Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:32:48

Dla mnie to mega dziwne, mój chłopak dostał zaproszenie na wesele bez osoby towarzyszącej... bo podobno to nie duże wesele. No ja bym na takie nie poszła.... a on idzie. Oczywiście nie zabraniam mu ale dziwi mnie zapraszanie dorosłej osoby bez osoby towarzyszącej, zwłaszcza że ta osoba jest w związku. A wy co o tym myślicie?

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:35:31

Miałam tak samo, że mnie poprosili bez osoby towarzyszącej. Przy planowaniu wesela ja byłam jeszcze w sumie młoda bo miałam chyba 17 lat, a wesele było jak miałam 19 i dostałam zaproszenie sama, a miałam chłopaka już wtedy.

Nie poszłam, co więcej nawet z tego powodu nie poszli moi rodzice :)

Dodam jeszcze, że nie był to 'foch', mama poszła do kościoła i dała prezent. Tyle tylko że uważali że było to trochę nie w porządku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-27 15:37 przez MoniakV.

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:36:16

No może to dziwne, ale ja rozumiem parę młodą zapraszającą. Też dostałam kiedyś takie zaproszenie, wprawdzie nie miało to być wesele, tylko bardziej przyjęcie skromne. Ale skoro para młoda ma ograniczony budżet, a zależy im, by ich przyjaciele byli na weselu, to co mają zrobić - nie zaprosić ich wcale? Czy zaprosić tylko połowę przyjaciół, by mogli z osobami towarzyszącymi przyjść?

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:36:19

A czyje to wesele? Jak długo jesteście w związku? Ile macie lat?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-27 15:37 przez wikijaja.

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:37:09

gdyby cie kochał i zależało mu na tobie to by nie poszedłsam na to wesele:)

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:37:12

Cytat
MoniakV
Nie poszłam, co więcej nawet z tego powodu nie poszli moi rodzice :)
To co, jak para młoda nie ma pieniędzy na zapraszanie osób towarzyszących to lepiej, żeby nie zaprosiła wcale?

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:39:00

Cytat
skasna
Cytat
MoniakV
Nie poszłam, co więcej nawet z tego powodu nie poszli moi rodzice :)
To co, jak para młoda nie ma pieniędzy na zapraszanie osób towarzyszących to lepiej, żeby nie zaprosiła wcale?

Gdyby mnie nie zaprosili, to ja bym się nie obraziła a moi rodzice by poszli. Wszystko zależy od ludzi.
Jak będę ja ich prosić to mam też poprosić tylko kuzynkę, która była panną młodą bo mnie nie stać?

Ale wszystko zależy od sytuacji, no w mojej sytuacji dziwnie to wyszło.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-27 15:40 przez MoniakV.

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:39:21

Jest to wesele jego bliskiej rodziny... jesteśmy 2 lata razem

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:40:48

Cytat
MoniakV
Gdyby mnie nie zaprosili, to ja bym się nie obraziła a moi rodzice by nie poszli. Wszystko zależy od ludzi.
Jak będę ja ich prosić to mam też poprosić tylko kuzynkę, która była panną młodą bo mnie nie stać?

Ale wszystko zależy od sytuacji, no w mojej sytuacji dziwnie to wyszło.
No właśnie, to jak rozwiązać sytuację tak, by nikt się nie obraził, zaproszone osoby przyszły i żeby nie musieli wydawać więcej, niż mają?

Zapraszasz tyle osób, na ile Cię stać. I chyba z tego względu nie musisz z przyjaciół rezygnować.

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:42:09

Dodam że wszyscy młodzi są zaproszenie bez osób towarzyszących, jedynie narzeczeństwa razem

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:42:43

Cytat
skasna
Cytat
MoniakV
Gdyby mnie nie zaprosili, to ja bym się nie obraziła a moi rodzice by nie poszli. Wszystko zależy od ludzi.
Jak będę ja ich prosić to mam też poprosić tylko kuzynkę, która była panną młodą bo mnie nie stać?

Ale wszystko zależy od sytuacji, no w mojej sytuacji dziwnie to wyszło.
No właśnie, to jak rozwiązać sytuację tak, by nikt się nie obraził, zaproszone osoby przyszły i żeby nie musieli wydawać więcej, niż mają?

Zapraszasz tyle osób, na ile Cię stać. I chyba z tego względu nie musisz z przyjaciół rezygnować.

Sorki, miało być że moi rodzice by poszli wtedy:) Wydaje mi się że im było głupio wobec mnie iść skoro mnie tak potraktowali.

Powiem dokładniej jak było. Ja miałam 19 lat byłam dopisana innym długopisem w zaproszeniu dla rodziców,a mój kuzyn mający wtedy lat 17 szedł z osobą towarzyszącą...
Cytat
Blair_Waldorf777
Dodam że wszyscy młodzi są zaproszenie bez osób towarzyszących, jedynie narzeczeństwa razem

DLatego własnie napisałam, że zależy od sytuacji:) Jeśli wszyscy będą bez osób towarzyszących, to w sumie można zrozumieć:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-27 15:43 przez MoniakV.

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:43:32

Cytat
merijuana
gdyby cie kochał i zależało mu na tobie to by nie poszedłsam na to wesele:)
no nie przesadzaj, przecież bądź co bądź nie została zaproszona, i dlatego jej niby nie kocha?

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:44:31

Cytat
skasna
No właśnie, to jak rozwiązać sytuację tak, by nikt się nie obraził, zaproszone osoby przyszły i żeby nie musieli wydawać więcej, niż mają?

Zapraszasz tyle osób, na ile Cię stać. I chyba z tego względu nie musisz z przyjaciół rezygnować.

Zgadzam się z tym, sama piszesz, ze zapraszają tylko narzeczeństwa. Skoro mały ślub i nie jesteś jedyna w tej sytuacji to po prostu oszczędzają na czym sie da. Gdyby twój chłopak odmówił pójścia to by został odebrany jako nieempatyczny facet. A poza tym wybacz, ale jestes tylko dziewczyną obojętnie ile byście razem nie byli.

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:44:32

A duże te wesele?czy to tylko takie przyjęcie weselne?

Sam na weselu

27 wrz 2013 - 15:46:02

Cytat
Blair_Waldorf777
Jest to wesele jego bliskiej rodziny... jesteśmy 2 lata razem
W takim przypadku nie rozumiem podejścia Młodych - ja również robiłam skromne przyjęcie weselne - miałam tylko 60osób i zaprosiłam wszystkich z osobami towarzyszącymi. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdybym miała zaprosić niezamężne kuzynki czy kuzynów bez osób towarzyszących, wiedząc, że są w związku już długo. Zaoszczędziłam na dzieciach. Rodzicom dzieci zrobiłam wolny wieczór - mogli swobodnie pobrykać na parkiecie ;)

Cytat
Blair_Waldorf777
Dodam że wszyscy młodzi są zaproszenie bez osób towarzyszących, jedynie narzeczeństwa razem
A, to zmienia postać rzeczy. W takiej sytuacji pomóż swojemu chłopakowi wybrać odpowiedni strój, kupić prezent i życz mu miłej zabawy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-27 15:50 przez wikijaja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kobieta- problem