się z nim przespała, taki pocałunek to nic wielkiego.

czuje się fatalnie

30 lis 2013 - 12:26:58

nie wiem czym się przejmujesz , serio. jesteś wolna nic złego nie zrobiłaś

czuje się fatalnie

30 lis 2013 - 12:31:11

Dla mnie to i tak brzmi jak prowokacja. Prawie obcego faceta wpuszczać do łózka? I jak się zaczął dobierać to zamiast mu dać w twarz i wygonić to ty potem się z nim pocałowałas? Jak to nie prowokacja to jesteście siebie warci...

czuje się fatalnie

01 gru 2013 - 14:03:30

a co sobie myslałaś zapraszając go na noc do swojego łóżka? to chyba logiczne że skoro proponujesz facetówi wspólna noc to on liczy na coś wiecej. Także sama jeste sobie winna, bo nie powinnaś zapraszać obcego faceta do pokoju.

czuje się fatalnie

01 gru 2013 - 14:10:52

oj tam oj tam

wpuszczasz faceta do łóżka i liczysz, że będzie leżał na żołnierza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z facetem?