Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 16:08:48

Cytat
beatrx
nienormalna to jesteś Ty, ze mu na takie zachowania pozwalasz...

dokładnie
swoją drogą jak można mówić do ukochanej osoby zamknij mordę... jakbym tak powiedziała swojemu facetowi to przez tydzień się do mnie by nie odezwał, bez przesady facet to nie popychadło żeby go obrażać i wyzywać tylko partner który ma w związku takie same prawa jak Ty
a wy widać jesteście siebie warci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 16:12 przez kleszczu.

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 16:12:20

No chyba nie sądzisz że 20-letni chłopak będzie się zachowywał poważnie? To jest czas żeby się bawić a nie wiązać poważnie ;)

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 16:13:01

miłość jest ślepa jak widać
nie będę Cię pouczać, życze tylko byś przejrzała w końcu na oczy, nie tak zachowuje się ktoś kto kocha

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 16:14:05

nic dodac nic ując przedszkole...

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 16:15:22

Cytat
AileenMcVeigh
No chyba nie sądzisz że 20-letni chłopak będzie się zachowywał poważnie? To jest czas żeby się bawić a nie wiązać poważnie ;)

mój ma 22 a nie bawi się, tylko właśnie jest od ładnych kilku lat w poważnym związku i planujemy ślub tak więc wiek nie ma nic do rzeczy

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 16:15:40

Wiesz dlaczego tak zrobił??Bo docenił Cie po stracie...Znam to...Autorka wątku powinna zacząć olewać swojego chłopaka i zachowywać się tak jak on w stosunku do niej.Faceci nie lobia jak "baba się marze,wyje,użala nad sobą"...Widzi ze plączesz wiec czuje przewagę.zacznij sama wychodzić,z koleżankami,wtedy zrozumie,a jeśli nie to zerwij z nim i poszukaj sobie nowego...

Cytat
bziku08
Generalnie moge powiedzieć, że mój chłopak jest taki sam a właściwie był. Mam 21 lat a chodze z nim już 5, nigdy mnie nigdzie ze sobą nie zabierał, cały czas były tylko koleżanki, też go o wszytsko prosiłam z marnym skutkiem, rozstawaliśmy się już pewnie ze 100 razy ale to nic nie dawało- zawsze do siebie wracaliśmy, nigdy nei mówił że mnie kocha, zawsze było ważniejsze wsyztsko inne oprocz mnie więc pojechałam do niego pewnego razu i już tak na prawdę się rozstaliśmy. To była nasza wspólna decyzja, tzn bardziej moja niż jego bo powiedziałam, że już tego nie zniosę i odeszłam. I tak było przez 2 tygodnie, poznałam innego chłopaka zaczęłam się z nim ot tak spotykać tylko, że on miał być w Polsce tylko 5 dni i wyjeżdżał to azji ... więc to była tylko taka przelotna znajomość, albo wakacyjny romans jak kto woli :D kiedy TEN chłopak wyjechał mój przyszedł do mnie tylko po to, żeby mnie przeprosić oczywiście nie chciałam z nim rozmaiwać, następnego dnia kiedy wychodziłam z domu zapakował mnie do samochodu zawiózł pod zamek i mi się oświadczył. Obiecywał to wsyztsko czego nie robił kiedyś i muszę powiedzieć, że jak na razie te 2 miesiące są takie w miarę udane nie robi już takich głupot jak kiedyś więc może i Ty powinnaś tak spróbowac ? Bo Twoj chłopak w ogole Cię nie szanuje tak samo jak mój mnie nie szanował ..





Wiesz dlaczego tak zrobił??Bo docenił Cie po stracie...Znam to...Autorka wątku powinna zacząć olewać swojego chłopaka i zachowywać się tak jak on w stosunku do niej.Faceci nie lobia jak "baba się marze,wyje,użala nad sobą"...Widzi ze plączesz wiec czuje przewagę.zacznij sama wychodzić,z koleżankami,wtedy zrozumie,a jeśli nie to zerwij z nim i poszukaj sobie nowego...
Napisałam to jeszcze raz bo to bylo do Ciebie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 16:17 przez Dziubarek.

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 16:22:13

sama sobie jesteś winna.

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 16:23:20

Cytat
kleszczu
Cytat
AileenMcVeigh
No chyba nie sądzisz że 20-letni chłopak będzie się zachowywał poważnie? To jest czas żeby się bawić a nie wiązać poważnie ;)

mój ma 22 a nie bawi się, tylko właśnie jest od ładnych kilku lat w poważnym związku i planujemy ślub tak więc wiek nie ma nic do rzeczy

No dokładnie, mój ma 20 a zachowuje się nieraz poważniej ode mnie ;)
Nieraz się słyszy jakie cyrki wyprawiają i 30,40 latkowie, więc na wiek chyba nie ma co tego zrzucać.
Ale fakt, że patologia niezła, i autorka i jej "facet" ;)

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 16:44:05

Nie powinnaś sobie pozwalać na takie zachowanie, bo on straci zupełnie szacunek do Ciebie, już Cię nie szanuje, a pomyśl sobie co może być za kilka lat, czy wyobrażasz sobie życie z osobą, która znika na długi czas i nic nie wiesz co się z nią dzieje, teraz jesteś młoda, nie myślisz jeszcze o poważnych sprawach, ale taka osoba nigdy Cię nie wesprze jak będziesz w trudnym momencie, jeżeli będziesz ciągnąć ten związek to sama w końcu nie będziesz w stanie sobie z tym poradzić, po prostu nie dasz rady, a on się nie zmieni, bo znam wiele takich przypadków...

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 18:07:45

Niewiadomo czy sie śmiać czy płakać.

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 18:13:30

Jeśli tak ma wyglądać miłość to ja jednak zostanę tą starą panna.

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 18:16:21

yyyyy niewiem o co chodzi z tą karą...Miałam podobnie rzuciłam gnoja w cholere i teraz codziennie dziękuje Bogu, że z nim nie jestem. Taki związek niszczy. Teraz mam wspaniałego narzeczonego...Nie warto trwac w czymś takim...

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 18:17:04

Dziewczyno daj sobie spokój z takim! Ja byłam 3,5 roku w podobnym związku, teraz jak na to patrze to wiem ze bylam strasznie głupia byc z takim kims kto w ogole nie mial szacunku do mnie... Przemysl to i najlepiej powolutku się odsuwaj od swojego chlopaka

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 18:25:32

Myślę, że to kolejna prowokacja.

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 18:35:33

jak sie zdenerwuje i powiem już w najwiekszych nerwach do niego " zamknij morde" wiem, ze nie powinnam. to odpowiada mi " morde to ty masz" czy to wporzadku ? no a czego sie spodziewasz po takim tekście do niego ??? że rzuci ci sie w ramiona i zacznie całowac po stopach ????
sama bym tak odpowiedziała jakby mi ktos powiedział " zamknij mordę "

on ma Cie szanować a Ty go nie ??? Myslisz ,że jak sie kłócicie z tego co widze to ostro to jak sie popłaczesz to on zapomni o złych słowach i zacznie cie przytulać ??? nie ma tak dobrze .

masz u siebie w związku szacunek za szacunek

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to normalne? chłopak i wesele