Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:30:07

Napisałam dzisiaj tego posta http://szafiarenka.pl/9/7558206/jak-do-niego-zagadac.html#msg-7558273
Wedle Waszych odpowiedzi:) postanowiłam znaleźć Go na spotted i znalazłam dzięki pewnej pomocnej dziewczynie jego fb;) aleeeee!! niewiele myśląc, napisałam w trakcie tych moich poszukiwań smsa, do tego drugiego kierowcy, któremu ja się podobam, czy nie zna jakiegoś właśnie Marcina co jeździ z nim tą samą trasą, bo (niby) koleżance się spodobał i chce do niego namiary. Odpowiedział, że owszem, zna bardzo dobrze i kurdeeee od razu mu wygadał (chyba zadzwonił, czy co) że spodobał się jakiejś dziewczynie! No i teraz Marcin chce namiary do tej dziewczyny (MNIE!) od Jarka, więc ten mnie katuje, żebym te namiary dała (do siebie!)... matko kochana..... A ja przecież Marcinowi napisałam na FB, co prawda zdjęć tam nie mam, ale moje dane są, jak powie Jarkowi...... oooo mój Boże, znacie kogoś bardziej nadgorliwego i głupiego niż ja???:( no załamka, lubię Jarka, jak dobrego kolegę, jak się dowie, że to o mnie chodzi to się pewno obrazi. I zapewne nici będą z Marcinem, bo przecież się kolegują....
Co tu teraz z tym zrobić?? da się jakoś z tego całego fejsa wysłaną wiadomość wykasować, czy jak??;D czy konto szybko usunąć póki ten jeszcze nie odczytał????
Tak to jest jak się nie myśli....

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:33:42

Twojemu koledze nic nie mów na razie czekaj aż tamten odpisze na fb i wstaw fotę ! Bo ładna z Ciebie babka skoro to Ty w awatarze ;)

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:35:27

Cytat
basia150609
Twojemu koledze nic nie mów na razie czekaj aż tamten odpisze na fb i wstaw fotę ! Bo ładna z Ciebie babka skoro to Ty w awatarze ;)
tak to ja, dziękuję:)
ale jak oni się zgadają, to aż się boję:(:(
czym ja będę do pracy jeździć jak ani jednemu, ani drugiemu w oczy nie będę mogła spojrzeć??;)

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:40:00

Spoko poczekaj aż sytuacja rozwinie się sama:-) a niestety tak czasem w życiu bywa ze ktoś komuś serce łamie...

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:42:17

oj no jeśli Marcin będzie ok to się ucieszy z takich podchodów i jeśli Jarek też jest spoko to odpuści i tyle. a jesli się Jarek zacznie coś Marudzić to powiesz, że nie chciałaś go zranić i dlatego tak to wyszło. przeżyjesz ;p ale wstaw foto no xd

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:42:25

NO TO SPRAWA SIĘ ROZWIĄZAŁA:) POWIEDZ ŻE TAK NAPRAWDĘ TO TY I NIE KOMBINUJ DZIEWCZYNO! Dostaniesz tylko plusa za odwagę od obu:) faceci cenią i podziwiają kobiety, które wiedzą czego chcą, powodzenia!!!

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:47:51

kurde myślałam, że mnie zjedziecie za to, że się bawię czyimiś uczuciami, czy jak:)
ale Wam jest łatwo pisać, a ja się normalnie boję:(
jakby dało się fb jednym kliknięciem usunąć już bym to zrobiła pół godziny temu:(
szkoda mi Jarka, nie przypuszczałam, że oni aż tak dobrze się znają, bo tam tych kierowców jest baaardzooooo duużżooo.
ajajaj....:(
a zdjęcie wstydzę się wrzucić:D
jak mu się nie spodobam a pozna mnie w busie??;| będzie mi wstyd...

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:51:20

Powiedz , że namiarów nie dasz , bo Kobiety mają pierwszeństwo i ona poprosiła pierwsza ;) Albo poszukaj w znajomych Jarka Marcina i do niego zagadaj , Jarka w to już nie mieszajmy :D hehe

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:52:55

trochę bez sensu bawisz się w te podchody jak dziecko. Na twoim miejscu zwyczajnie w realu zagadałbym, przedstawiła się i zaproponowała kawe.

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:54:39

Przestań, jesteś śliczną dziewczyną :) wstawiaj wstawiaj zdjęcie ale to co miałaś wcześniej :D
A co do tych wiadomości, to ja bym napisała,że to o Ciebie chodzi. Po co kręcić i utrudniać sprawę :)

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:54:42

ja bym zostawiła to tak jak jest i niech się dzieje, co chce

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:55:11

Cytat
truskawka_ang
trochę bez sensu bawisz się w te podchody jak dziecko. Na twoim miejscu zwyczajnie w realu zagadałbym, przedstawiła się i zaproponowała kawe.
ale nie jesteś na moim miejscu, a ja jestem nieśmiała
Cytat
mgd132
Przestań, jesteś śliczną dziewczyną :) wstawiaj wstawiaj zdjęcie ale to co miałaś wcześniej :D
A co do tych wiadomości, to ja bym napisała,że to o Ciebie chodzi. Po co kręcić i utrudniać sprawę :)
pamiętasz mojego wcześniejszego avatara??? o kurde, jest mi niezmiernie miło:D
a może po prostu poczekam, nic z tym robić nie będę, niech się dzieje co chce. najwyżej będę chodzić do pracy piechotą, to tylko 18km;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-21 21:57 przez milk007.

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:57:02

Cytat
truskawka_ang
trochę bez sensu bawisz się w te podchody jak dziecko. Na twoim miejscu zwyczajnie w realu zagadałbym, przedstawiła się i zaproponowała kawe.
Wiesz nie każdy jest taki odważny , a po drugie podchody są też dla dorosłych :P

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:58:49

Ale sytuacja :)
Leć po jakiś starter i już :P
Nie no nie wiem co ja bym zrobiła ale informuj nas jak się sprawa potoczy ♥

Co ja zrobiłam:(:(:(

21 lis 2013 - 21:59:07

Pewnie,że pamiętam :)
Szczęściu czasami trzeba dopomóc :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak nim skutecznie potrząsnąć?