Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 19:03:44

Jestem bardzo podobnej sytuacji i tez nie mam pojeciaco zrobic.. :(

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 19:04:16

Cytat
MalwkaR
Przepraszam, ale jesteś głupią szarą myszką bez poczucia własnych wartości- wybacz ale tak nie postępuje się z kumplem, a co dopiero z kobietą, z którą spędziło się 2 lata. uważaj bo z czasem Cię uderzy, jeśli teraz już ma cie w garści i panuje nad Tobą i rządzi tobą jak dzieckiem.
Czas się ogarnąć, bo to co tracisz i stracisz nigdy nie wróci !!!!!!!!
Boli boli ale przestanie i będziesz mogła być naparwdę szczęśliwa.

Heeh dzieki wielkie za pocieszenie ;/
Nie jestem 'głupią szarą myszką bez poczucia własnych wartości', nie znasz mnie, więc nie oceniaj. Nie wiem czy przechodziłaś przez takie coś, ale nie życze Ci tego. Nie zawsze jest łatwo powiedzieć spadaj do faceta, ale ...

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 19:12:31

Cytat
Olus
Nie zawsze jest łatwo powiedzieć spadaj do faceta, ale ...

... ale jeśli nic już nie da się zrobić, to uciekaj jak najdalej.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 19:14:29

jeśli wiesz, że sobie poradzisz i masz pewność siebie i poczucie, że i tak będzie szczęśliwa to zawsze jestes w stanie powiedziec to koniec.
Nie kochana przez takie coś nie przechodziłam , bo nie pozwalałam żeby facet mnie w jakikolwiek sposób traktował mnie źle, trzeba znać granice. Nie miałam tak, bo zawsze były jasne zasady. Nie ma szacunku, nie liczy się z moim zdaniem to sorry, ale to nie ma sensu.
Mówię tak o Tobie, bo tak widzę przez to jak piszesz, kto pozwala sobie na takie traktowanie??

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 19:23:21

Hm, ogólnie to ja pouczać i radzić nie będę bo każdy jest mądry jak nie jest w danej sytuacji.

Jak teraz ma do ciebie znikomy szacunek i jeszcze pije to co będzie później?

każda kobieta zasługuje na mężczyzne co będzie szanował ją zawsze, a jeśli on nie ma do Ciebie szacunku to znaczy że nie jest to facet dla ciebie ;-)

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 19:25:05

Cytat
MalwkaR
Przepraszam, ale jesteś głupią szarą myszką bez poczucia własnych wartości- wybacz ale tak nie postępuje się z kumplem, a co dopiero z kobietą, z którą spędziło się 2 lata. uważaj bo z czasem Cię uderzy, jeśli teraz już ma cie w garści i panuje nad Tobą i rządzi tobą jak dzieckiem.
Czas się ogarnąć, bo to co tracisz i stracisz nigdy nie wróci !!!!!!!!
Boli boli ale przestanie i będziesz mogła być naparwdę szczęśliwa.

Oj zgadzam się w 100%

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 19:26:01

Cytat
MalwkaR
Przepraszam, ale jesteś głupią szarą myszką bez poczucia własnych wartości- wybacz ale tak nie postępuje się z kumplem, a co dopiero z kobietą, z którą spędziło się 2 lata. uważaj bo z czasem Cię uderzy, jeśli teraz już ma cie w garści i panuje nad Tobą i rządzi tobą jak dzieckiem.
Czas się ogarnąć, bo to co tracisz i stracisz nigdy nie wróci !!!!!!!!
Boli boli ale przestanie i będziesz mogła być naparwdę szczęśliwa.

popieram!

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 19:28:28

I właśnie jak slucham takich historii to upewniam sie w przekonaniu ze nie moglabym miec za chlopaka rówieśnika. To jest takie dziecinne.... ;p

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 19:32:18

Cytat
Marikaa1990
I właśnie jak slucham takich historii to upewniam sie w przekonaniu ze nie moglabym miec za chlopaka rówieśnika. To jest takie dziecinne.... ;p

Mój były dziecinny był 3 lata starszy ode mnie, mój obecny jest moim rówieśnikeim, w zasadzie 0,5 roku młodszy (nie ma reguły:))

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 19:40:26

wiesz ja tez mialam maly problem z chlopakiem
pil czesto,zanim zaczelismy byc ze soba ...pil prawei co dzien!
ale dla mnie sie zmienil chociaz na pocztaku mowie ci to byla masakra
nie umial odmowic czesto wychodzil i pil
mialam dosc tego..on pzrepraszal mowil ze juz nie bedzie i znowu to samo i tak przez kilka miesiecy
kilka razy juz go chcialam zostawic mowilam mu ze nie amm nic pzreciwko temu zaeby wyszedl z kolega na piwo ale z umiarem...jak grochem o sciane....w koncu pewnego razu nie odzywalam sie bardzo dlugo powiedzialam ze to koniec...
pzrepraszal..ale dziesiec razy bardziej i dluzej niz normalnie...mozna sie domyslic ze sie zlamalam alw nie zaluje ...tamto juz mienel teraz jest calkiem innny chociaz naprawde wierz mi nie raz puszczaly mi nerwy
pogadaj znim powiedz ze nie chcesz zeby pil tyle a jak nie pomoze to ewz go na przetrzymanie ;)
zobaczysz bedzie dobrze
ale co do ogladania sie za innym to mam spokoj ;)chociaz tyle;p
dziewczyny czas nie gra roli!
ja bylam z facetem prawie tzry lata!i co?i nic rozstalismy sie i juz.bylo ciezko na pocztaku ale nie zaluje bo teraz jestem z obecnym i jest ok



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-06 19:48 przez dianulka184.

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 19:57:54

Ojjj, daj sobie z nim spokój... Na takich facetów nie ma rady! Troszke sie nie szanujesz jak dajesz sie tak facetowi traktowac i myslisz o tym zeby dalej z nim byc ;].
Tego kwiatu jest pol swiatu :PP

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 21:10:46

Szanowanie szanowaniem, ale on naprawde nigdy taki nie był, dla mnie przestał palić, zmienił się też tylko nie wiem co mu teraz do głowy strzeliło ?!

Facet.. ;/

06 sie 2009 - 21:18:39

Mnie bawią teksty w stylu: "zostaw go, nie jest ciebie wart" itp.
łatwo Wam mówić. Ciekawe, czy Wam byłoby tak łatwo zostawić osobę, którą się kocha tylko dlatego [albo aż], że ma złe dni.
Kazdemu się zdarza. Wypil kilka piw? nie róbcie z niego alkoholika! ja sama wyganiałam swojego faceta na piwo z kolegami.

Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Na spokojnie, w domu [nie na przystanku], kiedy nie będzie po piwku.
powodzenia :)

Facet.. ;/

07 sie 2009 - 16:32:35

dokladnie latwo sie gada olej !
ja sama próbowalam olać ,ale nie idzie..

2lata robią swoje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak to bedzie:(