Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

40 minut temu

sprawdzony stomatolog

44 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 13:27:36

Witam dziewczynki, mam problem.
Jestem z chłopakiem 2 lata. mamy po 20 lat.
Przez pierwszy rok pokazywal ze mnie kocha, ze mu zalezy.
A teraz się zmieniło wszystko, znika mi po 4 dni w melanzu, jak sie zdenerwuje i powiem już w najwiekszych nerwach do niego " zamknij morde" wiem, ze nie powinnam. to odpowiada mi " morde to ty masz" czy to wporzadku ?
Dodam jeszcze, ze chodzi sam z kolegami wszedzie, nie zabiera mnie nigdzie... I jak mowie ze wkoncu sie rozstaniemy to odpowiada " to sie rozstaniemy boze " albo " no kazdego szkoda" jak widzi ze płacze przez niego to nie przytuli mnie tylko mowi " przestan wyć ! " i sie drze.. Jedyne to co mnie trzyma przy nim, to to ze go kocham, i ze on tez za kazdym razem zapewnia ze mnie kocha.. ze nikogo tak bardzo nie kochał...

A dziś poprosiłam go, żeby poszedl na groby ze mna, to nawydzieral sie na mnie, ze dzis sie nie widzimy bo jego kolega przyjechał na jakas przepustke czy cos. Zebym sobie na groby z kims innym poszla. To jest normalne ?

doradzcie ;( bo ja jak głupia sie go prosze non stop. zeby do mnie wrocil i sie spotkał.. :(

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 13:30:32

rzuć go i znajdź kogoś, kto (chociaż trochę) okaże ci szacunek w związku i (chociaż) polubi. bo ten twoj chłopak to ma cię w nosie ogólnie.

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 3/5

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 13:31:09

Olałabym takiego frajera...

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 13:31:33

Cytat
hejboj

A teraz się zmieniło wszystko, znika mi po 4 dni w melanzu, jak sie zdenerwuje i powiem już w najwiekszych nerwach do niego " zamknij morde" wiem, ze nie powinnam. to odpowiada mi " morde to ty masz" czy to wporzadku ?
:(

tak, to całkiem normalne.

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 13:31:34

weź go olej dziewczyno
jak On Cie tak traktuje to aż strach pomyśleć co może być dalej

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 13:32:14

no jesteś glupia niewątpliwe;) Facet cie poniża a ty dalej z nim jesteś;)
Nie będę ci radzic bys go zostawiła skoro jemu tak jakos nie zależy ale postrasz go troszkę tym ze już mniej się nim interesujesz. Polecam książkę DLACZEGO MĘŻCZYŹNI KOCHAJĄ ZOŁZY. Taki poradnik a po przeczytaniu kilku już rozdziałów będziesz wiedziała o co mi chodzi;)

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 13:32:48

To jest normalna oznaka olewania... miałam bardzo podobną sytuację - każdy sobie. Trzeba uciekać i zacząć żyć na nowo z uśmiechem na twarzy!

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 13:33:05

chlopak poprostu nie wyrosl jeszcze z "krotkich spodenek" . zostaw go i nie daj soba tak pomiatac ..

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 13:34:51

Zostaw go, bo on cię nie kocha. Mówić to sobie może, ale pokazuje coś zupełnie innego.

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 13:35:23

Cytat
nerwus
Cytat
hejboj

A teraz się zmieniło wszystko, znika mi po 4 dni w melanzu, jak sie zdenerwuje i powiem już w najwiekszych nerwach do niego " zamknij morde" wiem, ze nie powinnam. to odpowiada mi " morde to ty masz" czy to wporzadku ?
:(

tak, to całkiem normalne.

He, he. Też tak uważam. Często tak sobie z mężem słodzimy.

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 13:35:42

jak sie nie otrząśniesz za wczasu to mozesz miec tak jak ja niestety.

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 13:38:53

jeny takiego chłopaka dawno bym rzuciła w cholercie

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 13:39:30

Generalnie moge powiedzieć, że mój chłopak jest taki sam a właściwie był. Mam 21 lat a chodze z nim już 5, nigdy mnie nigdzie ze sobą nie zabierał, cały czas były tylko koleżanki, też go o wszytsko prosiłam z marnym skutkiem, rozstawaliśmy się już pewnie ze 100 razy ale to nic nie dawało- zawsze do siebie wracaliśmy, nigdy nei mówił że mnie kocha, zawsze było ważniejsze wsyztsko inne oprocz mnie więc pojechałam do niego pewnego razu i już tak na prawdę się rozstaliśmy. To była nasza wspólna decyzja, tzn bardziej moja niż jego bo powiedziałam, że już tego nie zniosę i odeszłam. I tak było przez 2 tygodnie, poznałam innego chłopaka zaczęłam się z nim ot tak spotykać tylko, że on miał być w Polsce tylko 5 dni i wyjeżdżał to azji ... więc to była tylko taka przelotna znajomość, albo wakacyjny romans jak kto woli :D kiedy TEN chłopak wyjechał mój przyszedł do mnie tylko po to, żeby mnie przeprosić oczywiście nie chciałam z nim rozmaiwać, następnego dnia kiedy wychodziłam z domu zapakował mnie do samochodu zawiózł pod zamek i mi się oświadczył. Obiecywał to wsyztsko czego nie robił kiedyś i muszę powiedzieć, że jak na razie te 2 miesiące są takie w miarę udane nie robi już takich głupot jak kiedyś więc może i Ty powinnaś tak spróbowac ? Bo Twoj chłopak w ogole Cię nie szanuje tak samo jak mój mnie nie szanował ..

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 13:42:28

nienormalna to jesteś Ty, ze mu na takie zachowania pozwalasz...

kara od chyłopaka? !!!!!!!!!!!!

31 paź 2013 - 16:02:37

hahaha, no ja to sie zastanawiam za co go kochasz? masakra z tymi dziewczynami, w ogole nie maja szacunku do siebie.

Cytat
bziku08
Generalnie moge powiedzieć, że mój chłopak jest taki sam a właściwie był. Mam 21 lat a chodze z nim już 5, nigdy mnie nigdzie ze sobą nie zabierał, cały czas były tylko koleżanki, też go o wszytsko prosiłam z marnym skutkiem, rozstawaliśmy się już pewnie ze 100 razy ale to nic nie dawało- zawsze do siebie wracaliśmy, nigdy nei mówił że mnie kocha, zawsze było ważniejsze wsyztsko inne oprocz mnie więc pojechałam do niego pewnego razu i już tak na prawdę się rozstaliśmy. To była nasza wspólna decyzja, tzn bardziej moja niż jego bo powiedziałam, że już tego nie zniosę i odeszłam. I tak było przez 2 tygodnie, poznałam innego chłopaka zaczęłam się z nim ot tak spotykać tylko, że on miał być w Polsce tylko 5 dni i wyjeżdżał to azji ... więc to była tylko taka przelotna znajomość, albo wakacyjny romans jak kto woli :D kiedy TEN chłopak wyjechał mój przyszedł do mnie tylko po to, żeby mnie przeprosić oczywiście nie chciałam z nim rozmaiwać, następnego dnia kiedy wychodziłam z domu zapakował mnie do samochodu zawiózł pod zamek i mi się oświadczył. Obiecywał to wsyztsko czego nie robił kiedyś i muszę powiedzieć, że jak na razie te 2 miesiące są takie w miarę udane nie robi już takich głupot jak kiedyś więc może i Ty powinnaś tak spróbowac ? Bo Twoj chłopak w ogole Cię nie szanuje tak samo jak mój mnie nie szanował ..

żyj złudzeniem. po 1 roku ślubu już ciebie bedzie miał wiec znacznie się to samo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 16:04 przez truskawka_ang.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to normalne? chłopak i wesele