Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dlaczego tak do mnie powiedzial?

20 paź 2013 - 23:14:51

:( dziewczyny co zrobic? jestem wlasnie u chlopaka i placze;/ bo przez glupi powód powiedzial do mnie ****** je.... i wiesniaro ;/ ehh wygarnelam mu ale klotnia skonczyla sie obróceniem się i pojsciem spac;/ tzn on poszedl a ja ogladam tv i smutno mi. wiem, ze glupio postąpie ale jestem z innego miasta 30 km i nie mam jak do domu wrocic ale jutro rano to zrobie

dlaczego tak do mnie powiedzial?

20 paź 2013 - 23:17:56

Bo zasłużyłaś.

dlaczego tak do mnie powiedzial?

20 paź 2013 - 23:17:59

a skąd mamy wiedzieć,,, nie było nas przy tym,,,

dlaczego tak do mnie powiedzial?

20 paź 2013 - 23:22:38

Dobra dziewczyny, która wyciągnie swoją szklaną kulę i odpowie na pytanie zawarte w tytule wątku?

dlaczego tak do mnie powiedzial?

20 paź 2013 - 23:23:24

Bo widocznie sobie na to pozwoliłaś. Ja mojemu nie pozwalam się do siebie źle odzywać nawet w żartach a kiedy przeklnie w rozmowie ze mną to proszę, żeby tego nie robił kiedy do mnie mówi bo nie jestem jego kolegą. Na Twoim miejscu wpakowałabym się w autobus i pojechała do domu albo skołowała sobie jakiś transport.

dlaczego tak do mnie powiedzial?

20 paź 2013 - 23:21:03

o co poszlo?

dlaczego tak do mnie powiedzial?

20 paź 2013 - 23:24:54

Cytat
fallenrose
o co poszlo?

Nie jest istotne o co poszło. Po prostu żaden facet nie ma prawa powiedzieć tak do dziewczyny, tym bardziej swojej. Żaden.

zweryfikowana
Posty: 167
Ostrzeżenia: 1/5

dlaczego tak do mnie powiedzial?

20 paź 2013 - 23:27:20

ja na Twoim miejscu bym mu szczeliła konkretnego liścia i następnie wyszła i postarała się jakoś wrócić do domu.

dlaczego tak do mnie powiedzial?

20 paź 2013 - 23:30:54

Cytat
Domcur
Cytat
fallenrose
o co poszlo?

Nie jest istotne o co poszło. Po prostu żaden facet nie ma prawa powiedzieć tak do dziewczyny, tym bardziej swojej. Żaden.

Są dziewczyny, którym to odpowiada. Nieraz widziałam na ulicy taką parę, gdzie dziewczyna bardziej klęła niż szewc i jeszcze była z siebie zadowolona.

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

dlaczego tak do mnie powiedzial?

20 paź 2013 - 23:29:13

powiedział tak bo jest burakiem. Wyjdź stamtąd jak najprędzej , na pewno masz kogoś kto Cię odwiezie do domu!!!

dlaczego tak do mnie powiedzial?

20 paź 2013 - 23:43:26

Cytat
Domcur
Cytat
fallenrose
o co poszlo?

Nie jest istotne o co poszło. Po prostu żaden facet nie ma prawa powiedzieć tak do dziewczyny, tym bardziej swojej. Żaden.
Jest bardzo istotne, o co poszło. Może autorka sama mu wygarnęła, obraziła, wyzwała, a kiedy dostała takim epitetem - ochjakontakmoże! Jeśli nigdy wcześniej jej nie obrażał, nie zwracał się tak do niej, teraz został wyprowadzony z równowagi.

dlaczego tak do mnie powiedzial?

20 paź 2013 - 23:50:17

Cytat
fallenrose
o co poszlo?

A czy to ważne o co poszło? Choćby nie wiem o co toczyła się kłótnia to żaden chłopaka nie powinien tak mówić do swojej dziewczyny....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 12:15 przez Chavess.

dlaczego tak do mnie powiedzial?

20 paź 2013 - 23:49:46

No ja z facetem jestem 5 lat i Ci powiem, że to ja go czasem wyzwę w kłótni ( ale są to lżejsze wyzwiska typu idiota) on mnie NIGDY w żaden sposób nie wyzwał.

Jakby mnie wyzwał w taki sposób jak Ciebie... ciężko stwierdzić, ile razem jesteście, czy to się kiedyś już zdarzyło... Mało powiedziałaś o waszym związku, więc cięzko doradzić.
Jednak powinnas go zostawić moim zdaniem.. bo pozniej Cie będzie gorzej wyzywał :/
Zachowal sie jakby nie mial szacunku do Ciebie.

No ale nie powiedziałas co wywinęłaś..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-20 23:51 przez kara2606.

dlaczego tak do mnie powiedzial?

21 paź 2013 - 10:03:05

Cytat
kara2606
No ja z facetem jestem 5 lat i Ci powiem, że to ja go czasem wyzwę w kłótni ( ale są to lżejsze wyzwiska typu idiota) on mnie NIGDY w żaden sposób nie wyzwał.

Jakby mnie wyzwał w taki sposób jak Ciebie... ciężko stwierdzić, ile razem jesteście, czy to się kiedyś już zdarzyło... Mało powiedziałaś o waszym związku, więc cięzko doradzić.
Jednak powinnas go zostawić moim zdaniem.. bo pozniej Cie będzie gorzej wyzywał :/
Zachowal sie jakby nie mial szacunku do Ciebie.

No ale nie powiedziałas co wywinęłaś..
To dziewczyna faceta może, ale facet dziewczynę już nie.

dlaczego tak do mnie powiedzial?

21 paź 2013 - 10:05:59

a moim zdaniem ważne o co poszło. Więc, autorko, powiedział to tak po prostu bez powodu? Siedzieliście razem i nagle cię zwyzywał?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobiłam źle