Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:34:07

Dziewczyny pomóżcie, ja już nie mam sił ;(
Jestem z facetem prawie 2 lata, wczoraj przyjechał z pracy, wyczułam, że pił na co on zaprzeczał i się obrażał.
Chodziliśmy po mieście, szedł chyba z metr odemnie, nie wiem dlaczego, a za to patrzał się na inne laski, w co też zaprzeczał.Poszliśmy do mnie i wtedy się przyznał, że pił, ostatnio troche sie kłóciliśmy i dużo za dużo pił, ale obiecał, że nie bedzie.Wkurzyłam sie na niego, akurat miał autobus to go odprowadziłam, wtedy powiedział mi, że woli iść na piwo niż być ze mną, zaczełam ryczeć, dostał konkretnie w pysk za te słowa. Oczywiście sklep odwiedził a ja czekałam co zrobi. Zabrałam mu je, zaczeło się, że mu wstyd robie przy ludziach i wogóle się nim nie interesuje, twierdzi, że nie bede mu mówiła co ma robić. Tłumaczy się, że to ja sie zmieniłam i, że chce sie podobać innym chłopakom. A tak naprawde to on sprawdza mój tele, jak rozmawiam z jakimś kolegą to chce na niego kolegów nasyłać, nie mówiąc już o spotkaniach z przyjaciółkami. Jest bardzo pewny siebie i nie dochodzi do niego co ktoś mówi, bo to on jest najważniejszy. Twierdzi, że mi ufa, jednak tego nie widzę. Rozmowa nie pomaga. Nie raz chciałam zerwać, chodził za mną juz nie wiem co robić.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:36:03

chyba mu za bardzo nie zalezy, nie lepiej dac sobie z nim spokoj?. znajdz kogos kto cie bedzie kochac i szanowac ;)
a dla sprostowania ja mam teraz bardzo ciezko , wczesniej nie widziala wad chlopaka i tak zostalam mezatka, gdybym cofnela czas dalabym mu kopa dawno gdyz teraz mnie wiele razy oszukuje i wogole a moje lzy juz go nie bola.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-06 10:37 przez monikakulesza1.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:37:36

Jak juz pisałam, nie raz chciałam zerwać ale on chodził i mnie śledził.;(

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:37:57

Cytat
monikakulesza1
chyba mu za bardzo nie zalezy, nie lepiej dac sobie z nim spokoj?. znajdz kogos kto cie bedzie kochac i szanowac ;)

są ze sobą 2 lata i nagle mają sobie dać spokój?!
nie lepiej jakos to wyjaśnic, spotkac sie i pogadać? Miłość tak nagle nie znika a z tego co mówisz to chłopak jest po prostu o Ciebie ostro zazdrosny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-06 10:39 przez Megiii4.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:38:27

pochodzi pochodzi i przestanie ,wierz mi lepiej pozno niz wcale;)
wiele przypadkow mialam znajomych ze i 5-7 sie rozstawiali i co?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-06 10:38 przez monikakulesza1.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:40:04

a ile masz lat i jak długo jesteście razem ?

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:43:41

no widzisz chodza 2lata a on potrafi powiedziec do wlasnej dziewczyny ze woli isc na piwo niz byc ze mna to chyba nie bardzo mu zalezy. Sprawdzanie tel i wogole. masakra. jak by moj tak powiedzial gorzko by tego zalowal zostawilabym go w pizd.... A jak cie twoj sledzi to niech se sledzi zobaczyl by wtedy ze stac cie na kogos lepszego niz on i jego chamskie teksty!!!

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:44:17

Chciałabym już nie raz o nim zapomnieć, ale nie pozwala mi na to. Robi afere o głupi wyjazd na 5 dni z rodzicami! Takie głupie obrażanie i gadanie, że jak go kocham to powinnam byc przy nim i nigdzie nie wyjeżdzac.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:44:29

Cytat
monikakulesza1
chyba mu za bardzo nie zalezy, nie lepiej dac sobie z nim spokoj?. znajdz kogos kto cie bedzie kochac i szanowac ;)
a dla sprostowania ja mam teraz bardzo ciezko , wczesniej nie widziala wad chlopaka i tak zostalam mezatka, gdybym cofnela czas dalabym mu kopa dawno gdyz teraz mnie wiele razy oszukuje i wogole a moje lzy juz go nie bola.

ja Cię dziewczyno nie rozumiem...naprawdę. Z jednej strony jestes szczęśliwą męzatką która boi się wyjechać do USA przez tęsknotę za mężem i dzieckiem a z drugiej dałabyś mu kopa...

co do pytania to musisz z nim odbyć normalną, szczerą rozmowę, jeśli nie będzie chciał, skończy się na kłótni i tego typu tekstach...to chyba mówi samo przez siebie. Każdy związek może mieć kryzys, ale niezależnie od tego trzeba się nawzajem i szanować i umieć porozumieć. Lepiej się rozstać wcześniej w zgodzie niż żyć i kłócić cały czas, a potem nie móc na siebie patrzeć... Trzymam kciuki :)

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:46:04

Chciałabym już nie raz o nim zapomnieć, ale nie pozwala mi na to. Robi afere o głupi wyjazd na 5 dni z rodzicami! Takie głupie obrażanie i gadanie, że jak go kocham to powinnam byc przy nim i nigdzie nie wyjeżdzac.
pomysl co bedzie po slubie;)!

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:47:37

Cytat
JadowitaBiedronka

co do pytania to musisz z nim odbyć normalną, szczerą rozmowę, jeśli nie będzie chciał, skończy się na kłótni i tego typu tekstach...to chyba mówi samo przez siebie. Każdy związek może mieć kryzys, ale niezależnie od tego trzeba się nawzajem i szanować i umieć porozumieć. Lepiej się rozstać wcześniej w zgodzie niż żyć i kłócić cały czas, a potem nie móc na siebie patrzeć... Trzymam kciuki :)

Nie da się z nim rozmawiać, już nie raz próbowałam, dla niego to on jest najlepszy, najważniejszy, najmądrzejszy, nic nie da sobie powiedzieć.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:50:38

Cytat
monikakulesza1
chyba mu za bardzo nie zalezy, nie lepiej dac sobie z nim spokoj?. znajdz kogos kto cie bedzie kochac i szanowac ;)
a dla sprostowania ja mam teraz bardzo ciezko , wczesniej nie widziala wad chlopaka i tak zostalam mezatka, gdybym cofnela czas dalabym mu kopa dawno gdyz teraz mnie wiele razy oszukuje i wogole a moje lzy juz go nie bola.

To po jaka cholere chcesz jechać do tych stanów? Żeby rozpie**** małżeństwo? To na pewno nie będzie dobre dla dziecka

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:50:45

Treść posta została usunięta automatycznie

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:51:54

Cytat
Olus
Jak juz pisałam, nie raz chciałam zerwać ale on chodził i mnie śledził.;(

musisz wiedzieć jedno..czy go kochasz i czy chcesz z nim być, bo jeśli nie to nawet nie musisz nas pytać, jeśli próbuje się kontrolowac i szpiegować to chyba nie masz się nad czym zastanawiać, ja tak miałam przez 3 lata..w koncu zerwałam zaręczyny...mam nadzieję ze podejmiesz najlepszą dla ciebie decyzję.
Cytat
Olus
Cytat
JadowitaBiedronka

co do pytania to musisz z nim odbyć normalną, szczerą rozmowę, jeśli nie będzie chciał, skończy się na kłótni i tego typu tekstach...to chyba mówi samo przez siebie. Każdy związek może mieć kryzys, ale niezależnie od tego trzeba się nawzajem i szanować i umieć porozumieć. Lepiej się rozstać wcześniej w zgodzie niż żyć i kłócić cały czas, a potem nie móc na siebie patrzeć... Trzymam kciuki :)

Nie da się z nim rozmawiać, już nie raz próbowałam, dla niego to on jest najlepszy, najważniejszy, najmądrzejszy, nic nie da sobie powiedzieć.

No to w sumie nie ma co mowic...to nie jest już związek, została tylko nazwa, a w tej nazwie on sam. Miłość jest dwuosobowa,a jeśli on ma gdzieś Twoje uczucia i Twoją osobę to masz odpowiedź na pytanie co zrobić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-06 10:55 przez JadowitaBiedronka.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 10:54:03

Cytat
monikakulesza1
Chciałabym już nie raz o nim zapomnieć, ale nie pozwala mi na to. Robi afere o głupi wyjazd na 5 dni z rodzicami! Takie głupie obrażanie i gadanie, że jak go kocham to powinnam byc przy nim i nigdzie nie wyjeżdzac.
pomysl co bedzie po slubie;)!

szantaż emocjonalny ;( znam ten ból

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co kupujecie? :)