Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy to już przestało byc normą?

31 lip 2009 - 23:55:16

Ja zwróciłam uwagę na podobną sytuację - obnoszenie się uczuciami w stylu: `pokażmy całemu światu jacy jesteśmy szczęśliwi!`.
Ok, niby nie ma w tym nic złego, ale jak widzę usilnie całującą lub tulącą się non stop parę (np. dzisiaj jak byłam na plaży) to zastanawiam się czy to z miłości czy na pokaz?
Bez przesady, ja też mam faceta, ale to nie czas i miejsce, żeby sobie w ten sposób okazywać uczucia.

czy to już przestało byc normą?

31 lip 2009 - 23:55:34

nigdy nie robiłam sobie z chłopakiem zdjęcia i nie dawałam na żaden portal ... ale kto wie

czy to już przestało byc normą?

31 lip 2009 - 23:58:03

dziewczyny wyluzujcie bo się za mocno nakręcacie... :)

czy to już przestało byc normą?

01 sie 2009 - 15:07:02

i te opisy na gadu ;) ale co kto lubi. dla jednych wazne sa wzajemne relacje, a dla innych uzewnetrznianie sie z uczuciami do publiki. robienie tysiaca fotek na nasza klase. albo najlepiej dodawac te z imprez, z adresami strony, zeby sie pochwalic jakim to sie jest imprezowym czlowiekiem :D

czy to już przestało byc normą?

04 sie 2009 - 22:29:20

według mnie to nic złego:) każdy robi co mu się podoba;) jeden się ukrywa ze wszystkim inny chce się dzielić swoim szczęściem z całym światem i ok:) jego sprawa;) ja nie mam nic przeciwko:p

czy to już przestało byc normą?

04 sie 2009 - 22:31:58

Ja nie mam konta na nk, nie musze nikomu pokazywać to co jest między mną a moim facetem. Nie lubie się z tym obnosić, ważne, że my wiemy;p

czy to już przestało byc normą?

04 sie 2009 - 22:34:08

My mielismy "bzika" na punkcie robienia fotek, jak dostalam nowy aparat ;) ale to głownie on mnie fotografowal :p ale wiem o co Ci chodzi, tez mnie to wkurza, ale co zrobic?
Ja nie czuję tej "nudy" - bo dla mnie to byłaby nuda. Listów moze nie piszemy - kiedys ja pisalam do niego, kiedy trudno mi bylo cos powiedzieć. Chodzimy na spacery, jeździmy - duzo latania ze studiami bylo - ale ciagle mamy o czym rozmawiac, chociaz czesciej sie wyglupiamy :)

niezweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

czy to już przestało byc normą?

04 sie 2009 - 22:35:12

ja tez nie mam i dobrze mi z tym;)

czy to już przestało byc normą?

04 sie 2009 - 22:37:52

Nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz, albo może w jakim ja żyję...ale wydaje się,że żyjemy w zupelnie innych :)
Nie mam pojęcia o czy Ty piszesz.... iść na spacer po fotkę? związki na pokaz?
Ja żyję normalnie, w normalnym związku i otaczam się normalnymi ludźmi

czy to już przestało byc normą?

04 sie 2009 - 22:40:16

Dokładanie..Ja postępuje odwrotnie.Nikt z moich znajomych nie wie o moim kumplu.Poprostu jesteśmy ze soba bez obnoszenia sie z tym na pokaz etc.I jest ok. :)

czy to już przestało byc normą?

04 sie 2009 - 22:49:47

mi sie to nadmierne okazywanie uczuć na portalach typu nk nie podoba. tak szczerze jak widze zdjęcia par a pod nimi komentarze typu "kocham Cie moj najwiekszy skarbie, jestes moja miłosci, buzki całusy buziaczki" to az mnie mdli. a to chodzenie z aparatem wszedzie gdzie sie da zeby tylko moc dodać nowe zdjecie (siedemdziesiąte trzecie ;P ) na nk to jakas paranoja. czy nie lepiej isc na spacer potrzymac sie za ręce i podziwiac przyrode niz szczerzyc zeby do aparatu i miec ciemność przed oczami od flesza?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziwny typ