Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 17:54:20

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-15 09:11 przez cekoladova.

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 18:00:38

Moim zdaniem, masz bardzo zaniżona samoocenę. Matura nie świadczy o Tobie, o twoich zdolnościach, nie świadczy o tym kim jesteś. Skoro zaczął poznawać cię od tej psychicznej strony, to chyba nie zalezy mu na wyglądzie. Jeżeli po tym spotkaniu tak będzie- to znaczy że jest pustakiem. Idź pewna siebie na to spotkanie, ubierz się pięknie. Jeżeli zobaczy, że tobie ten wygląd nie przeszkadza aż tak bardzo, to nie zwróci na to uwagi

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 18:01:55

Pójdź na spotkanie, nie bój się - skoro chłopak jest w porządku to poznajcie się w realu. Co ma być to będzie:)

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 18:02:22

Spotkaj sie z nim skoro dobrze sie dogadujecie macie tematy do rozmów to czemu nie :) Skoro on nie jest taki jak wszyscy raczej nie ucieknie po 1 spotkaniu albo sluch po nim zaginie . A jesli juz widzila Twoje zdjecia to tym bardziej nie masz sie co obawiac :) wiecej pewnosci siebie! trzymam kciuki ;)

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 18:03:16

spotkaj się z nim. Jeśli masz mu się nie spodobać to lepie żeby to się teraz stało. Ale naprawdę wątpię, że tak będzie. On dostrzega w tobie cechy, których ty nie zauważasz. Z tego co piszesz masz w sobie wiele pozytywnych cech. A jakaś tam nadwaga........ kobieto - faceci wcale tego nie zauważają. Ciesz się z tego, że między wami zaiskrzyło i idź na spotkanie. Bo w przeciwnym razie do końca życia będziesz żałować.

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 18:05:00

A no więc z ciekawością czytałam i naprawdę fajna sytuacja, jeśli nie pójdziesz będziesz do końca życia żałować.. nie dla każdego wygląd się liczy, a pewnie nie wyglądasz aż tak źle żeby bać się z nim spotkać.

Spotkaj się ! ;)

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 18:05:09

Cytat
anusiak92
Moim zdaniem, masz bardzo zaniżona samoocenę. Matura nie świadczy o Tobie, o twoich zdolnościach, nie świadczy o tym kim jesteś. Skoro zaczął poznawać cię od tej psychicznej strony, to chyba nie zalezy mu na wyglądzie. Jeżeli po tym spotkaniu tak będzie- to znaczy że jest pustakiem. Idź pewna siebie na to spotkanie, ubierz się pięknie. Jeżeli zobaczy, że tobie ten wygląd nie przeszkadza aż tak bardzo, to nie zwróci na to uwagi

mam wrażenie, że na wyglądzie mu nie zależy aż tak bardzo,bo pisząc od soboty nie poprosił mnie o żadne zdj, we wtorek chciał mi przesłać linki do jakichs fajnych kawałków na YT, a że nie mam gg,to sama zaproponowałąm ze może na fb mi podeśle w wiadomosci, no to już wtedy mnie zobaczył

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 18:07:52

Może on lubi kobiety z krągłościami ;)

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 18:09:38

Skoro powiedział Ci, że jesteś piękna to mu się podobasz. Może on nie gustuje w patyczakach tylko właśnie w takich dziewczynach jak Ty? Nie kończ znajomości tylko ładnie się ubierz i pędź na randkę! Trzymam kciuki! :-)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 18:11:19

jakna mnie nie jesteś szara myszką. Jesteś ambitna i cierpisz z powodu tych niezrealizowanych ambicji. W niczym nie jesteś gorsza od niego. 2 kierunki to niewielki wyczyn, sporo osób tak studiuje i często nie sa to najmądrzejsze osoby. Dajże spokój - na pewno warto sie spotkać i na pewno warto przestać go idealizować.

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 18:12:03

A co masz do stracenia?Ja będę Ci kibicować z całego serca!Mam nadzieję, że facet jest fajny i przypadniecie sobie do gustu.Trzymam kciuki! :D

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 18:12:11

Jesteś pewna ze ten SMS to pomyłka? I niby taki zbieg okol,ze nawet macie do siebie nie daleko, wg mnie to kolega kogoś z twoich znajomych i moze chciał zdobyć Twkj nr i w taki sposób nawiązać kontakt. Jeśli nie to jakieś przeznaczenie wiec tak czy tak nic się nie boj i z nim się spotkaj moze to miłość Twojego życia . :) ja bym przebadała temat jeszcze z koleżanka jakas dobra i jakoś pokombinowala z tym spotkaniem żeby bylo bezpiecznie bo nigdy nic nie wiadomo :P

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 18:20:35

A może ten sms to przeznaczenie? Mój chłopak w ten sposób poznał jedną ze swoich byłych dziewczyn :) ona przez pomyłkę do niego napisała smsa, przez rok pisali ze sobą w końcu po roku pisania postanowili się spotkać i już po pierwszym spotkaniu zostali parą :) ale niestety odległość wszystko popsuła - byli ze sobą ok 8 miesięcy

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 18:22:21

Cytat
JestemLena
A co masz do stracenia?Ja będę Ci kibicować z całego serca!Mam nadzieję, że facet jest fajny i przypadniecie sobie do gustu.Trzymam kciuki! :D

ale ciekawy zbieg okolicznosci ze akurat mieszkacie tak blosko siebie, moze ktos mu dal twoj nr kom :>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 18:23 przez darix21.

nadzwyczajny facet i "szara myszka"

13 cze 2013 - 18:24:31

Skoro widział Twoje zdjęcie na fb tak jak mówisz i chce się z Tobą spotkać, to znaczy, że mu się podobasz :) no przecież nie umawiałby się z dziewczyną która mu się nie podoba - to chyba logiczne ;p
Wg mnie powinnaś dać mu szansę, ale PRZEDE WSZYSTKIM SOBIE! :) uwierz w siebie. Próbuj bo jeśli nie spróbujesz to będziesz żałować. Ja też byłam taką szarą myszką (może czasami nadal jestem? ;p) ale 2 lata temu odważyłam się i powiedziałam: a co mi tam! Do dziś jesteśmy razem, mimo problemów, rozłąki spowodowanej pracą za granicą :) więc dużo odwagi i powodzania życzę! :) daj znać poźniej co i jak ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Faceci i porządek