Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

srebrna biżuteria

51 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 21:59:46

mój wlasnie powiedzialam mu zeby moje imie jakos ladnie mowil to powiedzial ze nie wie jak ale jak znajoma spotkalismy to kasiula umial do niej powiedziec wrrrrr zawsze ich imiona zdrabnia a moje nawet nie wie jak;/

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 22:01:44

ja tak samo po imieniu jakoś nie moge:p zdecydowanie bardziej wole Mężu, Książe albo ostatnio Dzióbku albo Robaczku na co sie cholernie wkurza :p chociaż najczęściej w obrocie jest Rybcia, Rybciula itp itd xd
za to Jego pomysły co do nazywania mnie są booooooskie:p ale i oczywiście najczęsciej zwracamy sie do siebie tak jak tu piszecie:) kiedyś miał faze to mówił na mnie Lena (od Magdalena) za co centralnie sie nie odzywałam:P

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 22:03:53

a co ma do innych mówić niunia i słoneczko ? no weź ;p dla niego pewnie to jest ładnie, ja lubie mówić, i lubie jak ktoś do mnie mówi tak, jak chcesz inaczej to mu powiedz, bo skąd on ma wiedzieć, że dla ciebie to źle ;P

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 22:04:10

a do mnie EDI taki mały powiedziała bym "męski" skrót od edyta

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 22:04:15

ważne,że mnie kocha i ja jego;*-nieważne jak mówi do mnie,byle nie KLAUDYNA wrrrrrrrr:P

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 22:04:43

Cytat
goosiak
mój wlasnie powiedzialam mu zeby moje imie jakos ladnie mowil to powiedzial ze nie wie jak ale jak znajoma spotkalismy to kasiula umial do niej powiedziec wrrrrr zawsze ich imiona zdrabnia a moje nawet nie wie jak;/

nie daj się zwariować;-)A moze jesteś zazdrosna o konkretną kasiulę tylko?

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 22:08:11

lekko zazdrosc mnie wziela jak do innej powiedzial kasiula a do mnie nawet gosiu nie umie powiedziec...

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 22:14:08

dokładnie,nie myśl nad tym bo zwariujesz,jakbym ja miała się obrażać że do koleżanki powiedział NATALCIU czy też NATALECZKO to bym dawno zaczęła fochy strzelać i wiecznie kłótnie byłyby;]

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 22:14:55

Do mnie najczęściej mówi Mała, Maleńka,Kochanie, Kotku, Myszko, Skarbie, Perełko, Gwiazdeczko, Księżniczko... A czasem po prostu Paulinko;) ale jak się kłócimy to zawsze Paulino(!);P

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 22:15:13

ja wlasnie jakos za bardzo zazdrosna jestem moze przez to ze mam niska samoocene..

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 22:16:28

Cytat
goosiak
lekko zazdrosc mnie wziela jak do innej powiedzial kasiula a do mnie nawet gosiu nie umie powiedziec...

tak więc witaj w klubie;p

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 22:19:36

Cytat
emiiily
Cytat
goosiak
lekko zazdrosc mnie wziela jak do innej powiedzial kasiula a do mnie nawet gosiu nie umie powiedziec...

tak więc witaj w klubie;p

az mi lepiej ze nie jestem sama:P

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 22:20:35

Hm, no może on uważa, że tak ładniej jest (;

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 22:25:03

sam do mnie nie powie Gosiu ale jak ktos inny powie to juz widze ta jego mine;D malpa taka:P

Zdrobnienia.

03 sie 2009 - 22:27:01

Cytat
goosiak
sam do mnie nie powie Gosiu ale jak ktos inny powie to juz widze ta jego mine;D malpa taka:P

powiedz mu wprost że jesteś Gosia, a jak będzie mówił inaczej to nie reaguj;) zadziała na pewno";)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zazdrosne? jak bardzo!