Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy to mozliwe?

08 sie 2009 - 14:24:47

ja poznałam takiego chłopaka na fotka.pl jak jeszcze miałam tam konto :) napisał pierwszy. . . trochę tam w prywatnych wiadom popisaliśmy, a później przeszliśmy na gg :)) 7 mies. później się spotkaliśmy i było fajnie :)) ja mam tak że jak kogoś nie znam na żywo to za bardzo rozmowna nie jestem :) ale on cały czas "nadawał" :D aż mi się śmiać czasami z niego chciało :) Nie jesteśmy parą czy coś, ale wszystko wskazuje na to że może i kiedys tak będzie :) mamy do siebie 50 km, ale to nie byłby jakiś problem, bo od tego roku uczę się w tym samym mieście co on :) tylko najgorzej że jak mi się baaardzo podobał to było dobrze, a później siostra mówiła że jest brzydki itp [niefotogeniczny jest oOo, bo na zdjęciach nie wychodzi za fajnie] i mi niestety trochę przeszło :/ tylko że jak później zobaczyła go w realu to stwierdziła że jest ładny ehh :) ale postanowiłam że dam mu szansę bo mu w obecnej chwili okropnie zależy :)

czy to mozliwe?

08 sie 2009 - 21:30:08

Cytat
xagness
ja poznałam takiego chłopaka na fotka.pl jak jeszcze miałam tam konto :) napisał pierwszy. . . trochę tam w prywatnych wiadom popisaliśmy, a później przeszliśmy na gg :)) 7 mies. później się spotkaliśmy i było fajnie :)) ja mam tak że jak kogoś nie znam na żywo to za bardzo rozmowna nie jestem :) ale on cały czas "nadawał" :D aż mi się śmiać czasami z niego chciało :) Nie jesteśmy parą czy coś, ale wszystko wskazuje na to że może i kiedys tak będzie :) mamy do siebie 50 km, ale to nie byłby jakiś problem, bo od tego roku uczę się w tym samym mieście co on :) tylko najgorzej że jak mi się baaardzo podobał to było dobrze, a później siostra mówiła że jest brzydki itp [niefotogeniczny jest oOo, bo na zdjęciach nie wychodzi za fajnie] i mi niestety trochę przeszło :/ tylko że jak później zobaczyła go w realu to stwierdziła że jest ładny ehh :) ale postanowiłam że dam mu szansę bo mu w obecnej chwili okropnie zależy :)
a nawet jeśli nie byłby atrakcyjny to co? pomyśl jakie to ma znaczenie np. za 20 lat? nie bedziesz tylko na niego patrzeć przecież

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 19:19:42

Hmmm... ja ze swoim też się przez neta poznaliśmy xD, Dokładniej to on pierwszy napisał, przez rok rozmawialiśmy na gg, potem się spotykaliśmy na wymianę filmów;D. Ale jakoś się rozeszło po kościach. Po jakimś czasie(paru miesiącach) zaczęliśmy znów ze sobą rozmawiać, a później spotykać. I tak już prawie 3lata jesteśmy razem;D i mam nadzieje, że tak już zostanie ;D

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 21:43:53

Cytat
Magdziszek
Hmmm... ja ze swoim też się przez neta poznaliśmy xD, Dokładniej to on pierwszy napisał, przez rok rozmawialiśmy na gg, potem się spotykaliśmy na wymianę filmów;D. Ale jakoś się rozeszło po kościach. Po jakimś czasie(paru miesiącach) zaczęliśmy znów ze sobą rozmawiać, a później spotykać. I tak już prawie 3lata jesteśmy razem;D i mam nadzieje, że tak już zostanie ;D

właśnie, ale jak długo można utzymywać znajomość przez ekran?
bo u mnie to trwa pół roku i jakoś nie mogę się przełamać

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 21:46:31

Ja mojego narzeczonego poznałam przez internet:)I razem już trzy lata.

Cytat
wstydMIzaWaS
Cytat
Magdziszek
Hmmm... ja ze swoim też się przez neta poznaliśmy xD, Dokładniej to on pierwszy napisał, przez rok rozmawialiśmy na gg, potem się spotykaliśmy na wymianę filmów;D. Ale jakoś się rozeszło po kościach. Po jakimś czasie(paru miesiącach) zaczęliśmy znów ze sobą rozmawiać, a później spotykać. I tak już prawie 3lata jesteśmy razem;D i mam nadzieje, że tak już zostanie ;D

właśnie, ale jak długo można utzymywać znajomość przez ekran?
bo u mnie to trwa pół roku i jakoś nie mogę się przełamać

Najlepiej jak najszybciej się spotkać, żeby nie było rozczarowania dużego. Bo potem może być naprawdę przykro...My się spotkaliśmy po 3 dniach:) a po następnych trzech byliśmy już parą:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-09 21:48 przez dzwooneczek.

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 21:54:39

po 3 dniach to za szybko
wtedy nie wiadomo czy warto

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 21:57:52

Cytat
wstydMIzaWaS
Cytat
kaplenz
Czemu nie? wczoraj chyba z setka szafowiczek była gotowa iść na całość z Kashmirem :)wątek był fascynujący
może ale to nie to samo;-)

z Kashmirem ?? bleeeeeeeeeeeeeeeee.......wolałabym sie zgolić na łyso : D

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 21:59:08

Jak się chce spotkać z kimś po trzech dniach to znaczy że się czuje że warto:) To był pierwszy facet z którym chciałam się na żywo spotkać i było warto. Był pierwszym i ostatnim a za rok ślub:)

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 22:02:18

Cytat
Kasja_23
Cytat
wstydMIzaWaS
Cytat
kaplenz
Czemu nie? wczoraj chyba z setka szafowiczek była gotowa iść na całość z Kashmirem :)wątek był fascynujący
może ale to nie to samo;-)

z Kashmirem ?? bleeeeeeeeeeeeeeeee.......wolałabym sie zgolić na łyso : D
HAHAAHAHAHAHA :D zes pocisnela ;D
Moze internet to nie to samo co prawdziwy realny zwiazek, ale to jest dobra szkola: uczy cierpliwosci, wytrwalosci, dystansu. Jezeli jestes taka sama w realu jak przez neta, a on tez, to czemu nie sprobowac? Niektorzy udaja kogos kim nie sa, potem w rzeczywistosci ciezko im to wychodzi. Spotkalam taki przypadek na konwencie- totalny kretyn, a byl taki fajny przez neta ;P
Za to niedlugo jade na kolejny konwent i bedzie maaaaaaaasa ludzi, ktorych znam tylko przez neta :)

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 22:05:08

Treść posta została usunięta automatycznie

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 22:10:39

Cytat
kaplenz
Czemu nie? wczoraj chyba z setka szafowiczek była gotowa iść na całość z Kashmirem :)wątek był fascynujący

och, jak żałuję że wczoraj mnier tu nie było:D
co do tematu... Możliwe!! Ja nie raz poznawałam faceta przez neta, z jednymi coś wychodziło z innymi nie ale różnie bywa:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-09 22:12 przez xxCatherinexx.

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 22:18:11

mysle ze to moze byc zauroczenie. milosc raczej nie.

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 22:21:30

czy ja wiem w końcu poznajesz tego kogoś w sferze umysłu i to jest wiele

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 22:28:39

Oczywiście, że można, też tak kiedyś miałam:)

czy to mozliwe?

09 sie 2009 - 22:37:22

Pewnie,że można ;)
Ja swojego Narzeczonego poznałam przez internet ;) Przez ok. 9 miesiecy rozmawialismy tylko przez internet no i telefon ;)
Coś do niego czulam,ale dzielilo nas ponad 80 km ;) Ja jeszcze w gimnazjum bylam ;) Spotkalismy sie w Rynku pod Mcdonaldem i pojechaliśmy do ZOO =D
Ta randka byla najgorsza w naszym zyciu =D Oboje jacys tacy zawstydzeni i w ogole ;) Ale jakoś powoli poszło ;)
Teraz 3 września miną 4 lata od kiedy jesteśmy razem :) Planujemy ślub, domek , dzieci ;)
Mieszkamy razem i jest cudownie :) Życze Wam powodzenia! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciche dni czy kazanie?