Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 22:50:02

otóż niebawem czeka mnie pierwsze wesele z mojm facetem. pierwsze na którym bedziemy razem, i on jest świadkiem....no i zaczyna sie wielkie planowanie...dzis podczas rozmów było gadka jak on ma sie ubrać...no i ma założyć różowy krawat by pasować do swiadkowej;/ spoko rozumiem....ale to moj facet...jestem cholernie zazdrosna, bo ona jest sliczna, i zgrabna....choc moj M twuierdzi ze jestem jego ideałem to wiem jakie mu sie kiedys podobały...boje sie tego wszystkiego, bo tak juz mam przed oczami jak idzie z nią do ołtarza.....jak razem se jadą samochodem, a na dobrą sprawę ja u niego nikogo nie znam i nie wiem jak tam dojade na tą salę, boje sie też gorzkiej wódki da świadków...wiem ze to niektórym wyda sie głupia ale mnie to rusza...a co najlepsze kupiłam specjalnie rózową sukienusie, a nie moge jej zalozyc, bo tamta tez ma różwa....to po co mam isc?!

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 22:52:39

pierwszy raz słysze o gorzkiej wódce dla świadków... przeciez zazwyczaj to są obcy ludzie

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 22:56:27

jest takie cos ale caluja sie tylko w policzki:)

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 22:57:22

ee tam, nie przejmuj sie, jakby Twojemu facetowi podobala sie tamta, to juz dawno by u niej byl ;) a swoją sukienke załóż, bo przecież rowniez musisz do swojego partnera pasowac. :) usmiechnij sie i olej tamtą. ;)

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 22:58:12

A jaką masz sukienke? Możesz wrzucić zdjęcie? ;)

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 23:00:42

nie przesadzaj, jak będziesz się stresować to będzie jeszcze gorzej-będą ci sie ręce trzęsły, możesz się potknąć z nerw, albo wylać coś na siebie. Przecież on idzie z Tobą, a 'świadkowanie" to tylko formalność

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 23:00:48

zakladaj swoją rozową sukienkę!!!! :) a co to, myslisz ze na calej sali tylko ona moze miec ten kolor?:) nie!!;p ii nie dziwię Ci się, sama tak wsrod obcych ludzi to tez nie za ciekawie.. do tego swiadek ciagle jest czyms zajęty..ach.. i rozumiem Cię ja tez bym byla zazdrosna cholernie taka juz jestem z natury ;D chociaz podejrzewam a razcej wiem ze nie byloby nawet o co:)
i nie przejmuj się tą świadkową, bo tej nocy Ty będziesz jego damą ;]
i nie przejmuj się tą świadkową, bo tej nocy Ty będziesz jego krolową hehe ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-06 23:02 przez aasieeq.

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 23:05:39

Cytat
betulek
pierwszy raz słysze o gorzkiej wódce dla świadków... przeciez zazwyczaj to są obcy ludzie

A ja na każdym weselu na jakim byłam, był taki zwyczaj. Najpierw państwo młodzi a potem świadkowie. Jest nawet taka piosenka ktora do tego spiewaja: "Starszy starsza pocaluje- nie bedzie im szkodzic" czy jakos tak to szlo :P

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 23:07:35

Uczul go czego ma nie robic, ja widzialam nieraz jak swiadkowie sie caluja! Na moim slubie rowniez!

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 23:08:47

Treść posta została usunięta automatycznie

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 23:10:11

zgadzam się z dziewczynami ! ;)

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 23:11:17

Eh, dziwne brac na swiadkow nie-pare... Nie wiem jak jest w innych wojewodztwach, ale ja jeszcze na podlasiu sie nie spotkalam ze slubem/weselem, gdzie swiadkowie nie byli para. To jest chyba najlepsze rozwiazanie...

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 23:13:42

Cytat
Alexis2309
Cytat
betulek
pierwszy raz słysze o gorzkiej wódce dla świadków... przeciez zazwyczaj to są obcy ludzie

A ja na każdym weselu na jakim byłam, był taki zwyczaj. Najpierw państwo młodzi a potem świadkowie. Jest nawet taka piosenka ktora do tego spiewaja: "Starszy starsza pocaluje- nie bedzie im szkodzic" czy jakos tak to szlo :P

widocznie jakaś regionalna sprawa
bywałam na weselach w kieleckim, na Kujawach i na Pomorzu, ale nigdy nie słyszałam

do autorki: zakładaj różową kieckę, nikt Ci nie wmówi, że rózowy krawacik pasuje do jakiejs innej sukni na sali
wszystko w rekach tego faceta - albo Ci podaruje fajny wieczór, albo to nie ten facet...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-06 23:14 przez betulek.

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 23:14:29

no co Ty nie przejmuj sie takimi rzeczami :) to ze on bedzie tam z nia siedzial nie znaczy ze wezmie z nia slub :) na 100% ona tez z kims będzie wiec nie ma obaw :) nie mozesz byc zazdrosna o to ze Twoj chlopak robi za swiadka i siedzi kolo ladnej dziewczyny :) a co do sukienki to mozesz zalozyc rozowa :) co Cie to obchodzi ze ta panna tez ma w tym kolorze. z reguly kolory sie powtarzaja na weselach :) byle tlyko nie ten sam krój :) nie smuć się i zacznij planowac makijaz i fryzure zeby ladnie wygladac :)

jak to bedzie:(

06 sie 2009 - 23:15:25

ja też założyłabym tą kieckę. Róż to teraz modny kolor i masz prawo też taką mieć! Ja sama teraz kupiłam różową na wesele mojej siostry. No faktycznie masz prawo do zazdrości, też bym była:) Załóż ją a świadkową olej! Niech się czerwieni z zazdrości :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co sądzicie?