Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 19:57:52

Nie znalazłam takiego wątku, jesli jednak gdzieś jest to przepraszam, że powielam ;)

Jest niedziela, nie wiem jak wy ale ja nudzę się. Może trochę rozmarzymy się? I stąd pytanie jakie jest wasze najpiekniejsze wspomnienie związane z obecnym lub byłym partnerem?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-25 19:58 przez truskawka92.

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 20:02:52

to witam w klubie z tą nudą niedzielną ;), chętnie się wypowiem,bo zapowiada się ciekawy wątek:p. najpiękniejsza chwila z moim obecnym partnerem była wtedy kiedy po raz pierwszy powiedział,że mnie kocha..było to w moje urodziny, dość romantyczna knajpka, niespodziewałam się tego kompletnie,bo dość długo się spotykaliśmy i nie wiedziałam na czym stoję i co do mnie czuje. ahh unosiłam się wtedy 10 m na ziemią :))) do dziś wspominam ten wieczór z ciepłem na sercu.

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 20:03:35

Każda chwila jest najpiękniejsza :D
Ale najmilej chyba wspominam jak wyznaliśmy sobie miłość (tak długooooooo wyczekiwane wyznanie przez nas obojga - około 2 lata) A później pierwszy pocałunek :)

zweryfikowana
Posty: 749
Ostrzeżenia: 3/5

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 20:06:42

Może nie najpiękniejsze- a najśmieszniejsze :) Pierwszy wspólny wyjazd, romantyczny wieczór nad morzem, stoimy na latarni morskiej, wieje wiatr. Mojemu zrobiło się zimno więc postanowił ubrać bluzę, a że zrobił to za szybko i miał głowę w bluzie i nic nie widział, to przywalił mi z ręki w twarz wciągając rękawy... Ja się dostałam tak w nos, że puściła mi się krew, a On zamiast mi pomóc- krzyknął "poczekaj tu!" i gdzieś poleciał z latarni... Po chwili wrócił z różą :) :D

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 20:06:59

Uwielbiam gdy śpi u mnie(nocuje) i gdz śpię to on mnie przytula na łyżeczke, całuje moje włosy, ramiona, czoło :) wiem wtedy że jestem cholernie szcześliwa

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 20:11:11

Cytat
wisniowa19
to witam w klubie z tą nudą niedzielną ;), chętnie się wypowiem,bo zapowiada się ciekawy wątek:p. najpiękniejsza chwila z moim obecnym partnerem była wtedy kiedy po raz pierwszy powiedział,że mnie kocha..było to w moje urodziny, dość romantyczna knajpka, niespodziewałam się tego kompletnie,bo dość długo się spotykaliśmy i nie wiedziałam na czym stoję i co do mnie czuje. ahh unosiłam się wtedy 10 m na ziemią :))) do dziś wspominam ten wieczór z ciepłem na sercu.

a jak długo ze sobą byliście? ja jeszcze tego nie usłyszałam, ale sama nie odpowiedziałabym jeszcze.

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 20:11:29

Oj nie powiem nudą zawiewa..
Może to wspomnienie nie jest do końca przyjemne, ale wtedy czułam się naj szczęśliwą kobietą na świecie.
Kiedy w zeszłym roku leżałam w szpitalu, był przy mnie non stop tylko do pracy jechał i zaraz po niej wracał.
Poprosiłam go kiedyś któregoś dnia troszkę cukru, parę torebek herbaty i coś cytrusowego, a on kupił : 2 kg mandarynek, 1 kg cukru i 100 torebek herbaty;P
Pielęgniarki jak go zobaczyły to cały dzień się śmiały;P

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 20:14:16

Cytat
lolita077
Uwielbiam gdy śpi u mnie(nocuje) i gdz śpię to on mnie przytula na łyżeczke, całuje moje włosy, ramiona, czoło :) wiem wtedy że jestem cholernie szcześliwa

tez to uwielbiam, w zasadzie jestem przeszcześliwa gdy moge zostać na noc igdy rano budzę się obok.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-25 20:14 przez truskawka92.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 20:16:04

nasze rugie spotkanie, pierwszy pocałunek :) chciałabym na minutke do tego powrócic, slicznie pachniał :P mmm

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 20:16:18

truskawka92 poznaliśmy się i spotykaliśmy 9 miesięcy , tak na luzie troszkę , mimo wszystko ja jako kochliwa kobieta zakochałam się w nim , czułam , że ja nie jestem mu obojętna , ale nie dawał mi nigdy 100 % potwierdzenia , że jesteśmy razem , że mnie kocha itp.. jak usłyszałam "kocham cie" to omal nie spadłam z krzesła, super uczucie. no właśnie ja podobnie jak Ty wolałam poczekać i usłyszeć to od niego.

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 20:22:19

Widzę, że u mnie było niepokolei ;)
Najpierw się przyjaźniliśmy, potem zakochaliśmy się, bardzo później wyznaliśmy miłość, potem byliśmy ze sobą, a dopiero później pierwszy pocałunek :D

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 20:22:22

najmilsze dla mnie jak mi kupuje kawe i robi rano !! ;) moja ulubiona chwila w ciagu dnia ;p wiem,ze mialy byc wspomnienia , ale moje sa bardziej teraźniejsze

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 20:22:52

Hmm i miło robi mi się na sercu gdy przypomne sobie jak pierwszy raz nocowałam u niego i gdy się kładliśmy spać powiedział: strasznie chciałbym sie obudzić przy tobie

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 20:26:19

Jesteśmy razem 7 lat. Fajnych chwil spędziliśmy wiele, ale jedną wspominam jakoś tak wyjątkowo. To była nasza 5 rocznica, leżeliśmy całą noc na trawie na kempingu i oglądaliśmy deszcz meteorytów ajjjj :-)

Najpiękniejsze chwile

25 sie 2013 - 20:28:53

Jak powiedział, że rzuci tutaj prace i wróci ze mną do Kanady...Mimo, że się zapierał przez dłuższy czas

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co o tym myślicie?