Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 19:23:11

Gdy śni wam się coś i np rzucacie się na łóżku jak wasi faceci na to reagują? np mojej koleżanki facet po prostu wychodzi. Jak jest u was?

zweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 19:29:09

Ale dlaczego wychodzi nie rozumiem? Mi się czasem coś przyśni wystraszę się i nagle się obudzę tak, że podskoczę na łózku to mój facet się pyta co się dzieje i czy wszystko jest ok. Po tym mnie przytula i idziemy spać.

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 19:34:28

Cytat
edytka137
Ale dlaczego wychodzi nie rozumiem? Mi się czasem coś przyśni wystraszę się i nagle się obudzę tak, że podskoczę na łózku to mój facet się pyta co się dzieje i czy wszystko jest ok. Po tym mnie przytula i idziemy spać.
Bo on się musi wyspać

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 19:36:31

Cytat
Larysa05
Cytat
edytka137
Ale dlaczego wychodzi nie rozumiem? Mi się czasem coś przyśni wystraszę się i nagle się obudzę tak, że podskoczę na łózku to mój facet się pyta co się dzieje i czy wszystko jest ok. Po tym mnie przytula i idziemy spać.
Bo on się musi wyspać

Ja jeszcze nie mieszkam ze swoim,ale gdy byliśmy na wakacjach to też poszłam spać do innego pokoju bo on tak koszmarnie chrapie :D

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 19:38:13

ja podobno:D , czasem mu ręka przypieprze nie chcący :D obudzi sie idzie spac dalej a rano mi to opowiada hehe

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 19:40:13

mój się nie budzi wtedy, śpi zawsze jak zabity, a nawet jak go obudzę to zaraz zasypia, dziwny ten facet Twojej koleżanki

może niech kupią sobie większe łózko to nie będą sobie przeszkadzać

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 19:40:26

Dziwny jakiś ten gość. Ja również mam jakieś sny, raz zdarzyło mi się płakać nawet przez sen. Albo tak samo podskoczę, to mój się obudzi, uspokoi, przytuli i tyle :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-25 19:41 przez mgd132.

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 19:43:26

Cytat
Mee1990
Cytat
Larysa05
Cytat
edytka137
Ale dlaczego wychodzi nie rozumiem? Mi się czasem coś przyśni wystraszę się i nagle się obudzę tak, że podskoczę na łózku to mój facet się pyta co się dzieje i czy wszystko jest ok. Po tym mnie przytula i idziemy spać.
Bo on się musi wyspać

Ja jeszcze nie mieszkam ze swoim,ale gdy byliśmy na wakacjach to też poszłam spać do innego pokoju bo on tak koszmarnie chrapie :D
Mój też chrapie ;D i zawsze jak przez sen chce się przytulić to ja podobno warcze: śpij na brzuchu bo wtedy nie chrapał :D

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 19:43:43

nie wiem nigdy nie mam tak intensywnych snów, tak wydaje mi się, myśle też, że chyba obudziłby mnie...

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 19:48:27

Cytat
edytka137
Ale dlaczego wychodzi nie rozumiem? Mi się czasem coś przyśni wystraszę się i nagle się obudzę tak, że podskoczę na łózku to mój facet się pyta co się dzieje i czy wszystko jest ok. Po tym mnie przytula i idziemy spać.

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 19:48:58

Mój mnie budzi,i mówi,żebym się tak nie rzucała :D

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 19:52:49

To mój od razu mocniej mnie przytula :) albo czasem mam tak że odkrywam kołdre przez sen to mnie przykrywa i trzyma bym znowu nie marzla :)

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 19:59:16

Moj się mnie pyta "kochanie wszystko w porządku?"
Dzis sniło mi się że jestem przykryta mięsem zamiast kołdrą. I nie mogłam spać przez to pół nocy. A mój S powiedział: "jak ty nie możesz spać to ja też nie będę" Biedaczek się starał, ale przysypiał co chwilkę, choć się tego wypierał rano :D Chrapanie go zdradziło ;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 20:05:26

mojego faceta strasznie rzuca, ostatnio bylismy na horrorze w kinie i tam było ze dziewczynke z łozka cos chciało sciagnąć, tzn. za noge ją cos pociągło a pozniej mojego Marcina cos w nocy tak rzuciło to miałam shize ze cos go z łozka sciaga :D hehe masakra

swoją drogą zawsze mamy z tego ubaw jak kogos z nas rzuca :P

Jak reagują wasi faceci?

25 sie 2013 - 20:06:44

Ja się tak kręce nie tyle ze przez sen co świadomie w trakcie układania się do niego.
Nie wiem jak mój chłopak to wytrzymuje ale ostoja spokoju:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Denerwujący brat, POMOCY