Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy dziewczyny !

30 sie 2013 - 10:32:37

jestem z mężczyzną którego kocham. mamy czteroletnią córeczkę. wszystko było w najlepszym porządku. miłość, pieniądze i sex.
do czasu...

od jakiegoś miesiąca wszystko się burzy..
pracuje w firmie rodziców -hurtownia papiernicza. rano z mamą jedzie do pracy i wraca o 18 w garażu mamy magazyn to i tam siedzi do 21 potem przychodzi do góry i idzie spać robi wszystko żeby jak najmniej czasu spędzać ze mną. próbuje się do niego zbliżyć ale nic , odpycha mnie mówi nie rób jestem za bardzo zmęczony. nie wiem czy dobija go brak pieniędzy bo ja straciłam prace. ale mimo tego prezenty od niego dostajemy. nowe buty, kurtki , czy ciuchy. może to ja jestem zbyt wymagająca a on już tego nie wytrzymuje. tłumaczyłam mu że ja nie chce tych rzeczy materialnych że chce troche jego czułości. nie pamiętam kiedy ostatnio patrzył na mnie z tym czymś w oczach. jestem pewna że kochanki nie ma bo nie ma na to czasu. nie wraca po nocach. wiem ze jest w pracy bo czesto z nim jeżdżę z towarem. zawsze odbiera telefon, nie ukrywa go przede mną . wszytsko było by super jak by nie to jego odpychanie i brak czułości.

dziewczyny co ja mam zrobić pomożcie mi ! jestem załamana, chce odejść bo nie daje rady co noc płaczę.
pomożecie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 10:37 przez MalUutka_x3.

pomocy dziewczyny !

30 sie 2013 - 10:37:56

A może to tylko chwilowe przemęczenie?
Daj mu odsapnąć nie naciskaj jeśli jest zmęczony to niech idzie spać.
Gdy wyczujesz jakąś chwilę to nie zaszkodzi usiąść i porozmawiać.
Może mają jakieś problemy w firmie?

pomocy dziewczyny !

30 sie 2013 - 10:39:32

mają bo jego rodzice się rozwodzą a muszą razem pracować. wiem ze ojciec zdradził jego mame z młodszą. i ciągle się jego czepia ale czemu ja jestem winna. ;(

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

pomocy dziewczyny !

30 sie 2013 - 10:40:14

po prostu gorszy okres się przytrafił, nie zawsze jest super, ale żeby zaraz myśleć o rozstaniu nie pojmuję tego

Cytat
MalUutka_x3
mają bo jego rodzice się rozwodzą a muszą razem pracować. wiem ze ojciec zdradził jego mame z młodszą. i ciągle się jego czepia ale czemu ja jestem winna. ;(

Dziwnie odbieram twoją wypowiedź, jak to winna ? to ty odbierasz tak jego zachowanie ? Ma facet problemy, porozmawiaj z nim przecież potrzebuje wsparcia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 10:44 przez malmie.

pomocy dziewczyny !

30 sie 2013 - 10:50:45

Miesiąc jest źle, a Ty już chcesz się rozstawać? Macie dziecko i tak łatwo odpuszczasz? Tym bardziej, że wiesz, że on ma problemy i zamiast mu pomóc to tylko ciągle oczekujesz czegoś od niego.

pomocy dziewczyny !

30 sie 2013 - 10:54:44

Myślę, że przeżywa sytuację rodziców. Jest dorosły ale to nadal jego rodzice. Zbyt dużo jak dla niego-ogrom pracy, konflikt rodziców, utrata Twojej pracy. Musisz z nim rozmawiać ale nie naciskając. Powiedz, że go kochasz i dlatego się martwisz. Jeśli teraz odejdziesz to będzie dla niego gwóźdź do trumny. Faceci nie lubią rozmawiać ale jak już zaczną to potem jest lepiej

pomocy dziewczyny !

30 sie 2013 - 10:55:15

odczekaj, ma za duzo na glowie

pomocy dziewczyny !

30 sie 2013 - 10:57:30

a rozmawiałaś z nim ? bo wydaje mi się, że tylko oczekujesz, a sama kroku nie podjęłaś tylko nagle chcesz go zostawić. Smieszne

pomocy dziewczyny !

30 sie 2013 - 10:57:37

Miesiąc? Ja tak mam 4 lata (związek 8,5 roku).

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

pomocy dziewczyny !

30 sie 2013 - 11:01:01

Cytat
catabilly22
Miesiąc? Ja tak mam 4 lata (związek 8,5 roku).

A to współczuję, ale chyba nie ma co porównywać, bo to całkiem inna sytuacja.

pomocy dziewczyny !

30 sie 2013 - 11:02:54

Każdy ma prawo do gorszego okresu. Chłopak ma na głowie utrzymanie was, do tego rozwód rodziców no niestety jesteśmy tylko ludźmi. A ty z nim pogadaj, chwyć za rękę i powiedz że będzie dobrze. Jak wróci z pracy przygotuj mu coś dobrego do jedzenia, ciepłą kąpiel niech się poczuje ważny dla was.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Seks grupowy:) Chciałybyście? Próbowałyście?