Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:29:29

lepiej zajmij sie swoim zwiazkiem w realnym swiecie a nie sie pzrejmujesz ze wasz zaiazek ,,nie istnieje w sieci,, załosne zachowanie na poziomie dzieci z podstawowki

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:30:27

To się na 1 rzut oka może wydawać głupie i śmieszne,ale coś w tym jest :)
Ze swoim poprzednim chłopakiem miałam podobną sytuację, nagle usunął tą informację o statusie i nie chciał przez długie tygodnie ustawić od nowa- tłumaczył się,że zmęczony, zapomniał itd a co się okazało? Że bajerował jakąś inną pannę i nie chciał,żeby się wydało,że jeszcze był ze mną. Nie zastanowiło mnie to specjalnie no i potem się zdziwiłam :D
Także lepiej się przyjrzyj tej Waszej relacji,bo czasami takie pozorne głupoty świadczą o czymś poważniejszym ;) Zwłaszcza, jeśli dzieli Was taka odległość

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:37:28

denerwuja mnie osoby które obwieszczaja całemu swiatu jak to bardzo sie kochaja zawieraja te zwiazki na fb pisza sobie jak to bardzo sie kochają wklejaja piosenki i orazki a w realu widuja sie raz na miesiac i nawet nie potrafia sobie powiedziec ze sie kochają, zero romantyzmu

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:38:30

Cytat
-Patrycja-
Na pewno nie jestemy w gimnazjum

Niestey takie czasy, ze wszystko ludzie dowiaduja się z fejsa Ja po prostu boje sie ze cos jest nie tak bo tak starsznie mnie ukrywa.

Ukrywa Cię przed innymi facetami... Jak nie chce to nie odpuść, facebook to jakiś urząd stanu cywilnego czy co? Sama się nakręcasz nie chce bo może dla niego to dziecinne a Ty wmawiasz sobie coś, a potem są problemy, że nie ma mnie dość albo nie odpisuje na wiadomości. Jak nie jesteście w gimnazjum to daruj ten status.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:38:40

Zamiast konkretnie pomóc dziewczynie w jej problemie, to połowa z was stawia głupie komentarze na poziomie gimnazjum... A pewnie pierwsze byłyście aby ustawić status na fb.
Masakra.

Kolezanko z problemem - Wchodził kiedys na fb przy tobie? Czy unika tego?

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:39:14

Właśnie w moim realnym związku (paradoksalnie, ktorego nie ma - ponieważ kontaktujemy sie telefonicznie lub skypem a widzimy raz na jakis czas) zaczęło się dziwnie dziać i staram się coś zrobić. Wiec najprosciej jest facebookiem ponieważ inaczej nie mam jak???!!! No jak ja mam to zrobić?? Pisac do jego znajomych co on tam wyprawia? Jeździć do niego bez zapowiedzi?
Zrozumcie tez mnie troche!
I owszem mam inne problemy ale na wszystkie moge jakos zaradzić a wobec tego jestem całkowicie bezradna.


W ogole nie rozumiem jak mozna i po co sa potrzbne 2 dziewczyny facetowi? No zwyczajnie po co ? Przeicez to jest oblesne.
Albo robia tak na wypadek gdyby z ta druga nie wyszło, to jeszcze od biedy niech bedzie ta pierwsza..
Facebooka strasznie przy mnie chowa. Od razu jak wchodziłam do pokoju do wylogowywał sie. Ale tez czasami nie.
Raz myslal ze sie wylogował i sobie pozedł ale w rzeczywistosci byl wciaz online. Weszłam na wiadomosci. Nie mial konwersacji z zadna dziewczyna ale za to w folderze 'inne' nieodczytane widomosci od nieprawdziwych kont żeby oddał jakies pieniadze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-23 21:44 przez -Patrycja-.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:40:15

Cytat
zamieniesprzedam
A pewnie pierwsze byłyście aby ustawić status na fb.

poproszę jeszcze psychoanalizę dla osoby bez fb.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:40:43

albo kogos ma, albo imponuje mu twoja zazdrosc i podgrzewa atmosfere

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:44:27

Niestety moze mieć coś na sumieniu:( zablokowana tablica i nie chce ustawic sbie statusu. Skoro dla niego to takie głupie a dla Ciebie takie ważne, to czemu dla swietego spokoju tego nie zrobi?..

DObrze CIę rozumiem.

Widzę jak to wyglada wsród znajomych któzy maja nawet po 20 kilka lat.

To prawda ze teraz to co na facebooku to i w rzeczywstości.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:45:33

Cytat
zamieniesprzedam
Zamiast konkretnie pomóc dziewczynie w jej problemie, to połowa z was stawia głupie komentarze na poziomie gimnazjum... A pewnie pierwsze byłyście aby ustawić status na fb.
Masakra.
no uwierz , ze nie bo nie każdemu zalezy na miłosci na pokaz. Ja nie potzrebuje np statusu zwiazku na fb bo te osoby ktre powinny o tym wiedziec to wiedza. Cóz niektórzy widac lubia robic wszystko na pokaz....

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:48:57

A probowalas powiedziec zeby nie ustawial ze jest w zwiazku z Toba, tylko samo w zwiazku bez oznaczania osoby? Ciekawe co by wtedy zrobil.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:51:53

Cytat
-Patrycja-
Na pewno nie jestemy w gimnazjum

Niestey takie czasy, ze wszystko ludzie dowiaduja się z fejsa Ja po prostu boje sie ze cos jest nie tak bo tak starsznie mnie ukrywa.
a ja nie jestem tego taka pewna, zachowanie typowe dla gimbusow :P

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:52:03

Cytat
julcia1109
Cytat
zamieniesprzedam
Zamiast konkretnie pomóc dziewczynie w jej problemie, to połowa z was stawia głupie komentarze na poziomie gimnazjum... A pewnie pierwsze byłyście aby ustawić status na fb.
Masakra.
no uwierz , ze nie bo nie każdemu zalezy na miłosci na pokaz. Ja nie potzrebuje np statusu zwiazku na fb bo te osoby ktre powinny o tym wiedziec to wiedza. Cóz niektórzy widac lubia robic wszystko na pokaz....

Sama jestem tego przykladem, bo nie posiadam fb(nie jest mi do szczescia potrzebny). Ale skoro dziewczynie na tym zależy, to czemu prawie 80% użytkowniczek zaczeło pisać, że to jest na poziomie gimnazjum, że to żenada, itp. Dziewczyna zgłosiła się z problemem i chciała go jakoś rozwiązać, a nie słuchać wyrzeczeń na temat fb.

Jak nie ma na fb, to nie ma w ogóle?

23 lip 2013 - 21:52:15

Cytat
bluecuracao
Niestety moze mieć coś na sumieniu:( zablokowana tablica i nie chce ustawic sbie statusu. Skoro dla niego to takie głupie a dla Ciebie takie ważne, to czemu dla swietego spokoju tego nie zrobi?..

DObrze CIę rozumiem.

Widzę jak to wyglada wsród znajomych któzy maja nawet po 20 kilka lat.

To prawda ze teraz to co na facebooku to i w rzeczywstości.

zgadzam się, ma kogoś na boku pewnie

wydaje mi się, że te dziewczyny co piszą, że to dziecinne nie rozumiały o co chodzi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mężczyzna a odchudzanie?