Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziwny typ

01 sie 2009 - 01:15:21

Dla mojego chłopaka jest wznieszy skuter, komputer, gry, kumple i wiele dziewczyn ktore maja kawałek ciałka odsłoniętego. A ja i nasza córka jestemy tak po prostu . Jesli mam jakis problem i sama chce rozmawiac z nim na ten temat (w moim przypadku to naprawde rzadko sie zdarza)to mnie totalnie olewa nie odezwa sie badz patrzy w monitor i w ogole nie słyszy albo szybko zmienia temat. jestesmy ze soba 4 lata a on tak naprawde nie wie czego ja chce od zwiazku dla niego wazny w zwiazku jest sex do tego wszystkiego jest strasznym egoista liczy sie tylko ON a to zasluga jego matki.Potrafil uderzyc i wyzywa do dzis od najgorszych. Chetnie wrócilabym do rodzicow ale nie moge poniewaz tata jest bardzo chory a moja corka widzac dziadka chce zaraz sie bawic a on ledwo kontaktuje ze swiatem ;( Przepraszam ale musiala sie jakos wygadac bo strasznie mnie Zycie meczy.

Dziwny typ

01 sie 2009 - 01:18:57

I słusznie wygadac się trzeba. Ja takiego faceta dawno bym zostawiła... Może czas pojsc do pracy i moglabys wtedy wynajac jak nie malutkie mieszkanko to chociaz pokoik dla siebie i małej... PO co w gogółe z nim jestes?

CZas się rozstac i poprosic o alimenty. W zwiazku nie ma miejsca na egoizm.

TAkie jest moje zdanie

Dziwny typ

01 sie 2009 - 01:24:31

Powinnaś od niego odejść bo z tego co mówisz wynika ze to nie ma żadnego sensu.

Dziwny typ

01 sie 2009 - 01:27:50

tak , pewnie , że odejść. Pewnie łatwo mówić , gorzej z realizacją ..

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

Dziwny typ

01 sie 2009 - 01:36:11

szczerze porozmawiac ....

Dziwny typ

01 sie 2009 - 01:44:00

Szkoda Ciebie i dzieciaczka, nerwow Twoich szkoda, czasu szkoda ktory ucieka - szkoda Ciebie i malej!
Wiem, ze latwo mowic, gorzej robic - ale lepiej jesli odejdziesz bo chcesz, bo wiesz dlaczego, niz gdy bedziesz musiala, bo innego wyjscia nie bedzie...

Dziwny typ

01 sie 2009 - 07:53:05

Cóż kochana chyba najlepszym rozwiazaniem będzie rozstanie i jakoś nie wyobrażam sobie żeby facet mógł się diametralnie zmienić i ty tylko będziesz się z nim męczyć, nie wiem też czy jakas rozmowa z nim da odpowiedni skutek, może porozmawiaj tez z kims kto okaże ci wsparcie- może Mama. Życzę powodzenia.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Dziwny typ

01 sie 2009 - 07:57:04

Cytat
devillek
szczerze porozmawiac ....

Skoro potrafi ufderzyć to żadna rozmowa tu nic nie da.
Nie będzie znała dnia ani godziny kiedy dostanie ona albo dziecko.
Trzeba jak najszybciej zwiewać do rodziców, a dziecku powiedzieć, że nie moze sie bawić z dziadkiem, gdyż jest bardzo chory i musi odpoczywać.

Dziwny typ

01 sie 2009 - 07:58:13

ale skoro i tak Ci on nei pomaga to po co Ci on?? to jakby go nie bylo.... a wrecz jest upierdliwy uciazliwy.... i jeczcze ''potrafi uderzyc''.... ja odeszlabym;/ po co Ci taki chlop....
podczas podejmowania decyzji nie zaslaniaj sie dzieckiem... bo gwarantuje Ci ze dla dziecka lepiej jest mieszkac z tylko z mama i miec spokojne zycie niz mieszkac z wami obojga i nie chciec wracac do domu... pielko...

Dziwny typ

01 sie 2009 - 08:31:00

Cytat
bibiwarum
I słusznie wygadac się trzeba. Ja takiego faceta dawno bym zostawiła... Może czas pojsc do pracy i moglabys wtedy wynajac jak nie malutkie mieszkanko to chociaz pokoik dla siebie i małej... PO co w gogółe z nim jestes?

CZas się rozstac i poprosic o alimenty. W zwiazku nie ma miejsca na egoizm.

TAkie jest moje zdanie


taak jest. zgadzam sie z nią.. zostaw go.. pojdz do pracy.idz nawet na 1 pokoik. a pozniej jak bedziesz miala pewna prace odkladaj na zycie.. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomóż wybrać cos dla niego ....