Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy to mozliwe?

10 sie 2009 - 17:39:24

Cytat
Cytryn007
poznalam chłopaka kiedys na portalu epuls.pl spotkalismy sie tylko wtedy dzielilo nas dosc duzo km,wciaz utrzymywalismy kontakt, po dwoch latach on przyszedl na studia do miasta w ktorym i ja studiowalam (byl rok mlodszy) spotkalismy sie na... wódkę mialo byc po kolezensku ale chemia byla od poczatku i jakos tak wyszło, co prawda zwiazek trwał 3 miesiace to do dzis ze soba rozmawiamy na gg.

a Tobie zycze powodzenia, pamietaj o bezpieczestwie ja na 1 spotkanie poprosilam go zeby zabral kolege ja wzielam kolezanke:)
a co do xagness to juz chociaz moglas sie nie 'chwalic', że zniechęciło Cię do chlopaka zdanie siostry na temat jego wyglądu, porażka dziewczyno... po pierwsze nie masz własnego zdania? po drugie to jest AZ tak wazne by byl piekny i podobal sie innym?
nie "chwaliłam" się tylko wyraziłam swoje zdanie :) i nie zniechęciła mnie siostra do niego tylko po prostu nie jestem pewna czy coś może z tego wyjść bo z tego co wiem to zaczął w tym samym czasie pisać z inną dziewczyną także nie wiem do końca czy warto :) I jak już tak bardzo chcesz to wiedzieć to mam SWOJE ZDANIE i nie patrze AŻ tak bardzo na wygląd tylko na charakter bo dla mnie to się najbardziej liczy :) cos jeszcze?

czy to mozliwe?

10 sie 2009 - 17:42:21

zaczął z inną?
to ostro mu pojedz!!
u mnie nie ma takich akcji

czy to mozliwe?

10 sie 2009 - 17:48:24

wstydMIzaWaS
właśnie później okazało się że pisał w tym samym czasie z inną :/ teraz wiem że ona ma od niedawna chłopaka :) ale po prostu po tym jak się dowiedziałam to inaczej zaczęłam na niego patrzeć :) i nie wiem czy dalej to ciągnąc a w pewnym momencie się wprost zapytać czy coś :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent dla niego