Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sms ktory go zaskoczyl

05 sie 2009 - 23:47:40

a moj jest zawsze zaskoczony jak do Niego pierwsza napisze ;P bo to on zawsze 1 do mnie pisze :P

sms ktory go zaskoczyl

05 sie 2009 - 23:47:47

kurde, ale namieszali, nie można napisać dwóch postów po sobie , tylko odrazu w jednym sie zapisuje jako zmiana, dopiero po kimś można nowy post napisać wrr :]

sms ktory go zaskoczyl

06 sie 2009 - 00:12:18

Nie pamietam takiej sytuacji ;) Chyba,ze mi o tym nie powiedzial =P Bo to jest bardzo możliwe ;) Ale tez wie,że moze sie po mnie wszystkiego spodziewać, gdyż jestem bardzo otwarta ;) W przeciwieństwie do Niego ;)

sms ktory go zaskoczyl

06 sie 2009 - 00:25:45

dlaczego ja nic nie wiem co sie działo u Katiiii? :( podajcie lina do opowiesci bo nie moge znalezc ;p ale jak wy sie cieszycie, to ja tez;)

a mojego chłopaka zaskoczyl sms o tresci:

Kocham Cię jak krowa kocha trawe :)




juz znalazłam :D czytam :p



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-06 00:27 przez Patricia258.

sms ktory go zaskoczyl

06 sie 2009 - 00:43:16

Któregoś dnia jak byłam w pracy napisałam mojemu M sms-a z następującą treścią: Kochanie chciałabym mieć z Tobą dziecko:) Natomiast jego odp mnie rozwaliła: Kochanie co piłaś??

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

sms ktory go zaskoczyl

06 sie 2009 - 00:51:08

Cytat
aniol66
Cytat
kati28
moj były wczoraj zadzwonil i powiedzial,ze był w szoku po odczytaniu smsa ( nie bede przytaczac tresci ) i miło zaskoczony , mamy sie spotkac po latach .na koniec tekst " przeciez wiesz,ze zawsze byłas numerem jeden w moim sercu " .
Wolałabym być jedyną!

mi kiedys jeden tez tak powtarzal.... a j szkoda slow.. niepotrzebnie weszlam na jeden watek.. bo wrocily wspomniea i bardzo boli;(

sms ktory go zaskoczyl

06 sie 2009 - 08:16:21

Wieeeeeeeeeeeeeeeeele było takich sms-ów. Ostatnio napisałam do niego sms-a po włosku a w następnym słowa KOCHAM CIĘ w conajmniej 5 innych. Biedak nie wiedział co się dzieje:D

niezweryfikowana
Posty: 528
Ostrzeżenia: 4/5

sms ktory go zaskoczyl

06 sie 2009 - 08:22:22

to ja mojemu napisałam sms po angielsku że jest dla mnie wszystkim co mam , a później po niemiecku że jest moim zyciem i moja gwiazdą na niebie. Jego odp. ,,kuźwa....kochanie ja nie znam angielskiego i szwedzkiego(niemiecki xD.) o co ci chodzi w tych smsach ??. "

sms ktory go zaskoczyl

06 sie 2009 - 08:24:16

Cytat
betulek
knajpka, około północy

wysyłam: "Odwal się od tej blondyny bo Cię widzę"
on: "gdzie jesteś?"
ja: "siedzę przy trzecim stoliku w stronę drzwi. Przefarbowałam włosy, sieroto!"


chłe,chłe;-))))

niezweryfikowana
Posty: 528
Ostrzeżenia: 4/5

sms ktory go zaskoczyl

06 sie 2009 - 08:26:16

Cytat
przemian_na77
Cytat
betulek
knajpka, około północy

wysyłam: "Odwal się od tej blondyny bo Cię widzę"
on: "gdzie jesteś?"
ja: "siedzę przy trzecim stoliku w stronę drzwi. Przefarbowałam włosy, sieroto!"


chłe,chłe;-))))

haha dobreee ;)

zweryfikowana
Posty: 1.471
Ostrzeżenia: 1/5

sms ktory go zaskoczyl

06 sie 2009 - 08:36:08

ja napisałam do niego po francusku kocham cię i myślałam ze nie będzie wiedział o co chodzi a ten napisał mi to samo tylko że po niemiecku:)

sms ktory go zaskoczyl

06 sie 2009 - 08:43:04

Cytat
meegan07
ja napisałam do niego po francusku kocham cię i myślałam ze nie będzie wiedział o co chodzi a ten napisał mi to samo tylko że po niemiecku:)

Je t'aimer:)

sms ktory go zaskoczyl

09 sie 2009 - 18:37:26

Cytat
kotek6
kati28
widać że coś sie dzieje :) no to życzę Ci żeby wszystko dobrze się skończyło :))
betulek
hehe nieźle :]

;)

sms ktory go zaskoczyl

09 sie 2009 - 18:40:50

Mój codziennie od stycznia wysyła mi sms z odliczaniem dni do naszego ślubu :)

A w dniu kiedy się zaręczyliśmy napisał mi sms przysięgę małżeńską a ja nie wiedziałam o co mu chodzi :P

sms ktory go zaskoczyl

09 sie 2009 - 18:43:51

kiedyś ja trochę się napiłam to napisała smsa do mojego faceta po Polsku,( a porozumiewamy się po angielsku) a mój ukochany zamiast się domyślić, że jest coś nie tak(wiedział, że jestem na wieczorku panieńskim) dał to mojemu bratu do przetłumaczenia. Do tej pory mi głupio ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet.. ;/