Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

sklep detailingowy

10 minut temu

kosmetyki samochodowe

55 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomysl na randke? Pomocy!

23 sie 2013 - 18:54:19

Chciała bym zabrać chłopaka na romantyczną randkę w plenerze. Wiem gdzie i na pewno będzie jedzonko mały % ale co poza tym?? Szukam pomysłu na robiony przeze mnie prezent ale co poza tym? Czy macie pomysły na jakieś urozmaicenia lub "zabawy" ktore pozwolą miło spędzić i zapamiętać ten wieczór??
Bardzo nproszę o pomoc

Pomysl na randke? Pomocy!

23 sie 2013 - 18:58:19

Zabijanie mrówek na kocu - kto więcej :>

Pomysl na randke? Pomocy!

23 sie 2013 - 19:01:03

Cytat
aancaa
Zabijanie mrówek na kocu - kto więcej :>

ahahhahah... aancaa wygrałaś :)

Pomysl na randke? Pomocy!

23 sie 2013 - 19:01:14

haha to na pewno rozluźni atmosferę i spowoduje atak śmiechu ;)

Pomysl na randke? Pomocy!

23 sie 2013 - 19:02:53

Może seksik?

Pomysl na randke? Pomocy!

23 sie 2013 - 19:03:58

Cytat
joasina
Może seksik?

Ha o tym samym pomyślałam, plenerowy wart zapamiętania ! :D

Pomysl na randke? Pomocy!

23 sie 2013 - 19:08:23

Jeżeli będzie to pod wieczór zabierz ze sobą świeczki, dodadzą uroku :)
Możesz także poszukać na inernecie i wydrukować sobie mapę gwiazd, ja kiedyś na jakiejś stronce znalazłam bardzo prostą. Możecie poleżeć i wspólnie postarać się odnajdywać niektóre gwiazdy. Poza tym tak na prawdę chyba nie wiele potrzeba, ważdne jest dobre nastawienie, % pewnie sprawią, że będziecie bardziej otwarci, wylewni...rozmowy nocą są niezwykłe, więc zachęcam przegadać wieczór. Do tego jakieś przytulanki, pomarudź że Ci zimno, przytul się do niego, pod kocykiem będzie wam cieplej.
Trzymam kciuki za udaną randkę :)

Pomysl na randke? Pomocy!

23 sie 2013 - 19:08:37

ja na pierwszej randce postarałam się aby było na poziomie ..chłopak wolał poprostu rozmowę ..nawet u niego w samochodzie ..ale namówiłam na kino `on akurat miał pieniądze na wszelkie ewentualności więc nie pozwolił płacić ..no i potem po filmie mieliśmy o czym rozmawiać ewentualnie.. chodź tyle się rozgadaliśmy o wielu innych rzeczach .. i miał kocyk więc wyciągneliśmy z bagażnika a że to był okres wakacyjny rozłożyliśmy go na trawniku za kinem ..wierzcie lub nie ...z tak banalnego spędzenia czasu nigdy nie czułam się aż tak szczęśliwa ..to było tak niesamowite ten cały wieczór rozmowa ..że poprostu te uczucia pozytywne wspomnienia owocują już dwa lata z nim ..i się szanujemy i dalej tacy zauroczeni i zakochani..

Pomysl na randke? Pomocy!

23 sie 2013 - 19:21:17

Cytat
aancaa
Zabijanie mrówek na kocu - kto więcej :>

hahaha dobre

uważam, że %%%% dodadzą wam wiele odwagi i dobrego humoru i randka będzie udana:)
a co do zabaw to masz zamiar odczytywać jej przebieg z karteczki??:D

Pomysl na randke? Pomocy!

23 sie 2013 - 19:27:42

dzięki za pomysły. Ten z gwiazdami mi się spodobal :)
Chciałam właśnie wieczór bez seksiku, żeby opierał się na przyjacielskiej zabawie w związku i odpoczęcie od rutyny :)

Pomysl na randke? Pomocy!

23 sie 2013 - 21:01:34

Cytat
musaraignee
Jeżeli będzie to pod wieczór zabierz ze sobą świeczki, dodadzą uroku :)
Możesz także poszukać na inernecie i wydrukować sobie mapę gwiazd, ja kiedyś na jakiejś stronce znalazłam bardzo prostą. Możecie poleżeć i wspólnie postarać się odnajdywać niektóre gwiazdy. Poza tym tak na prawdę chyba nie wiele potrzeba, ważdne jest dobre nastawienie, % pewnie sprawią, że będziecie bardziej otwarci, wylewni...rozmowy nocą są niezwykłe, więc zachęcam przegadać wieczór. Do tego jakieś przytulanki, pomarudź że Ci zimno, przytul się do niego, pod kocykiem będzie wam cieplej.
Trzymam kciuki za udaną randkę :)

haha, już któryś raz z rzędu słyszałam od kolesia dlaczego laski zamiast powiedzieć wprost mówią ze im zimno i że to kiepskie:d

Pomysl na randke? Pomocy!

23 sie 2013 - 21:07:35

Cytat
aancaa
Zabijanie mrówek na kocu - kto więcej :>
po co na kocu, jak jest taka aplikacja na telefon


a w temacie, to po co jakieś zabawy? wybierz jakieś klimatyczne miejsce, weź koc i koszyk z jedzeniem, upiecz coś, jakieś mufinki albo rogaliki, do tego winko albo szampana, albo opcja białe wino + Sprite = najlepszy szampan:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-23 21:11 przez pauli05.

Pomysl na randke? Pomocy!

24 sie 2013 - 00:37:41

miałam ułatwione zadanie :) na 2 randkę zaprosiłam go na kolacje do siebie do domu - przyszedł i sam ja zrobił bo ja sie nie wyrobiłam a potem pojechalismy na plażę i siedzielismy i gadalismy pół nocy gapiac sie w morze + poranne objeżdżanie wszystkich ciekawszych zakatków gdańska .

Pomysl na randke? Pomocy!

24 sie 2013 - 00:48:03

Cytat
dura28
Cytat
aancaa
Zabijanie mrówek na kocu - kto więcej :>

ahahhahah... aancaa wygrałaś :)

Pomysl na randke? Pomocy!

25 sie 2013 - 19:38:50

mój chłopak zabrał mnie na panoramę miasta z góry widzieliśmy całe miasto"światełka" siedzieliśmy na dachu samochodu z kocem i pizza, bylo super ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak tej odwagi