Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 01:20:42

witajcie. pisze tu bo widze jak wszystkie z was umieja pomoc nieznajomym sobie dziewczynom. Otoż rok temu po prawie 4 latach zerwal ze mna facet. to przeze mnnie. bo bardzo go oklamalam. okrutnie wrecz ale w dobrej wierze( choc nie ma chyba takich klamstw;( ) chcialam zwrocic na siebie jego uwage, gdyz klamal, pił,wybieral kolegow. dzis chce wrocic. mowi ze zrozumial, wybaczyl i nie potrafi zapomniec. co mam robic? juz sobie ukladalam powoli zycie od nowa. a tu znow sie pojawia;( dodam ze rowniez ciezko bylo mi zapomniec o nim i zalowalam ze go oklamalam....

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 01:23:50

a chcesz? kochasz go nadal?

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 01:25:46

tak
moglabym juz dawno z kims byc ale ciagle wszystkich do niego porównuje. z nim bylo najlepiej. gdyby tylko nie ten wstyd przed nim i jego rodzina ze go oklamalam okrutnie i wszyscy o tym wiedza;( ALE ON WYBACZYŁ

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 01:34:38

skoro wybaczył to spróbuj. może być nieufny w stosunku do Ciebie, ale to stosunkowo szybko wyczujesz i po prostu musisz być z nim szczera, z czasem przejdzie.

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 01:43:01

nie patrz na to co powie jego rodzinna i ludzie z boku.
jeżeli naprawdę Ci zależy, wszystkich porównujesz do niego to warto dac sobie szansę tym bardziej, że on wybaczył ci po tym kłamstwie.

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 01:55:23

Kobieto skoro go dalej kochasz, a on chce wrócić, mimo, że go zraniłaś, to nad czym Ty się zastanawiasz...? Wróć do niego i drugi raz tego nie zepsuj ;p
Ja wróciłam do byłego po 3 latach i jest cudownie, nie do porównania :P

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 01:58:15

Cytat
anusiazg
Kobieto skoro go dalej kochasz, a on chce wrócić, mimo, że go zraniłaś, to nad czym Ty się zastanawiasz...? Wróć do niego i drugi raz tego nie zepsuj ;p
Ja wróciłam do byłego po 3 latach i jest cudownie, nie do porównania :P


dobrze gada polać jej :)

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 02:00:27

wracaj do niego! przynajmiej spróbuj ! a moze znowu bedziesz szczesliwa jak w tedy :)

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 02:03:39

Spróbujcie zapomnieć o przeszłości, oddzielcie to grubą kreską. Zacznijcie wszystko od nowa, na nowe konto. Staraj się już go nie okłamywać :-) TERAZ TO MOŻE BYĆ JUŻ TYLKO LEPIEJ! Powodzenia :)

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 02:04:07

warto spróbować...
ale jeśli teraz nie wyjdzie to będzie to definitywny koniec. powodzenia

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 02:14:45

to pewnie tylko sentyment.. dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi,przekonasz się,szkoda czasu.Pozdrawiam

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 08:13:46

Żałować kłamstwa, a wybaczyć to dwie różne sprawy. On ci niby wybaczył, a ty jemu wybaczyłaś ?

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 08:22:31

Nie -sama piszesz że pił, wybierał kolegów itp.Okłamałaś go ,wybaczył -teraz będzie tak samo -chociaż dasz mu szanse , ale facet sie nie zmieni.Widać jest sam i szuka kogoś.Ułóż sobie życie już bez niego.Sama tak miałam i wiem.

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 08:48:21

dajcie sobie drugą szansę....

on chce po roku wrócić!

02 lip 2013 - 08:49:37

Cytat
mojmarek
Nie -sama piszesz że pił, wybierał kolegów itp.Okłamałaś go ,wybaczył -teraz będzie tak samo -chociaż dasz mu szanse , ale facet sie nie zmieni.Widać jest sam i szuka kogoś.Ułóż sobie życie już bez niego.Sama tak miałam i wiem.
zgdazam sie z kolezanka ,,dziwne bierzesz znaczy oskarzasz sama siebie ,ze to przez ciebie cie zostawił bo zrobiłas cos strasznego okłamałas,a tego ze on wczesniej pił kłamał itd ,nie bierzesz w gole pod uwage?ja mysle ze to raczej jego wina jest całosci a nie twoja ,ty zrobiłas cos by to ratowac ,on pewnie robił to notorycznie ,bez powodu ,i jak kolezanka pisze powyzej ,nikt nigdy tak naprawde sie nie zmienia,a tu dodatkowo ,moze wykorzystywac fakt ,ze niby ci wybaczył bo cos tam zrobiłas ,i w przyszłosci moze sobie na wiecej pozwalac ,wzbudzajac w tobie poczucie winy :) nie wracaj do niego ,piszesz ,ze on ci łaskawie wybaczył ,a czy nie prosił cie o wybaczenie na to co robił wczesniej ?jjak pił ,jak wybierał kolegów itd ?:) przemysl to wszystko ,czy warto wracac do kogos takiego ,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-02 08:53 przez brunetka71.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mój facet dba bardziej o samochód niż o mnie!!!