Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

fantazje fantazjami i take mam, chociaz ostatnio miałam taki sen i bardzo mi się ten ukłąd nie podobał:D Jednak wole 1 faceta.

powiem tak patrzenie jak moja żona bzyka się z innym facetem to moja największa fantazja erotyczna. Niestety żona powiedziała że nigdy na coś takiego się nie zgodzi więc zacząłem poszukiwać innych środków do realizacji swoich fantazji na które żona się zgodzi. Najpierw kupiliśmy wibrator w sex shopie zabawa jest fajna ostatnio posuneliśmy się krok dalej biorę przed zabawą takie tabletki prosent 600 żeby mieć kilka wytrysków podczas stosunku i żeby nie opadał i gdy dochodzę raz na brzuch żony albo biust wyobrażam sobie że to zrobił jakiś inny mężczyzna który tu z nami się zabawia - trzeba mieć wyobraźnie hormony aż buzują wspaniałe doznania, następnie wchodzę ponownie i gdy widzę oblaną wytryskiem jest to dla mnie niesłychanie podniecające. Mamy w planach spróbować jeszcze z lalką dmuchaną facetem i może kiedyś żona zgodzi się z kimś żywym, pracuję nad tym

Zdecydowanie z jednym facetem tym bardziej po ślubie. Nie kręci mnie trójkąt. Poza tym seksu nie musi być aż tak dużo. Nieraz nie czuje potrzeby zbliżenia.
Tak poza tematem. To podarkiem dla waszych facetów może być prezent przeżycie w postaci jazdy czołgiem Jest to dawka emocji i pozytywnych przeżyć. Podarki w formie przeżyć są coraz popularniejsze. Szczerze polecam GoldenGift jako dostawcę niezapomnianych i wyjątkowych atrakcji.

A gdzie szukacie osób na seks grupowy? Ja słyszałem, że dobre są opinie o erodate, ale ma ktoś z was jakieś doświadczenia z szukaniem ludzi na seks grupowy tam?

heeeeh ten sposób z tym prosent 600, wybróbowałem ... no jest efekt poza tym zwiększa podniecenie i przyjemność w momencie wytrysku u mnie.

Sex randki - https://victoriamilan.pl przynajmniej realne profile i ludzie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-02-06 09:44 przez jemmmeeese.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

raz bylam w trojkacie ale nie podobalo mi sie wiec grupowy tez odpada :D wole klasycznie z mezem po bozemu :D noo prawie po bozemu bo mamy troche ero zabawek :D

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

to glupie ale troche zazdroszcze tego trojkata :D dla mnie to cos nieznanego chociaz zabawkami bym nie pogardzila

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

no co kto woli :d kiedys myslalam ze mi sie spodoba ale jednak po fakcie juz nie jestem zadowolona :D a zabawki to co innego je lubie :D polecam kupowac na superlove bo wybor jest duzy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak sobie poradzić...?