Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 22:42:23

Cytat
kaplenz
Czemu nie? wczoraj chyba z setka szafowiczek była gotowa iść na całość z Kashmirem :)wątek był fascynujący

Prawda,i to bardzo dużoooo szafowiczek!! :)

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 22:44:36

jestem zywym przykladem poznalam faceta prze internet od trzech lat jestesmy malzenstwem

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 23:05:19

poznalam chłopaka kiedys na portalu epuls.pl spotkalismy sie tylko wtedy dzielilo nas dosc duzo km,wciaz utrzymywalismy kontakt, po dwoch latach on przyszedl na studia do miasta w ktorym i ja studiowalam (byl rok mlodszy) spotkalismy sie na... wódkę mialo byc po kolezensku ale chemia byla od poczatku i jakos tak wyszło, co prawda zwiazek trwał 3 miesiace to do dzis ze soba rozmawiamy na gg.

a Tobie zycze powodzenia, pamietaj o bezpieczestwie ja na 1 spotkanie poprosilam go zeby zabral kolege ja wzielam kolezanke:)
a co do xagness to juz chociaz moglas sie nie 'chwalic', że zniechęciło Cię do chlopaka zdanie siostry na temat jego wyglądu, porażka dziewczyno... po pierwsze nie masz własnego zdania? po drugie to jest AZ tak wazne by byl piekny i podobal sie innym?

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 23:16:32

Bałabym się umawiac z chłopakami z portali randkowych. Ponad 50% to zajęci faceci. Zdradzają swoje dziewczyny, a ponieważ nie mają jaj,żeby się im do tego przyznac, to knują za ich plecami i flirtują przez internet. Jak dla mnie (nie obrażając nikogo) to Ci faceci są zakompleksieni,a poza tym jak już się z takim poznasz i np. zastaniecie parą,to jaką masz pewnośc, że on nadal nie szuka sobie atrakcji w internecie... Bo jak już się raz zacznie i zobaczy,że przez internet można mówic co się chce (niekoniecznie prawdę o sobie) i pisac, to mało kto sobie daje z tym spokój.... Takie jest moje zdanie.

czy to mozliwe?

10 sie 2009 - 09:36:30

nie sadzicie, ze emocje jakie wtedy powstaja sa bardziej skomplikowane?

Cytat
agnieszka22181
Bałabym się umawiac z chłopakami z portali randkowych. Ponad 50% to zajęci faceci. Zdradzają swoje dziewczyny, a ponieważ nie mają jaj,żeby się im do tego przyznac, to knują za ich plecami i flirtują przez internet. Jak dla mnie (nie obrażając nikogo) to Ci faceci są zakompleksieni,a poza tym jak już się z takim poznasz i np. zastaniecie parą,to jaką masz pewnośc, że on nadal nie szuka sobie atrakcji w internecie... Bo jak już się raz zacznie i zobaczy,że przez internet można mówic co się chce (niekoniecznie prawdę o sobie) i pisac, to mało kto sobie daje z tym spokój.... Takie jest moje zdanie.
a jak poznasz faceta w kulbie to jaka masz pewnosc? ze nie szuka atrakcji na impr?kazdy moze byc oszustem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-10 09:38 przez wstydMIzaWaS.

czy to mozliwe?

10 sie 2009 - 09:42:19

moze sie wydawac,ze cos sie czuje.ale w zderzeniu z rzeczywistoscia to moze prysnac w jednej chwili

czy to mozliwe?

10 sie 2009 - 09:46:15

Cytat
kati28
moze sie wydawac,ze cos sie czuje.ale w zderzeniu z rzeczywistoscia to moze prysnac w jednej chwili
zawsze moze prysnac
ja nie pytam o to czy można komuś takimu ufać bo jestem pewna ze to nie babiarz z żoną....pytam czy możliwe są uczucia
czy ktoś tak miał

czy to mozliwe?

10 sie 2009 - 09:49:35

Jak go nie zobaczysz na żywo to nigdy się nie dowiesz, zaryzykuj!!:D

czy to mozliwe?

10 sie 2009 - 09:53:20

Cytat
wstydMIzaWaS
Cytat
kati28
moze sie wydawac,ze cos sie czuje.ale w zderzeniu z rzeczywistoscia to moze prysnac w jednej chwili
zawsze moze prysnac
ja nie pytam o to czy można komuś takimu ufać bo jestem pewna ze to nie babiarz z żoną....pytam czy możliwe są uczucia
czy ktoś tak miał

wszystko jest mozliwe. przeciez sa i malzenstwa z takich internetowych znajomosci . sprobowac mozna,tylko ja bym była ostrozna podwójnie.pisałam z kolesiem z wrocławia, jestesmy na stopie kumpelskiej teraz

czy to mozliwe?

10 sie 2009 - 09:53:25

Ja poznałam chłopaka przez internet...
Trochę nas dzieliło kilometrów i moze dlatego szybko się skonczyło x)

ale mozliwe jest x)

zweryfikowana
Posty: 1.307
Ostrzeżenia: 1/5

czy to mozliwe?

10 sie 2009 - 09:53:35

jasne ze mozna, tyle ze czasami ktos z kim czatujemy tyle czasu w realu moze sie okazać inny, bo np. duzo 'wymarzyłyśmy' sobie podczas tego czatowania, pisania sms'ów, rozmawiania na skype... Wtedy było 'sam na sam', nie wiadomo jak jest w towarzystiwe innych, podczas rozmowy w 4ry oczy. Ja poznałam przez internet za małolata sporo ludzi, z czego byłam na 2óch randkach z moimi wirtualnymi znajomościami;) jeden z nich jest moim wielkim wspomnieniem (moja najcudowniejsza randka;D) a drugi dobrym kolegą. Ponadto w takim sam sposob zdobyłam przyjaciela. poznalismy sie 4 lata temu przez neta, nie widzielismy sie ani razu do tej pory a kontakt mamy swietny;) ponadto z moim męzem na początku naszego związku kontaktowalismy sie 5 miesięcy tylko i wyłącznie przez neta i telefon, a wczesniej widzielismy sie w wakacje przez 2 dni i nic nas nie łączyło a to było pół roku przed początkiem naszego związku:):) Polecam, SPOTKAJ SIĘ Z NIM SZYBKO!:)

Cytat
wstydMIzaWaS
Cytat
kati28
moze sie wydawac,ze cos sie czuje.ale w zderzeniu z rzeczywistoscia to moze prysnac w jednej chwili
zawsze moze prysnac
ja nie pytam o to czy można komuś takimu ufać bo jestem pewna ze to nie babiarz z żoną....pytam czy możliwe są uczucia
czy ktoś tak miał

miałąm tak, choc nie widziałam sie znim. czułam wiele. teraz jestesmy tylko przyjaciółmi, ale nie załuję, bo to było wspaniałe doświadczenie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-10 09:55 przez justynkaSza.

czy to mozliwe?

10 sie 2009 - 09:55:57

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-10 10:01 przez aniol66.

czy to mozliwe?

10 sie 2009 - 17:18:33

Wiadomo jest strach nawet przed spotkaniem, mnóstwo wątpliwości. Ale ja nie żałuje, że się zgodziłam na spotkanie bo to On nalegał, potem to już pisał tak O i myślał, że się nie zgodzę a tu niespodzianka ;D. Po tym co tu widzę bardzo dużo dziewczyn się spotkało i na tym zyskało(możliwe, że i ty zyskasz). Ale to od Ciebie zależy;),wiadomo pierwsze spotkanie może idealne nie będzie albo coś zaiskrzy albo nie;), wszystko od Ciebie zależy;)

czy to mozliwe?

10 sie 2009 - 17:29:02

Moja koleżanka swojego przyszłego meża poznała przez internet-ich znajomośc trwała kilka lat z chyba roczna przerwą a teraz szykuje się na ich ślub-na dodtaek on jest z innego kraju:)Więc wszystko jest możliwe

czy to mozliwe?

10 sie 2009 - 17:33:20

oczywiście, że możliwe :D :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent dla niego