Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

to taka moja mała fantazja, ale nigdy jej nie zrealizuje bo nie wszystko o czym sie fantazjuje nadaje sie do realizacji.

Cytat
truskawka92
to taka moja mała fantazja, ale nigdy jej nie zrealizuje bo nie wszystko o czym sie fantazjuje nadaje sie do realizacji.

j.w.

BTW jesteś trollem i w dodatku mężczyzną, nie oszukasz mnie :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 20:05 przez Evans18.

Cytat
ania3192
O.O nigdy!

nagle same cnotliwe się znalazły ;)

fantazje fantazjami, ale ja jestem nieco za młoda na takie coś, mam jednego partnera i to mi wystarcza. Ale te 10 czy 20 lat po ślubie, jak już się nam zacznie trochę nudzić, to czemu by nie spróbować? Oczywiście pod warunkiem że się mąż zgodzi. I wolałabym z inną parą. Wszystko dla ludzi, jak ktoś chce to czemu ma nie próbować?:)

fantazje mam, ale w życiu raczej nic z tego nie wyjdzie

mnie to nie kręci, nie wyobrażam sobie, że mój partner by patrzył jak jakiś inny mnie "zapina" :/ to musi być obleśne..

Może kiedyś, choć wyobrażam go sobie w wersji mniej standardowej. :)

Cytat
19BaMbOoChA90
Hmm fantazje mam przewielkie, ale nie wiem czy zdecydowałabym sie na seksualny wielokąt. Za to całowałam się normalnie i po studencku z dwiema innymi osobamu z czego jedna była kobietą. Prawie jak trojkat, było świetnie :P

co za bezbożnica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat
corkachaosu
Cytat
19BaMbOoChA90
Hmm fantazje mam przewielkie, ale nie wiem czy zdecydowałabym sie na seksualny wielokąt. Za to całowałam się normalnie i po studencku z dwiema innymi osobamu z czego jedna była kobietą. Prawie jak trojkat, było świetnie :P

co za bezbożnica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Haha Chaos, myślałam, że wiesz, z kim masz do czynienia :DD

Cytat
19BaMbOoChA90

Haha Chaos, myślałam, że wiesz, z kim masz do czynienia :DD

Nie!!!!!!!!!!!! Zaraz usunę Cię ze znajomych!

autorka wątku to autor sądząc po wypowiedziach:D

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

przypomniała mi się anegdotka, jaką ostatnio kolega rzucił w pracy podczas rozmowy o swongersach: "kochanie, co powiesz na czterdziestokącik? Ja Ty i i 38 innych kobiet" :D Myślałam, że padnę ze śmiechu jak to mówił. A wracając do tematu: fantazja fantazją, ale myślę, że po wszystkim - gdybyś robiła to ze swoim facetem i jego np kolegą albo swoim kolegą, nie czułabyś się fajnie. Seks jest dla 2, 3 to już tłok

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

nie probowalam i probowac nie chce, moj partner mi stanowczo wystarcza :)

Nie wyobrazam sobie tego :D dla mnie to tez oblesne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z chłopakiem i nie tylko.