Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy wypada ?

14 sie 2013 - 12:19:57

Witam,
Jakiś miesiąc temu 'poznałam' pewnego chłopaka, 3 lata starszy ode mnie, mieszka około 50 km od mojej miejscowości. Nie widzieliśmy się ( chociaż ja go pamiętam jak byliśmy mali - przyjeżdzał na wieś do mojej babci), piszemy ze sobą dużo smsów, fajnie się z nim pisze, chociaż dużo nie mogę póki co wywnioskować, ale myślę, że jest mądrym, opanowanym i miłym chłopakiem, takim, którego teraz niestety ciężko znaleźć. Nie naciska na spotkania, ale wspomniał kilka razy, że chciałby się spotkać ze mną za jakiś czas. Myślałam o tym, że moglibyśmy się zobaczyć tam na wsi u mojej babci ( ma tam ok 10 km od siebie), przejść się na jakiś spacer, pogadać. Ale powiem szczerze , że się trochę obawiam. Byłam w związku 3 lata, teraz czuję się jak taki ' dzikus ' w stosunku do innych facetów. Zastanawiam się też nad tym, czy wypada mi zaprosić go do siebie na kawę lub herbatę ? Czy to jest zdecydowanie za szybko, oraz czy w ogóle wypada kobiecie proponować takie spotkanie u niej w mieszkaniu po miesiącu 'znajomości' że tak powiem ? Wiem, że równie dobrze moglabym jechać do niego (też to proponował), ale ja nie chcę od razu poznawać całej rodziny ...

Czy wypada ?

14 sie 2013 - 12:24:18

pewnie zapraszaj:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Czy wypada ?

14 sie 2013 - 12:24:23

ja tam nie wiem czy wypada czy nie, ale skusiłabym się na neutralnym gruncie u babci

Czy wypada ?

14 sie 2013 - 12:26:53

Na spacer pewnie, że możecie się umówić. A co do herbaty to tez czemu nie. W sumie to zobaczysz jak się sytuacja rozwinie podczas spotkania. Czy dobrze Wam się będzie rozmawiało i takie tam. Herbata to przecież nic takiego, nie proponujesz mu od razu aby został na noc :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-14 12:27 przez extrashopping.

zweryfikowana
Posty: 519
Ostrzeżenia: 1/5

Czy wypada ?

14 sie 2013 - 12:58:59

malmie brzmi niezle :D

pewnie zaproś go, ale na poczatek mały spacer nie zaszkodzi.. działaj może akurat to ten :D

Czy wypada ?

14 sie 2013 - 13:05:52

może zaproś go tam do swojej babci, on nie będzie czuł się skrępowany będąc u ciebie - to będzie taki neutralny grunt dobrze znany i jemu, i tobie :) na następne spotkanie możesz go zaprosić do siebie ;)

Czy wypada ?

14 sie 2013 - 13:09:07

a nie mozecie pojsc gdzies na ta herbate? ;P

Czy wypada ?

14 sie 2013 - 13:13:17

....a dlaczego ma nie wypadać....przecież jest to niezobowiązujące spotkanie a na pewno będzie Ci łatwiej go poznać "na żywo" niż przez telefon....sms'y nie są odzwierciedleniem osobowości....Śmiało się z nim umawiaj...:) Pozdrawiam

Czy wypada ?

14 sie 2013 - 13:14:46

Cytat
bonia134
malmie brzmi niezle :D

pewnie zaproś go, ale na poczatek mały spacer nie zaszkodzi.. działaj może akurat to ten :D

no kto wie, co z tego się urodzi ;P ważne że to nie jest zakochany w sobie mieszczuch ;P
tak myślałam, że może przyjechałby do mnie do miasta, poszlibyśmy na jakiś spacer, jeśli spotkanie przebiegłoby pozytywnie, zaprosiłabym go do siebie na herbatkę np :)

Czy wypada ?

14 sie 2013 - 13:15:40

Cytat
extrashopping
Na spacer pewnie, że możecie się umówić. A co do herbaty to tez czemu nie. W sumie to zobaczysz jak się sytuacja rozwinie podczas spotkania. Czy dobrze Wam się będzie rozmawiało i takie tam. Herbata to przecież nic takiego, nie proponujesz mu od razu aby został na noc :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Złamał mi serce