Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:36:01

Wkurzyłam się już. Byłam po aquaparku z moim chłopakiem, miałam jeszcze mokre włosy to jego siostra powiedziała że wyglądają jak tłuste;) przy stole jak zaczynam coś mówić to zawsze mnie przekrzykuje, wchodzi w słowo. Papuguje ciągle ubiór. To się wydarzyło w ciągu tygodnia, wcześniejszych sytuacji było pełno. I z okazji urodzin mojego chłopaka, kupiła mu do pokoju duży obraz z lekko mówiąc wypiętą panią... Przykro mi jest, bo do tej pory wisiał na ścianie kalendarz z 2012 roku z naszym zdjęciem, a teraz został ściągnięty bo jest już nie ważny i na tym miejscu wisi ten obraz;)
Pewnie błachy problem, ale jak Wy zareagowałybyście?

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:37:27

a jakbym miała zareagować ? chłopak się cieszy pewnie bo fajny obraz dostał i tyle.

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:38:58

a chłopak to jakaś piz** niech ściagnie obraz i powiesi kalendarz, no chyba że obraz mu bardziej pasuje?

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:39:27

Widocznie jego siostra pokazuje,że Cię nie lubi i tyle.
Może pogadaj o tym z chłopakiem?

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:40:34

Cytat
sroczka10014
a chłopak to jakaś piz** niech ściagnie obraz i powiesi kalendarz, no chyba że obraz mu bardziej pasuje?

a po co ma wisieć nieaktualny kalendarz ? Jak autorka jest zazdrosna o głupi obraz, to niech da chłopakowi w prezencie ich zdjęcia wspólne aktualne, abo niech ktoś zrobi ze zdjęcia portret i tyle.

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:41:21

a on co na to?

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:42:24

ups. ktoś Cię nie lubi...
i jak wyżej. porozmawiaj z chłopakiem że coś jest nie tak...

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:42:27

Powiedział, że to prezent więc go zawiesi i powinnam się z tego śmiać a nie sceny robić. Już mówiłam, że jego siostra jako dziewczyna powinna pomyśleć że taki obraz nie za bardzo będzie pasował, to usłyszałam, że przesadzam i wymyślam.

Cytat
klasiula
Cytat
sroczka10014
a chłopak to jakaś piz** niech ściagnie obraz i powiesi kalendarz, no chyba że obraz mu bardziej pasuje?

a po co ma wisieć nieaktualny kalendarz ? Jak autorka jest zazdrosna o głupi obraz, to niech da chłopakowi w prezencie ich zdjęcia wspólne aktualne, abo niech ktoś zrobi ze zdjęcia portret i tyle.

nie chodzi mi o to, że ściągnął nieaktualny kalendarz, tylko o to że jakoś do tej pory mu nie przeszkadzał i powiesił go nad łóżkiem, a jak dostał ten obraz to nagle mu przeszkadza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-30 19:44 przez anita029.

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:43:30

zrób zdjecie erotyczne swoje opraw w ega rame i wis :D

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:43:59

Cytat
anita029
Powiedział, że to prezent więc go zawiesi i powinnam się z tego śmiać a nie sceny robić. Już mówiłam, że jego siostra jako dziewczyna powinna pomyśleć że taki obraz nie za bardzo będzie pasował, to usłyszałam, że przesadzam i wymyślam.
No to widzisz, on sam tego nie traktuje poważnie i Ty też nie powinnaś.

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:45:10

ma prawo Cię nie lubić. ja bym nie trzymała przestarzałego kalendarza, bo i po co?

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:45:22

moim zdaniem siostra Twojego chłopaka jest zwyczajnie zazdrosna ;)
coś takiego zdarza się często ;)

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:45:53

Jesteś zazdrosna o jakąś babe z obrazu?

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:47:21

może gdyby dostał go od innej laski ale od siostry i ty takie halonrobisz, moze taki maja styl, że sobie takie prezenty kupuja bo sa wyluzowani. Szkoda czasu i życia na takie "problemy"

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

dziwny prezent od siostry chłopaka

30 wrz 2013 - 19:48:29

Cytat
anita029

nie chodzi mi o to, że ściągnął nieaktualny kalendarz, tylko o to że jakoś do tej pory mu nie przeszkadzał i powiesił go nad łóżkiem, a jak dostał ten obraz to nagle mu przeszkadza.

bo do tej pory nie miał widocznie nic co by miał powiesić na jego miejsce.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy on mnie zdradza?