Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:54:10

dupek.. ja jestem ze swoim prawie 5 lat a potrafi robic gorsze rzeczy jezeli chodzi o picie.. picie i klamanie na porzadku dziennym..ale widac nie umiem z nim zerwac ...

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:55:02

Cytat
Olus
Cytat
JadowitaBiedronka

co do pytania to musisz z nim odbyć normalną, szczerą rozmowę, jeśli nie będzie chciał, skończy się na kłótni i tego typu tekstach...to chyba mówi samo przez siebie. Każdy związek może mieć kryzys, ale niezależnie od tego trzeba się nawzajem i szanować i umieć porozumieć. Lepiej się rozstać wcześniej w zgodzie niż żyć i kłócić cały czas, a potem nie móc na siebie patrzeć... Trzymam kciuki :)

Nie da się z nim rozmawiać, już nie raz próbowałam, dla niego to on jest najlepszy, najważniejszy, najmądrzejszy, nic nie da sobie powiedzieć.
skoro nie umiecie sie porozumiec to jak wy zyjecie?? po to jest ta druga polowka zeby cie wspierala a nie obrazala. jak nie potrafisz z nim sie dogadac to lepiej dac sobie spokoj. Czekasz az on pierwszy zerwie jak sie znudzi. jego teksty mowia same za siebie nie szanuje cie i tyle!!
Cytat
gorzalczyna
dupek.. ja jestem ze swoim prawie 5 lat a potrafi robic gorsze rzeczy jezeli chodzi o picie.. picie i klamanie na porzadku dziennym..ale widac nie umiem z nim zerwac ...
boze ja dziekuje bogu ze moj nie lubi tak bardzo alkoholu!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-06 10:55 przez Miska19.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:55:40

Eheee nie, napewno nie. Ile bym dała za to żeby być sama, Kiedyś powiedział jak chciałam zerwać, że każdy mój facet dowie się jaka jestem naprawde!? I dostanie wjeb^^e - cytując ;D

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:57:47

dam ci rade nie patrz na niego i zyj swoim zyciem skoro on nie potrafi cie docenic nie zwracal na niego uwagi bo nawet sie nieobejrzysz jak minie ci 30stka i zdasz sobie sprawe ze twoje zycie przeleciallo ci przed oczami. glowa do gory!!!

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:03:27

Do 30 to mi jeszcze troche daleko ^^ ;D

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:06:34

wg mnie powinnas to skonczyc, jesli facet woli piwko od Ciebie to nie wrozy nic dobrego! zreeszta bycie z kims 2 lata nie oznacza ze to juz zwiazek do konca, zazwyczaj jest tak ze po kilku latach nie mozemy sie rozstac bo zabardzo sie przyzywczajamy do tej 2giej osoby i nie potrafimy byc juz sami tak bywa;/ ale pomysl nad tym ze jesli on bedzie tak pił i pił to tez nic dobrego nie wrozy... a jesli juz sie rozglada za innymi laskami to pomysl o zaufaniu;/ człowiek podczas alkoholu nie kontroluje sie i czesto robi rzeczy ktorych nawet nie pamieta na drugi dzien...

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:08:23

to dobrze:P no ale nie ty jedna masz takie problemy moj tez nie jest idealem tez potrafi pokazac na co go stac. i jes podobny do tweojego jak juz zerwe to jezdzi za mna i wogole i pisze mi jaskies glupie smsy ze sobie cos zrobi itp.. troche mnie to smieszy mo wkoncu nie jest jakims 15latkiem zeby to pisac no ale widzisz nadal z nim jestem ehhhh.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:11:08

hehe z tym, że sobie coś zrobi to miałam z poprzednim ;DD
Takie jakieś pechowe są te moje związki ;DD

Cytat
kalina789
...a jesli juz sie rozglada za innymi laskami to pomysl o zaufaniu;/ człowiek podczas alkoholu nie kontroluje sie i czesto robi rzeczy ktorych nawet nie pamieta na drugi dzien...

Z tym, że on coś zrobi to się nie martwie, od dawna powtarzał mi, że on się nie spotyka z kolegami i nigdzie nie chodzi to ja też nie mam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-06 11:13 przez Olus.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:13:19

Cytat
Olus
Eheee nie, napewno nie. Ile bym dała za to żeby być sama, Kiedyś powiedział jak chciałam zerwać, że każdy mój facet dowie się jaka jestem naprawde!? I dostanie wjeb^^e - cytując ;D

mocny w gębie idiota ;) tak to wygląda z mojej strony. Jeśli rzeczywiście jest taki narwany to żeby nie skończył w kryminale czasem. Nie daj się! Nie warto. Zycie jest za krótkie żeby skupiać się na takich popaprańcach...a co do dowiadywania się o tobie "prawdy"..no powiedz sama, kto mu uwierzy? biedaczysko, zozżalone po rozstaniu, próbujące oczerniać swoją byłą żeby się podkolorować...tylko skoro ty taka okropna jesteś/byłaś...to po co byłz Tobą te dwa lata...on się sam pogrąży:) sama zobaczytsz. Nie marnuj czasu, bo nie warto.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:13:27

A co Cię przy nim najbardziej trzyma? Te dwa wspólne lata? Przeżyte razem chwile czy miłość? Jeśli to nie miłość to pomyśl przede wszystkim o sobie, nie warto się męczyć, takie związki są bez przyszłości...

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:16:11

jak woli alkohol niz ciebie to skoncz z nim...moj tez pil pil i palil a teraz ani nie pije no moze czasem jak okazja jakas jest ani nie pali juz::) a rok jestesmy:)
moj czasem jak sie nudzi tez sprawdzi telefon ale nie mam nic do ukrycia wiec niech robi co chce:))
zerwij z nim bo szkoda czasu:)
ile lat masz tak na marginesie?:)

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:18:53

Cytat
casablanca
A co Cię przy nim najbardziej trzyma? Te dwa wspólne lata? Przeżyte razem chwile czy miłość? Jeśli to nie miłość to pomyśl przede wszystkim o sobie, nie warto się męczyć, takie związki są bez przyszłości...

Chyba tylko litość, bo wiem, że jak z nim nie bede już to sie stoczy i zacznie pić. Wiem, głupia jestem. Tak naprawdę to nie wiem czy go jeszcze kocham. Przez te 2 lata strasznie się zmienił, a mówi, że to ja się zmieniłam.Jeszcze jak chodziliśmy razem do szkoły, to wydaje mi sie, że miał mnie pod kontrolą, razem jechaliśmy, wracaliśmy, przerwy...

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:19:02

Cytat
monikakulesza1
a dla sprostowania ja mam teraz bardzo ciezko , wczesniej nie widziala wad chlopaka i tak zostalam mezatka, gdybym cofnela czas dalabym mu kopa dawno gdyz teraz mnie wiele razy oszukuje i wogole a moje lzy juz go nie bola.

To ja Ciebie juz nie rozmumiem...
Na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad wyjazdem do Stanów i najpierw zrobiła porządek w swoim małżeństwie...
A jak juz bedziesz wiedziała na czym stoisz, to wtedy myślałabym o wyjeździe...ale z dzieckiem.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:19:28

o nie!!!!
ten facet Cie nie szanuje i w dodatku potrafi Cię śledzić.
nie!!
Nie pozwalaj sobie.
znajdziesz sobie kogo innego.
a niech Cię śledzi skoro coś z nim nie tak.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 11:23:53

17 lat masz wiec zostaw go przed toba wszytsko;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co kupujecie? :)