Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:17:25

Witam

opiszę wam dzisiejszą sytuację, chciałabym poznać wasze zdanie na poniższe pytania

Dziś z mężem i czteroletnią córką byliśmy z wizytą u teściowej, po pewnym czasie zjawił się szwagier, który wisi nam część pieniędzy (już 5 lat) za samochód. Mąż postanowił kolejny raz już go zagadnąć kiedy nam odda i wymienił kwote, szwagier uznał, że na pewno tyle nie jest nam dłużny a tak w ogóle to stwierdził że nic nam nie odda. Nastąpiła wymiana epitetów i chłopki chwyciły się do bicia.
Ja tego nie widziałm byłam z córką na dworze, ale mała chciała zrobić papa wójkowi więc weszłyśmy do domu. Zastałyśmy tam właśnie tą sytuacje, córka zaczęła panicznie krzyczeć i płakać, więc poztanowiłam ich rozdzielić, mąż słysząc małą puścił brata ale szwagier nadal go trzymał jakoś go tam odciągnęłam i uderzyłam go z otwartej dłoni w twarz (za to, że tak się zachowuje przy małej, że nie może się opanować), bez wahania mi oddał (aż wypadła mi soczewka kontaktowa).
Mąż ruszył w jego stronę w krzykiem "nie będziesz bił mojej żony" ale tylko zdążnył go kopnąć bo teściowa zamknęła drzwi. Jak wybiegliśmy wszyscy na dwór to mąż już do niego nie podszedł.

W moim odczuciu mąż nie stanął w ogóle w mojej obronie widząc jak jego brat mi oddaje. Czy mógł zrobić coś więcej?
A czy szwagier mógł mi oddać, wiem że to ja zaczęłam?
(tu pytanie do wszystkich Panów którzy twierdzą że jest równouprawnienie i jak kobieta zaczyna to jej się należy, a czy jak obrywa wasza kobieta od innego mężczyzny to też jej się należy ... bo zaczęła ...)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-26 20:18 przez alula11.

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:20:00

nie rozumiem, przecież staną w obronie.

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:21:39

jak to nie stanął w Twojej obronie ? to byłabyś bardziej zadowolona jakby pobiegł za tamtym i dostał w mordę jeszcze parę razy, za to że Ty dzielna żona ruszyłaś do boju bo dziecko płacze ????

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:22:05

Trochę sama sobie przeczysz. Bo niby co miał zrobić? Pobić brata w obecności swojej małej córki. Przecież za takie zachowanie właśnie sprzedałaś liścia szwagrowi .. Pewnie odda mu jak będą sami, bo trochę to patologiczne żeby facet bił kobietę. Nie ważne kim dla niego jest. Kobiet się nie bije z urzędu.

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:22:43

Ja nie rozumiem, uderzyłaś gościa i dziwisz się że Ci oddał. mąż stanął w obronie i masz pretensje że nie stanął. o co Ci chodzi? :)

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:22:54

myśle zę to zabronione. Kobieta, delikatna lilia... nawet po równouprawnieniu nie wolno jej uderzyć, Każdy normalny facet Ci to powie.

A Twój mąż zachował sie.. Okropnie, moze z nerwów i rozdrażnienia o tym zapomniał? to chyba nie jest dobre słowo.. Ale nie wiadomo jakby sie zachował gdyby nie był po bójce. Jeśli jest normalnym "chłopem" który cie kocha i szanuje bedzie żałował że nic nie zrobił i bedzie go gryzło sumienie.

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:22:57

Ale po co ten wątek? Uderzyłaś to oddał. Mąż nie stanął w Twojej obronie? a co niby zrobił według Ciebie?

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:23:06

Cytat
szafoholiczkaxD
nie rozumiem, przecież staną w obronie.
właśnie, Twój mąż zachował się prawidłowo.

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:23:23

stanał w obronie wiec nie rozumiem o co chodzi? sam był w szoku i w zdenerwowaniu przeciez.

zweryfikowana
Posty: 1.608
Ostrzeżenia: 1/5

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:23:32

halo, stanął w twoje obronie, sama napisałaś że krzyknał i ruszył w jego stronę

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:24:07

Jak dla mnie z opisu wynika, że szwagier miał prawo ci oddać, a co do męża to stanął w twojej obronie. Mógł jeszcze trochę pokopać w drzwi, ale i bez tego uważam, że stanął.

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:24:58

wydaje mi się,że Twój mąż stanął w Twojej obronie ale przy córce nie chciał robic kolejnych scen. Nie powinnien Ci oddać,powinnien zrozumiec,że jest tam dziecko. Btw.strasznie dziwny i chamski typ

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:25:18

przecież stanął w twojej obronie.....

Nigdy nie wtrącaj się pomiędzy dwóch bijących się facetów to po pierwsze... a szwagier miał prawo cię uderzyć. Jednak ty zrobiłaś to pierwsza. Nie rozumiem lasek które myślą że mogą bezkarnie tłuc facetów.

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:26:01

Cytat
alka021
Cytat
szafoholiczkaxD
nie rozumiem, przecież staną w obronie.
właśnie, Twój mąż zachował się prawidłowo.

UDERZYŁAM ... ODDAŁ

26 sie 2013 - 20:26:04

Stanął w Twojej obronie, Ty byś chciała więcej krwi, wyzwisk, krzyków, bo walnęłaś gościa w pysk za to, że dzieciak się przestraszył i zaczął ryczeć? Trzeba było zabrać stamtąd dziecko, a nie jeszcze dzieciak widział jak tamtego po pysku strzeliłaś. No sorry, ale mądra Ty jesteś?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bardzo mnie to ciekawi...