Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Hej dziewczyny,
zastanawia mnie jedna rzecz, czy ktoras z was (procz mnie:P) miałaby ochotę sprobować kochac sie z wiecej niz z jednym partnerem?A może ktoras z was juz ma to za soba i chcialaby sie podzielic wrazeniami? Nie ukrywam ze kreci mnie bycie w objeciach dwóch panow...:)

Nie nie chciałabym mój mąż mi zupełnie wystarcza, co więcej nawet nie mam takich fantazji. Chyba już stara dupa jestem:)

A MOZE KTORAS z was ma juz to za soba i chce dac kilka rad i wskazówek :)?

Nieeee. Nigdy w zyciu. moj maz mnie zadowala w 100 %, a nawet wiecej :D

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
anta83
Nie nie chciałabym mój mąż mi zupełnie wystarcza, co więcej nawet nie mam takich fantazji. Chyba już stara dupa jestem:)

też jak czytam czasem wypowiedzi nastolatek lub 20latek czuje się jak dinozaur :)

mam tak samo, nie, nie chciałabym, w 100% zaspokaja mnie mój facet, nigdy nie miałam takich fantazji, nigdy o tym nie myślałam dla mnie wręcz wydaje się to obrzydliwe

amnie to pociaga...mysl o tym ze ja moj facet i jeszcze jeden przystojniak, moj kochany rowniez mnie zadowala w 1000% ale czasem chcialabym zaszalec

Nie nie próbowałam i nie zamierzam nie kręci mnie to.

a kogos w ogole to kreci? czego sie boicie;d? macie kompleksy czy jak?

no ciekawy temat, chętnie poczytam więcej :D

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

to idź i szalej ale nie musisz o tym pisać, jak widać nikogo nie interesują tutaj Twoje fantazje

Cytat
kontomoje
a kogos w ogole to kreci? czego sie boicie;d? macie kompleksy czy jak?

niczego się nie boje i nie mam kompleksów przed swoim facetem mogę cały dzień latać w bieliźnie lub naga
dla mnie para to dwoje, jestem monogamistką i nie ma w łóżku miejsca dla osoby trzeciej proste i logiczne

skoro jest się zadowolonym, spełnionym w 100%, ma się wszystko czego się potrzebuje a nawet i więcej to po co szukać czegoś innego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 14:19 przez kleszczu.

Cytat
kleszczu
to idź i szalej ale nie musisz o tym pisać, jak widać nikogo nie interesują tutaj Twoje fantazje


nie oburzaj się:P pytam o wasze szczere opinie...i chetnie poczytam wasze rady tudziez wskazówki:D

Cytat
kontomoje
a kogos w ogole to kreci? czego sie boicie;d? macie kompleksy czy jak?
nie mam kompleksów ale sobie tego nie wyobrazam. bo jak, jeden by pakował tam gdzie powinien a drugi? bawił by sie cycuszkami, czy wybrałby otowr gębowy bądż pupe? O_o

wszystkie cnotliwe;D ja tam coraz częściej zastanawiam się nad odwiedzeniem klubu swingersów;>

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

mnie kreci cos troszke innego ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z chłopakiem i nie tylko.