Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:27:33

Treść posta została usunięta automatycznie

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:29:45

mi to jakąś patologią zalatuje ...

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:30:17

Jestem ciekawa jak dzis bedzie, napewno bedzie przepraszał i ja mu pewnie znow wybacze ;(
Taka już jestem <lol>

Cytat
u-linka
mi to jakąś patologią zalatuje ...

Eeee spox ;DD
I tu sie mylisz koleżanko ;D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-06 11:33 przez Olus.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:37:40

takie glupie gadanie co niektorych:/ jak maja dac sobie spokoj jak sa ze soba tyle czasu. on chyba tez ma powod ze z nia jest?! ja jestem w zwiazku 4 lata a mam 19 lat i jakos tez nie byloby mi latwo bez niego, a bywa roznie czasem gorzej czasem lepiej. tak jak u kazdego. idealow nie ma. staraj sie jakos pokazac co Ci pasuje a co nie, jesli kocha predzej czy pozniej zrozumie. w milosci potrzeba tez cierpliwosci, jesli fruga osoba ma ciezki charakter. wierze ze bedzie dobrze:)

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:37:43

Ja skończyłam związek po ponad 5 latach. Własnie dlatego, ze facet był chorobliwie zazdrosny, zdarzało mu sie mną szarpać i lubił wypić. Chciał brac ślub, ale spytałam sama siebie jakie będzie moje zycie z nim i czy tego chcę???
Wolę być sama niz z byle jakim gościem, który mnie nie szanuje. I ja Ci radzę zerwać, bo bedzie tylko gorzej - wiem, bo przez to samo przechodziłam. Nawet nasi znajomi nie chcieli mi wierzyć w to, co on tak naprawdę potrafi zrobić, tak się maskował.

Pobądź troch.ę sama (ja byłam potem 2 lata) i zastanów sie nad sobą i tym, czego chcesz... Olej gościa. Żaden facet nie byłby z kobietą która robi mu takie rzeczy...

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:40:53

Cytat
Megiii4
Cytat
monikakulesza1
chyba mu za bardzo nie zalezy, nie lepiej dac sobie z nim spokoj?. znajdz kogos kto cie bedzie kochac i szanowac ;)

są ze sobą 2 lata i nagle mają sobie dać spokój?!
nie lepiej jakos to wyjaśnic, spotkac sie i pogadać? Miłość tak nagle nie znika a z tego co mówisz to chłopak jest po prostu o Ciebie ostro zazdrosny

Właśnie dziewczyna po takim czasie ma sobie dać spokój ;|? Moim zdaniem popieram poprzedniczke to co wyżej napisała pomóc może rozmowa rozmowa i jeszcze raz szczera rozmowa..a najlepiej to zróbcie sobie troszkę przerwy jakiś tydzień 1,5tyg żeby zatęsknić za sobą a przede wszystkim sprawdzić swoje uczucie (bardziej jego) :).Jeśli mówisz że za Tobą chodzi i nie daje Ci spokoju to powiedz mu na spokojnie że wyjeżdżasz na tydzień żeby się wyciszysz bo potrzebujesz przemyśleć pewne sprawy związane z waszym związkiem i jego zachowaniem wobec Ciebie,i chciałabyś żeby on uszanował Twoją decyzję , a on wtedy się przestraszy ..zobaczy co tak naprawde może stracić czego mu brakuje,będzie tęsknił.Zapowiedz mu jeszcze że jeśli nie zobaczysz u niego jakiejkolwiek poprawy to nie jest Wam po drodze razem..i myślę że podziała :)

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:41:57

kazdy tu ci podpowiada co masz zrobic. ale po twoim pisaniu ,,Jestem ciekawa jak dzis bedzie, napewno bedzie przepraszał i ja mu pewnie znow wybacze ;(
Taka już jestem'' wynika ze i tak z nim bedziesz. widac ze to przyzwyczajenie cie trzyma bo skoro z gory zakladasz ze mu wybaczysz to po co sie wkurzasz na niego. Pozwol mu od razu wejsc na glowe i bedzie super!!

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:41:58

Jakbym czytała o moim bylym (z wyjątkiem tego alkoholu). Już kilka razy pisałam na tym forum - takich facetów nie można zmienić. On Cię szantazuje, a na szantażu zwiążków budować się nie da.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:43:13

a co do ogladania sie za dziewczynami to chyba dobrze ze patrzy nie tylko na Nia tylko tez na inne, jakby nie patrzyl byloby z Nim cos nie tak. ja ze swoim idac sama mowie Mu ktora mi sie podoba a ktora nie. jestem zazdrosna ale niech sobie patrzy:D

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:48:27

Cytat
daarek2007
takie glupie gadanie co niektorych:/ jak maja dac sobie spokoj jak sa ze soba tyle czasu. on chyba tez ma powod ze z nia jest?! ja jestem w zwiazku 4 lata a mam 19 lat i jakos tez nie byloby mi latwo bez niego, a bywa roznie czasem gorzej czasem lepiej. tak jak u kazdego. idealow nie ma. staraj sie jakos pokazac co Ci pasuje a co nie, jesli kocha predzej czy pozniej zrozumie. w milosci potrzeba tez cierpliwosci, jesli fruga osoba ma ciezki charakter. wierze ze bedzie dobrze:)

Cza nie jest wyzncznikiem jakości związku. Poza tym 2 lata w skali całego życia to naprawdę niedużo. Sądząc po Twoim optymizmie, masz naprawdę fajnego faceta i życzę Wam szczęścia ;), ale postaw się w sytuacji osoby, która jest przez faceta osaczana, sprawdza ją na każdym kroku, nie liczy się z jej słowami, a rozmowy trafiają na mur, dodaj do tego szantaż emocjonalny, to już nie jest ciężki charakter.. Tak nie da się żyć, wiem, bo sama tkwiłam w czymś takim, właśnie dwa lata. Owszem, próbowałam zmieniać, ale w końcu zmieniłam...faceta:P I teraz jestem 2 lata (magiczna liczba ;P) z facetem, który jest prawdziwym partnerem. Kiedy myślę o tym, w co mogłam się wpakować, aż mnie ciarki przechodzą.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:58:33

my jej nie mówiłyśmy że ma zerwać...tylko żeby znim porozmawiała...ale odpisąła mi wtedy że z nim się nie da rozmawiać bo on nie słucha i liczy się tylko on...skoro tak napisała to moim zdaniem tego związku nie ma, bo związek opiera się kontaktach..między innymi słownych kontaktach...

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 18:45:28

Cytat
senorita1988
Cytat
Megiii4
Cytat
monikakulesza1
chyba mu za bardzo nie zalezy, nie lepiej dac sobie z nim spokoj?. znajdz kogos kto cie bedzie kochac i szanowac ;)

są ze sobą 2 lata i nagle mają sobie dać spokój?!
nie lepiej jakos to wyjaśnic, spotkac sie i pogadać? Miłość tak nagle nie znika a z tego co mówisz to chłopak jest po prostu o Ciebie ostro zazdrosny

Właśnie dziewczyna po takim czasie ma sobie dać spokój ;|? Moim zdaniem popieram poprzedniczke to co wyżej napisała pomóc może rozmowa rozmowa i jeszcze raz szczera rozmowa..a najlepiej to zróbcie sobie troszkę przerwy jakiś tydzień 1,5tyg żeby zatęsknić za sobą a przede wszystkim sprawdzić swoje uczucie (bardziej jego) :).Jeśli mówisz że za Tobą chodzi i nie daje Ci spokoju to powiedz mu na spokojnie że wyjeżdżasz na tydzień żeby się wyciszysz bo potrzebujesz przemyśleć pewne sprawy związane z waszym związkiem i jego zachowaniem wobec Ciebie,i chciałabyś żeby on uszanował Twoją decyzję , a on wtedy się przestraszy ..zobaczy co tak naprawde może stracić czego mu brakuje,będzie tęsknił.Zapowiedz mu jeszcze że jeśli nie zobaczysz u niego jakiejkolwiek poprawy to nie jest Wam po drodze razem..i myślę że podziała :)

Z tą przwrwą to nie wyjdzie, wiem bo niedawno wróciłam z Anglii, byłam tam na miesiąc, było dobrze może z 2 dni jak się cieszył, że wróciłam ale potem wszystko to samo ;/
Cytat
daarek2007
a co do ogladania sie za dziewczynami to chyba dobrze ze patrzy nie tylko na Nia tylko tez na inne, jakby nie patrzyl byloby z Nim cos nie tak. ja ze swoim idac sama mowie Mu ktora mi sie podoba a ktora nie. jestem zazdrosna ale niech sobie patrzy:D

Patrzeć może, ja mu przecież nie zabraniam, ale nie wiem czemu nagle się odemnie odsunął ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-06 18:46 przez Olus.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 18:49:14

pół świata tego kwiata, jak to moja mamusia mawiała :P

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 18:50:09

Hehe no w sumie tak ^^

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 18:57:53

Przepraszam, ale jesteś głupią szarą myszką bez poczucia własnych wartości- wybacz ale tak nie postępuje się z kumplem, a co dopiero z kobietą, z którą spędziło się 2 lata. uważaj bo z czasem Cię uderzy, jeśli teraz już ma cie w garści i panuje nad Tobą i rządzi tobą jak dzieckiem.
Czas się ogarnąć, bo to co tracisz i stracisz nigdy nie wróci !!!!!!!!
Boli boli ale przestanie i będziesz mogła być naparwdę szczęśliwa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co kupujecie? :)