Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Ja w sumie nie wiem, po co to oburzenie, przecież na forum jest dział o seksie i jak kogoś to razi, to niech nie wchodzi. Ja grupowego nie próbowałam i na razie mnie to nie kręci, 1 osoba w zupełności mi wystarczy ;p Nie mówię "nigdy", bo nigdy nie wiadomo, co będzie w przyszłości, ale skłaniam się ku "nie" :)

Co za oburzenie:D
Ja również jestem zadowolona z seksu z moim Ukochanym ale to nie znaczy że nie fantazjuję. Należy jednak wziąć pod uwagę że jest różnica pomiędzy marzeniem a fantazją. Któraś tu koleżanka opisywała, że jak to robić loda po tym jak penis był w tyłku. Mnie to kręci dopóki to jest fantazja, gdyby tak miało być naprawdę (co jest niemożliwe;p) to jednak...ekhm, na pewno bym nie chciała.

Witam
Przeczytałam to co tu piszecie. Żadna nie próbowała. Ja też, do niedawna. To było marzenie mojego męża. Cały czas o tym smędził więc na odczepnego poszliśmy do swingersklubu żeby biedak sobie chociaż popatrzył. Plan był dać mu poparzeć i zmykać bo to nie jest dla normalnych. Poszliśmy, atmosfera jak atmosfera, zaczeła sie w pewnym momencie zagęszczać i udzieliła się mi, mąż bardzo nad tym pracował. Zaczeliśmy się z mężem kochać przy innych na widoku, na oczach innych, nago. Nigdy nie podejrzewałam siebie, że mogę coś takiego zrobić. Emocje straszne, nikt nie powiedział złego słowa, żadne pioruny i kary. To nie był koniec tego wieczoru. Powtórzylismy to trzy razy a na koniec stało się to co się nigdy nie miało sie stać. Na oczach męża objął mnie taki seksowny przystojniak, zaczeliśmy się całować, był stanowczy w działaniu, mąż trzymał za rączkę a przystojniak zrobił ze mną wszystko co chciał, długo, namiętnie a potem to już bardzo niegrzecznie było. To co sie dzieje w głowie podczas, może sobie każda wyobrazić. Mąż całował się ze mną w trakcie, był słodki. I taki to był wieczór i taki to był koniec grzecznej cnotki żony. Mamy teraz super przyjacół z klimatu. A ja nie mogę się doczekać każdej kolejnej "imprezy". Dzieci do dziadków a rodzice szaleją. I okazało się, że lubię piekne kobiety, nie bardziej od mężczyzn ale jednak.

Nigdy nie przyszło mi to do głowy . Raz jestem zazdrosna o mojego chłopaka a dwa widok jego z kogoś innym by mnie chyba zabił.

zenada



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-18 10:42 przez evelina09915.

Ja nie próbowałam i raczej bym nie chciała. Myślałam o tym i mnie seks grupowy trochę przeraża.
Ale też nie neguję takich osób. Każdy lubi co innego.

Cytat
zdeee
wszystkie cnotliwe;D ja tam coraz częściej zastanawiam się nad odwiedzeniem klubu swingersów;>

oj tak ;)ech , gdybym może była troszkę młodsza,bez męza i dzieci .. czemu nie pomyślałam nad tym kilka lat temu ...

niee, ja bym nie znosla widoku innej kobiety u boku mojego faceta a on widoku faceta przy mnie, nie kreci mnie to jakos lubie miec go tylko dla siebie:P

Cytat
Aletra1
mąż trzymał za rączkę a przystojniak zrobił ze mną wszystko co chciał
A czemu przystojniaka nie trzymał za rączkę, może mu było przykro :<

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 1/5

2 facetow plus ja ok , inna baba i moj facet- nie :p

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 2/5

dlaczego od razu żenada?
żenadą może być schlanie się do nieprzytomności na publicznej imprezie, a to co najwyżej może być no nie wiem, niesmaczne?

ja tam nic nie mam do ludzi lubujących się w seksie grupowym bo do łóżka im nie wchodzę.
sama nie próbowałam i póki co na to się nie zanosi :)

Autorko jest taki portal ...nazywa się EROdate .

hehehe i wszystkie te na 100% zapewne robią po bożemu i przy zgaszonym świetle :)

Niektóre z Was przesadzają bo wypowiadają się o trójkącie jako "ciężkiej" dewiacji seksualnej , a moim zdaniem to raczej rodzaj fantazji ;)

Teraz kiedy nie mam partnera zdarza mi się o tym pomyśleć aczkolwiek nie próbowałam. Będąc w związku raczej nie wchodziłoby to w grę :)

gdyby mój ukochany się sklonował to czemu nie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój kochany mnie okłamał - znów...