Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

52 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 02:35:39

Mój chłopak zanim zaczął chodzić ze mną to przez jakiś czas kręcił z taką panna, zaprosił ja na wesele jako Os. Towarzysząca, i nakrył ja jak się całowała z jego kolegą . Powiedział jej pare słów i sobie poszedł... No, a później przez ponad rok się do siebie nie odzywali... I byłam raz z moich chłopakiem na zabawie, i ona też tam była, Jak tylko zauważyła ze On ma dziewczyne to odrazu do niego takie miłe słówka... A mnie tam szlak trafiał ! Pytała czy On ma coś do niej, a on powiedził ze nie! Ale to dlatego że sie spieszyliśmy bo na nas czekali. Ja na drugi dzień jej napisałam zeby sie odpierdoliła od Mateusza, bo on coś tam podobo do niej ma, ale ja nie chcę w to wnikać, ale to podobno chodzi o wesele. A ona mi na to że to co się dotyczy jego i mnie to nie mój interes!...
No a ja z Nim jestem już rok! Co zrobiłybyście na moim miejscu?

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 02:37:28

pilnowałabym Mateusza jak wściekła

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 02:41:01

Pilnuje go:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-08 02:54 przez Pinia0277.

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 06:19:00

ale siłą też go nie zatrzymasz, będzie chciał to i tak odejdzie, jak będzie mądry i naprawde Cie kocha to zostanie przy Tobie bez względu na to co ty będziesz robiła, albo ona

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 07:34:45

Cytat
anetka880306
ale siłą też go nie zatrzymasz, będzie chciał to i tak odejdzie, jak będzie mądry i naprawde Cie kocha to zostanie przy Tobie bez względu na to co ty będziesz robiła, albo ona

dokładnie .

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 07:54:03

a ja bym jej raz a dobrze wpierd....hehhehe;)
i skonczyl by sie dzien dziecka xD

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 07:56:05

Dalabym lasce do zrozumienia ze (nie wazne w jaki sposob) facet jest moj i nie zycxze sobie zeby nawet na niego patrzyla a co dopiero z nim gadala. I ze jezeli ma cos do niego to ma i do Ciebie bo to Twoj facet! A mu powiedzialabym to samo. Zero kontaktu z nia i tyle.

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 08:12:20

A po co ty w ogóle do niej pisałaś. Sama prawdopodobnie zaczęłaś wojnę.

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 08:14:09

porozmawiaj z nim ... powedz mu albo ja albo ona , bo tak przynajmniej nie bedziesz zyła w niepewności

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 08:14:13

predzej czy pozniej wojna i tak by byla jak dwie baby maja cos do siebie
znam takie!
potrafia byc wyjatkowo zlosliwe

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 08:32:14

Cytat
dianulka184
predzej czy pozniej wojna i tak by byla jak dwie baby maja cos do siebie
znam takie!
potrafia byc wyjatkowo zlosliwe

Dlatego nie wato być tak zazdrosnym i lepiej nie przejmować się tymi byłymi bo można osiwieć.

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 08:43:43

co bys nie zrobiła to i tak na siłe go nie zatrzymasz mozesz tupac nogami histeryzowac to co ma zrobic to to zrobi to ze ty go kochasz to nie znaczy ze on kocha ciebie .... dla mnie ogromnym błedem był telefon do tej dziewczyny dla mnie osobiscie to dziecinada pamietaj ze mimo ze jest to twoj chłopak to nie jest on twoja własnoscia

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 08:47:34

Cytat
dianulka184
predzej czy pozniej wojna i tak by byla jak dwie baby maja cos do siebie
znam takie!
potrafia byc wyjatkowo zlosliwe

Zgadzam się, wojny babskie to nie przelewki;P

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 08:50:00

ja tu nie widze problemu, gdyby on z nią flirtował albo umawiał się pokryjomu za twoimi plecami to mogłabyś się przejmować a takto spotkaliście ją raz i to nadodatek jak razem byliście.to normalne że ktoś w tym przypadku twój chłopak ma byłe dziewczyny.to nie jest powód do zazdrości. poza tym musiałby być skończonym idiotą żeby wracać do dziewczyny która go zdradziła z jego kolegą i porzucić wasz myśle że szczęśliwy związek.nie pisz do niej bo ona jeszcze bardziej będzie ci chciała zrobić na złoś a takto zobaczy że was to nie rusza i zapomnie o nim.a może ona też sobie znalazła chłopaka,skąd wiesz czy jest wolna

zweryfikowana
Posty: 1.021
Ostrzeżenia: 1/5

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 08:52:07

A jaka była jego reakcja jak ona mówiła do niego te miłe słówka..?? :> Ja miałam podobną sytuację tylko na innym podłożu to tak zje**ałam szmate i mu też kazał do niej napisac na gg i po tym był spokoj.. Z tym że ja jestem z góry zaborcza, złośliwa i mało tolerancyjna i nie potrafię drażniących mnie spa załatwiać na spokojnie....
Ale narazie nie pisz do niej.. Chyba ze bedziesz miala kolejne sygnaly ze cos sie kreci nieciekawego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-08 08:53 przez Vuittonka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to mozliwe?