Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 11:26:56

Cytat
kasiulka87
otóż niebawem czeka mnie pierwsze wesele z mojm facetem. pierwsze na którym bedziemy razem, i on jest świadkiem....no i zaczyna sie wielkie planowanie...dzis podczas rozmów było gadka jak on ma sie ubrać...no i ma założyć różowy krawat by pasować do swiadkowej;/ spoko rozumiem....ale to moj facet...jestem cholernie zazdrosna, bo ona jest sliczna, i zgrabna....choc moj M twuierdzi ze jestem jego ideałem to wiem jakie mu sie kiedys podobały...boje sie tego wszystkiego, bo tak juz mam przed oczami jak idzie z nią do ołtarza.....jak razem se jadą samochodem, a na dobrą sprawę ja u niego nikogo nie znam i nie wiem jak tam dojade na tą salę, boje sie też gorzkiej wódki da świadków...wiem ze to niektórym wyda sie głupia ale mnie to rusza...a co najlepsze kupiłam specjalnie rózową sukienusie, a nie moge jej zalozyc, bo tamta tez ma różwa....to po co mam isc?!

a niby czemu nie mozesz zalozyc rozowej sukienki ? przeciez to twoja sprawa mysle ze troszke wyolbrzymiasz problem to tylko wesele kilka godzin, on przeciez bedzie sie z toba mogl normalnie bawic wiec nie widze problemu ., to jest kwestia kosciola jedynie czyli 1h NIE PRZEJMUJ SUE !!

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 11:28:58

Także ubierz różową sukienkę no bo czemu nie? To jest twój facet nie jej,więc jeśli pokażesz,że jesteś zazdrosna będzie miała pole do popisu,a tak to pokażesz,że on jest tylko twój itd xD

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 11:33:14

Masz piękną sukienkę;* Na twoim miejscu poszłabym, dlaczego by nie;>
Nie przejmuj się;))

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 11:33:31

porozmiawiaj z nim na ten temat , jakie masz zaszczerzenia , czego się boisz

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 11:34:14

nie matrw, postaraj sie o tym nie mysleć , badź pewna sibeie , i zobaczysz , ze wszystko bedzie ok :]

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 11:37:33

piekna sukienka, idz w niej, a i napewno bedziesz siedziala kolo swojego chłopaka bo bezsensu by to bylo jakbys siedziala gdzie indziej

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 11:38:15

tez bym zalozyla swoja co cie obchodzi swiadkowa

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 11:47:46

idz w sukience, bedziesz pasowac do faceta. bo to z toba sie bedzie bawil przez cale wesele a nie z swiadkiem.olej laske,
iii baw sie swietnie:)

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 11:52:08

hehe też byłabym zazdrosna:D kurcze to jest takie niemiłe uczucie... ale uwierz mi świadkowie maja sporo pracy tak więc na flirt nie bedą mieli czasu a każda wolna chwilę napewno bedzie chciał spędzic z Tobą:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 11:57:30

Cytat
betulek
pierwszy raz słysze o gorzkiej wódce dla świadków... przeciez zazwyczaj to są obcy ludzie

na moim weselu wlasnie spiewali gorzka wodka dla swiadkow,a swiadkiem byla moja siostra cioteczna i mojego meza kolega z pracy, ktory byl z dziewczyna.Calowali sie z jezyczkiem, ale inicjatywa wyszla od faceta tego, do glowy nie bral ze jest jego dziewczyna.


Swoja droga sama bylam swiadkiem na weselu ale wspolnie z mezem:) ponoc nie bierze sie malzenstwa na swiadkow, ale jednak nie wierze w takie zabobony.Sa malzenstwem nadal i to bardzo dobrym.

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 11:58:58

a czy świadkowa nie ma partnera? podobno nie powinno się brać świadków-pary bo zabierają szczęście^^ ale to tylko zabobony. ja miałam nie dawno wesele w rodzinie, gdzie świadek miał dziewczynę, świadkowa chłopaka i przed weselem zrobili spotkanie w 6 razem z parą młodą żeby omówić duperele, ale przy okazji świadkowie i ich partnerzy się poznali:) na weselu też im śpiewali, że starsi temu winni pocałować się powinni, ale tylko w policzek było:) będzie dobrze;) masz śliczną sukienkę i jeśli to Twój mężczyzna na pewno zadba o Ciebie odpowiednio;)

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 12:04:27

dobrze, że jeszcze nikt nie wpadł na to, żeby się rodzice młodych całowali na krzyż.... :-))))))))

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 12:07:46

Cytat
betulek
dobrze, że jeszcze nikt nie wpadł na to, żeby się rodzice młodych całowali na krzyż.... :-))))))))



hahahha :) dzizys ale sie usmialam :)))
ja mam wesele 29.08 .. i ani na moim tak nie bedzie ani na dotychczasowych nie bylo :)

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 12:10:08

Dziewczyno ubierz tą sukienkę bo jest śliczna!! Zrób się na bóstwo, żeby zaparło dech w piersiach Twojemu chłopakowi na Twój widok a nią się nie przejmuj bo jesteś i tak górą bo to Twój facet a nie jej!!!!!! Życzę udanej zabawy:)

jak to bedzie:(

07 sie 2009 - 12:11:15

bywa i tak , że świadkować może dwóch facetów, dwie kobiety........To tylko kwestia tego jak blisko jesteś ze swoim facetem. Zkłądaj kieckę różową i baw się dobrze. Myślę, ze te obawy to głębsza sprawa. Dlaczego jesteś taka niepewna?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka muzyka na noc poslubna? :)