Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 08:53:49

Moim zdaniem sama sobie sprawiasz problem. Nie rozumiem niektórych dziewczyn. Żeby chłopak nie mógł z byłą porozmawiać. Rozumiem co innego flirt, ale zwykła rozmowa i coś takiego. Ranyyyyyyy.

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 08:56:51

ja bym tej suce dała w dziub :] i wcale nie uważam, że facet powinien ze swoimi byłymi rozmawiać! Może i to zależy od związku, ale ja bym sobie nie pozwoliła na to!

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 08:57:47

nie wtrącałabym się. jeśli ufasz gościowi, to powinnaś wiedzieć, że jeśli mu na Tobie zależy tak załatwi tę sprawę, że będzie ok.

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 08:58:10

Cytat
niemamnie
ja bym tej suce dała w dziub :] i wcale nie uważam, że facet powinien ze swoimi byłymi rozmawiać! Może i to zależy od związku, ale ja bym sobie nie pozwoliła na to!

Bez obrazy ale dla mnie to jest chore. Sama się tylko nie potrzebnie wpieniasz.

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 08:59:58

może i tak, ale nie trawię po prostu jak jakaś inna się do niego zbliża.

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 09:12:26

Na pewno nie napisałabym, żeby się od.......!

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 09:19:17

A ja bym zrobiłam tak poszłabym z nim do parku na spacer następnie przeprowadziłabym poważna rozmowę że mi na nim zależy że wiem ze go nie zatrzymam wszystko co do niego czuje powiedziałabym że mi na nim zależy ale jeśli chce to ma wolną droge bo chcesz żeby on był szczęśliwy i jeżeli wie że z nią będzie to niech odejdzie na koniec możesz mu powiedzieć że teraz dajesz mu czas do namysłu i jeżeli chce być z tobą to niech ci da znać np. do 21 tego samego dnia albo następnego pozwol mu odejść wiem że to nie będzie łatwe ale nie zatrzymasz go na siłę ja wiele razy mowiłam mojemu chłopakowi ze jak chce to moze odejść i wiesz co nigdy nie odszedł :) a na dodatek od 2 lat jest moim mężem :) zachowaj sie jak osoba dorosła jak odejdzie nie pogrążaj sie w rozpaczy tylko zacznij szukac kogos nowego a onim zapomnij widocznie ktos lepszy jest tobie pisany :)

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 09:19:23

Cytat
dianulka184
a ja bym jej raz a dobrze wpierd....hehhehe;)
i skonczyl by sie dzien dziecka xD

hehe popieram

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 09:19:55

weź z nim pogadaj szczerze

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 09:20:48

Odpuść sobie nie walcz o faceta takie sytuacje to dobry sprawdzian dla nich. Jak kocha ciebie to ci z nią żadnego numeru nie wykręci, a jak wykręci to kopnij go w du.... aż mu kapeć utknie bo nie jest wtedy ciebie wart. Nie szarp sobie nerw na facetach szkoda zdrowia - odpuść a będziesz szczęśliwsza.
Uśmiechnij się Pozdrawiam :)

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 09:23:18

Moim zdaniem (a jestem z gościem już 5 lat) to najlepiej po roku nie dawać po sobie poznać że jaka to zazdrosna jesteś. a panna, jak się będziesz do niej przypieprzać, to się tylko podjara. więc lepiej daj spokój i omijaj szerokim łukiem. a koleś jak jest Twój to będzie za Tobą. chyba nie chcesz gościa, co to hop siup leci za inną panną?! pogadaj z nim i tyle.

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 09:29:56

Cytat
niemamnie
może i tak, ale nie trawię po prostu jak jakaś inna się do niego zbliża.
ja mam to samo,jestesmy i mieszkamy razem dwa lata.ale jak tylko mi sie nie spodoba jakia tekst czy sms od jakiejs panny to od razu robie jej awanture ze on jest ze mna i sobie nie zycze takich tekstow czy cos i jemu przy okazji,no bo jak to ze jestesmy juz tyle razem,i co nikt o tym nie wie i tak do niego,np,kochanie mowi???!!!!

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 09:40:37

MOIM ZDANIEM NIE MA CO GO PILNOWAC JESLI JEST Z TOBA I KOCHA CIEBIE NIE ZROBI NIC GLUPIEGO .. POZATYM PO CO PILNOWAC ? SKORO JAK BEDZIE CHCIAL PUJSC DO NIEJ TO PUJDZIE NA TO NIE MA RADY !
ALE WTEDY TY SIE PRZEKONASZ JAKI ON BYL/JEST !
JAK KOCHA CIEBIE TO JA OLEJE ... A JESLI NIE TO PUJDZIE DO NIEJ ! .... WIEM ZE TO NIE TAKIE LATWE BO JA BYM CHYBA RYCZALA I BARDZO SIE BALA ..

MYSLE ZE SKORO JEST JUZ Z TOBA ROK I OLAL JA WCZESNIEJ TO DLACZEGO TERAZ MIALBY ZROBIC INACZEJ?

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 09:55:52

że tak brzydko powiem ... rozkurwiłabym jej czaszke !!! ;ddd.
wiesz byłam z chłopakiem (bylym juz na szczescie !!) 8 miesiecy , chodzimy razem do szkoly... ;/ i chodzila tam jego byla panna. Wyglad - typowa wiejska "szmajura" delikatnie ujmujac, dla ktorej tylko jaranie, picie sie liczylo, a calowanie z innym kiedy ta byla w zwiazku nie nazywala zdrada . ( moj byly rozstal sie z nia dlatego ze go 3 razy zdradzila ) .
Poszlismy razem na 18stke na ktorej ona tez byla , wczesniej pisali i smiali na przerwach ale on mi ciagle tlumaczyl ze to tylko kolezanka ze kocha mnie itp i ze nie wie o co sie kloce, tak czy inaczej widzialam ze na 18stce jego zachowanie sie zmienilo , unikal mnie byl chamski i ciagle gdzies znikal ...
i nagle znikl ; d
zapytalam kolege czy widzial "muche " to byla jego ksywka ;p a on pow ze poszedl na gore ...

poszlam na gore i nakrylam go z nia , w lozku u kolegi... jak ja caluje i rozbiera... ;/
nie moglam sie pozbierac przez 3 miesiace.
Teraz mam wspanialego chlopaka z ktorym jestem ponad 2 miesiace , nie boje sie ze mnie zdradzi ... ale gdybym widziala ze jakas panna ( a napewno byla ) pisze do niego czy to na gg czy smsy czesto .. to tej juz bym nie pozwolila zepsuc mojego zwiazku i zrownala bym jej twarz z ziemia ; d ;)))))
a tak nawiasem ... jezeli chlopak Cie kocha bedzie wiedzial co robic , jezeli nie , jest frajerem dla ktorego stracilas rok....


;****

Co byście zrobiły na moim miejscu?

08 sie 2009 - 11:11:18

" Jak kocha to niech kocha jak nie kocha to WON!"
Babki kochane tego się trzymajmy i głowa do góry i do przodu.......

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to mozliwe?