Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:05:58

Ehh mój chłopak dziś mi powiedział że on na sylwestra jedzie z kolegami gdzieś do jakiegoś domku bo jeden z kolegów ma urodziny dzień przed sylwestrem.... Hmmm strasznie mi przykro że będę musiała sylwestra spędzić sama. A wy jak byście zareagowały?

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:09:17

Yyyy no może wyjdę na zołzę ale w życie bym mu na to nie pozwoliła. Jestem zdania, że takie okazje jak Sylwester, pary powinny świętować razem.

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:08:40

samo to.!!!!!!!!!!!! co to za chłopak

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:09:03

Też by mi było przykro, ale skoro on tak chce i nie chce Cię zabrać, to zorganizuj sobie wieczór z koleżankami. Ale i tak bym się obraziła :P

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:11:03

No to niestety nie mój syn bym mu zabraniała

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:13:02

O matko, świnia z niego wiesz.
Ale nie pozostań dłużna, bierz koleżanki i też sobie zorganizujcie coś ;)! na pewno nie siedź sama w domu

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:13:16

No to 'fajny' koleś ;/
Wybierz się też gdzieś z koleżankami, ja jeszcze nie mam żadnych planów, pewnie znów zostanę w domu :((

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:13:46

Który facet zostawił by swoją kobietę samą w sylwestra i pojechał by bawić się z kolegami...hmm ?? Ty masz dzieciaczka a nie faceta to po pierwsze,a po drugie leci do kolegów zamiast być z Tobą a Ty się na to godzisz,więc masz teraz.Ciekawe co będzie dalej...

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:13:55

szkoda,chyba nie traktuje cie powaznie:(

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:16:54

Na co dzień nie mogę na niego narzekać ale z tym sylwestrem to przykro mi się zrobiło...

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:18:14

również by mi było przykro i "obraziła bym się". no bez przesady, ale jak można zostawić swoją kobietę samą w sylwestra...co z tego, że kolega ma urodziny, to nie może zabrać Cię ze sobą?

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:20:16

Cytat
Lillka92
również by mi było przykro i "obraziła bym się". no bez przesady, ale jak można zostawić swoją kobietę samą w sylwestra...co z tego, że kolega ma urodziny, to nie może zabrać Cię ze sobą?
To taka męska impreza... Coraz robią w urodziny któregoś z paczki tym razem padło na tego co ma urodziny przed sylwestrem

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:21:16

Masakra, co to za dzieciak... bo facetem go nazwać nie można.

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:23:20

taki facet to nie facet ;) wybacz, ale jego myslenie zastopowało w gimnazjum. Chyba każdy normalny facet by się domyslil, ze jego drugiej polowce byłoby w takiej sytuacji przykro. A on Cię przystawił do muru i nawet z Tobą tego nie skonsultował.
Gdyby moj tak zrobił to by moim facetem juz nie był ;)
jak to się mowi: jakie wejscie w nowy rok, taka reszta roku.

Cytat
Ilove_ny
No to niestety nie mój syn bym mu zabraniała

Facetowi sie nie zabrania. Fakt, ze kobiety się nie zostawia samej w sylka rozumie każdy inny koleś. Albo jestescie młodzi baaardzo, albo on nie bierze Cię na powaznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-28 16:25 przez claudyn.

Sylwester - sama?

28 paź 2013 - 16:25:20

Żyć bym mu nie dała. Jak by pojechał, to bym sobie to odbiła z nawiązką aż by mu w papcie poszło:)W ogóle straszny dzieciuch z niego skoro w taki fajny wieczór woli kumpli.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozstanie - nadmiar wolnego czasu