Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-11 15:43 przez kajdaaa.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

zaczep gościa, co Ci szkodzi ;P

no ale tak jak pisze slotek zaczep go ;p zapytaj co u niego ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-10 23:39 przez soniaevans.

..........



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-11 15:55 przez kajdaaa.

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

dobrze zrozumiałam wysłałaś mu tylko uśmiech???? trzeba było jakos zagadać zapytać jak po imprezie....

...........



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-11 15:55 przez kajdaaa.

Cytat
soniaevans
no ale tak jak pisze slotek zaczep go ;p zapytaj co u niego ;D

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

to napisz do niego po prostu co u niego słychać może jest nieśmiały i nie wie jak zagadać... co Ci szkodzi zaryzykować przecież Cię nie zje :)

Napisz do niego po prostu z zapytaniem ' co tam? ' i zobacz jak rozmowa się potoczy :)

możesz go w sumie zagadać co słychać. ale tylko ten jeden raz. faceci nie lubią być adorowani, tzn. szybko tracą zainteresowanie, gdy zobaczą, że mają już kobietę w garści. i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej :P

Cytat
kajdaaa
niedawno? proszę Cię :D
Bardzo dawno :) Stare czasy(durne na dodatek), dziś się z tego śmieje. ;)

no przepraszam ;D ten wątek jest obok w 'najciekawszych ' ;d w dodatku cos mi forum , albo klawiatura ? szwankuje bo zamiast dopisek zorbić usunęłam częśc poprzedniego posta ;P

to nic;P skoro wtedy nic poza usmiechem nie odpisałaś to napisz teraz ;pp rozwiń może coś w stylu " przepraszam za sam uśmiech, ale porządnie sie nie obudziiłam" ;p albo cos w ten deseń ;p ja tak robiłam i skutkowało ;P
no i zamiast wymyślać nowe powody jego milczenia, po prostu może jest nie śmiały, a wtedy pomógł mu alkohol ? a że Ty dałaś sam uśmiech to skapitulował bo nie wiedział co pisać dalej?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-11 00:06 przez soniaevans.

Zapewne odpisała bym tak samo jak Ty ;p dlatego że należę do grupy nieśmiałych dziewczyn :D Domyślam się co teraz czujesz .. no ale nie ma co sie poddawac i jakoś znaleźć pewien i skuteczny pomysł ;) będe szczera . Wydaje mi sie ze jak odpisałaś mu tylko ,,;)'' to moze pomyślał że po prostu jednak cię nie interesuje i nie zwracasz na niego dłuzej uwagi jeżeli mu tak tylko odpisałaś. Na twoim miejscu poczekała bym jeszcze troszkę bo może on tak samo jak i ty czeka na wiadomość od ciebie tak jak i ty czekasz na wiadomosc od niego ;) jezeli nie da znac do konca tygodnia to napisz do niego w niedziele wiecczorkiem lub w poniedziałek coś w stylu: jak tam po ostatniej imprezie? w .. (nazwa klubu/dyskoteki) ;) jak bedzie chciał to odpisze a jak nie to nie ... odwal sie na impreze w sierpniu żeby nie mógł przestac na ciebie patrzeć :D powodzenia !

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

a co miał na to odpisać? bawić się w kolejne buźki... sama napisz, umów się na jakąs kawe czy cos

napisz "co słychać?" albo "jak się bawiłeś na imprezie?" i temat się rozkręci :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obrazony za smsa ?