Obecnie rozmawiamy o:

dieta wskazówki

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 13:15:26

.................



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-20 14:30 przez aa16.

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 13:20:06

Po prostu znacie się to wysłał zaproszenie na fb, ale skoro się nie odzywa to znaczy że więcej nie chce mieć z Tobą wspólnego jeśli chłopakowi zależy to będzie przejmował się co dzieje sie z dziewczyną

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 13:44:40

O ja cież... Moja droga, z takimi chopami, co nie mają na tyle odwagi: zadzwoń i zaproś na randkę, to na drzewo - naprawdę. i co będziecie się tak gonić: smsik, fb, nk, gg, sms, twitter, fb, lajk czy nie lajk? widocznie nie lajk skoro sobie zwyczajnie odpuścił. jak facet chce "zdobyć" dziewczynę to ją zdobędzie - cała filozofia życiowa facetów.

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 13:49:36

ja rozumiem/ umiem
ty rozumiesz / umiesz
on/ona/ono rozumie / umie
my rozumiemy / umiemy
wy rozumiecie / umiecie
oni/one rozumieją / umieją

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 13:49:45

To całe pokolenie fb....sama sobie coś ubzdurałaś i tyle. Jak facet byłby zainteresowany to by cię na randkę zaprosił.

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 13:52:23

hahaha zalajkował zdjęcie? to coś dziwnego? chyba nie, to że Ci wysłał zaproszenie nie znaczy, że będziecie razem. jak widze coś takiego to aż mi się coś dzieje np 'popatrzył się na mnie, to na pewno coś znaczy' itp jakby był Tobą zaineteresowany to by się odezwał, daj sobie spokój.

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 13:53:31

Cytat
skarbek2012
To całe pokolenie fb....sama sobie coś ubzdurałaś i tyle. Jak facet byłby zainteresowany to by cię na randkę zaprosił.
Jw. Znacie się to Cię zaprosił do znajomych. Wielka mi filozofia. To samo z lajkami. Nie dorabiaj ideologii tam, gdzie jej nie ma.

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 13:54:49

A ja mam zupełnie inny pogląd od czasu przeczytania 'Dlaczego mężczyźni kochają zołzy'.
Na odwieczne pytanie dlaczego oni nie dzwonią jest tam cały wywód. W skrócie ujęłabym to tak- zakładając,że jest Tobą zainteresowany czeka z telefonem ponieważ chce się bawić w kotka i myszkę ;D
W skrócie czasami mężczyzna nie dzwoni specjalnie, żeby sprawdzić jak zareagujesz, tj bada grunt, taka męska filozofia robi krok w tył milcząc, żeby wiedzieć na czym stoi
Coś w tym jest dziewczyny ;D
Oczywiście zakładając że jest zainteresowany, może zwyczajnie przecież mieć Cię za znajomą stąd te lajki hah ;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-20 13:56 przez MagdaaaLbn.

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 13:57:51

Hahah współczuję, miałam gorzej. Gadałam z kolesiem na gg, później smsy, zapraszał mnie na swoje mecze, gadał na gg jaka to jestem super, ba, że kiedyś BĘDZIEMY mieli basen w domu. No normalnie ideał. Po czym jak go spotykałam przypadkiem 'na mieście' to było tylko cześć. Przestałam z nim gadać i się od 3 lat do mnie nie odzywa.

zweryfikowana
Posty: 728
Ostrzeżenia: 3/5

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 13:59:27

za stara? piszesz jakbyś miała 13 lat...

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 13:59:27

A pamiętam,że chciałaś się z nim spotkać,zapytałaś się go o te plany na weekend ??

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 14:01:29

No przecież skoro dał Ci lajka to musi być w Tobie zakochany, to takie oczywiste!
Tak z ciekawości- ile masz lat?

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 14:03:23

o rany, ja 'lajkuję' zdjęcia, które mi się bardzo podobają lub pod którymi udzielają się moim bliscy znajomi, chcąc być na bieżąco wśród grona...
... nie wpadłam na to, by doszukiwać się w tym zawoalowanego kontekstu czy drugiego dna... chyba jestem taaaka nienormalna....

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 14:03:51

Droga koleżanko uważam, że ten jego mość trzyma Cię tylko i wyłącznie na czarną godzinę.
Na pewno ma inną z którą często i gęsto pisze tudzież robi inne rzeczy natomiast Ciebie trzyma na portalu jakby nie ułożyło mu się z tamtą pacjentką.
Moja rada: OLEJ GO!

Nie rozumie facetów. O co mu chodzi?

20 lip 2013 - 14:05:05

Boże, bez tego facebooka i internetu to by chyba związków nie było...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Męczący związek