Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

srebrna biżuteria

27 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:01:38

Witam Was drogie szafiarki :) Potrzebuję pilnej rady... Otóż organizuję mojemu narzeczonemu 30-ste urodziny niespodziankę. Co prawda miałam wszystko zapięte na ostatni guzik z tym ,że nie przewidziałam pogody. Urodziny te miały odbyć się w sobotę i ma nas być łącznie 19 osób. Miał być zorganizowany na działce, grill,ognisko itp. co prawda na działce jest altana ale na pewno nie pomieści 19 osób.W czwartek chciałam jechać na zakupy, w piątek wszystko przygotować ale z racji pogody nie wiem co zrobić. Myślałam aby zrobić ją w domu ale niestety mieszkamy w kawalerce i mieć w jednym pokoju 19 osób również jest niemożliwe! Nie chcę również jej przekładać na inny dzień gdyż dużo osób przyjeżdża z daleka. Co mi radzicie? Co byście na moim miejscu zrobiły. Rozmawiałam z najlepszym przyjacielem od mojego i stwierdził,że pogoda na pewno nie będzie im przeszkadzać ,jeśli zrobię to na działce (podobno imprezowali już w gorszych warunkach, cokolwiek to znaczy. Myśłałam nad klubem lub pubem ale nie mam aż tyle funduszy :( Nie postawie gościom po trzy piwa i nie powiem im,że koniec imprezy bo brak mi już funduszy! Jestem załamana....!

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:10:42

Zrób impreze na działce, przygotuj ewentualnie jakies zadaszenie nad grila bo rozumiem ze na działce Wy bedziecie mieli sie gdzie schowac e razie deszczu? Pogody nie przewidzisz i każdy to zrozumie ;-)

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:10:43

a może wynajmij taki większy namiot, niech się ludzie złożą ;)

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:11:17

a moze wynajmnij jakas przyczepke kempingowa (lub cos ,nie znam sie:D) na wieczor?:d pogoda sie moze udac, roznie to bywa, lub postaw jakis parasol jeszcze, i szczerze mowiac to nie mam pojecia

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:12:11

ja bym chyba nie zważała na pogodę. Jak nie masz tyle funduszy, by wszystkim stawiać to zrób tego grilla, może akurat pogoda dopisze ;)

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:16:30

Wszyscy parasole w ręce, kurtki przeciwdeszczowe i już! :)
Dwa tygodnie temu byłam na ognisku, koło 21 się rozpadało i padało do 2 w nocy, ale to nie przeszkodziło, żeby bawić się dalej. Jedynie kiełbaski upiekliśmy w przenośnym piekarniku :)

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:17:14

ja za 2 tyg mam organizowac wieczor paniensko-kawalerski(połączony) i również byłam przerażona,po 1 zimno strasznie , mokro,po 2 co z zadaszeniem skad kobieta ma wytrzasnac cos jakiego???!!! i zmienilam plany zaraz napiszę na jakie, napisz skad jestes i jaka kasa dysponujesz:)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:27:47

Grill jest duży i zabudowany, dlatego właśnie tam chciałam zrobić urodziny bo spokojnie wszystko na raz się upiecze, z grilluje :) Jest duża ława i stół. Już się orientowałam odnośnie wynajmu takiego zadaszenia ale koszt masakryczny. A nie powiem gościom,że mają się złożyć ze mną, gdyż ja to organizuje w formie prezentu dla mojego (wiem,że by chciał takie urodziny zorganizować)Jestem z Katowic (Śląsk) maksymalnie 400 zł alkohol już mam (wódka)poza tym mama od mojego też coś tam ma mi przygotować z potraw na tego grilla.

Cytat
beata84katowice
Grill jest duży i zabudowany, dlatego właśnie tam chciałam zrobić urodziny bo spokojnie wszystko na raz się upiecze, z grilluje :) Jest duża ława i stół. Już się orientowałam odnośnie wynajmu takiego zadaszenia ale koszt masakryczny. A nie powiem gościom,że mają się złożyć ze mną, gdyż ja to organizuje w formie prezentu dla mojego (wiem,że by chciał takie urodziny zorganizować)Jestem z Katowic (Śląsk) maksymalnie 400 zł alkohol już mam (wódka)poza tym mama od mojego też coś tam ma mi przygotować z potraw na tego grilla.
Miała być sałatka ziemniaczana (dużo), pieczone kiełbaski, karczek,udka z kurczaka,szaszłyki, sałatka typu grecka lub coś podobnego, ciasta, napoje, alkohol. Martwi mnie ta pogoda bo dosyć pada, jest zimno! I po prostu szakam rozwiązania tak zwanego planu B. I dziękuję za tak szybki odzew :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-05 09:31 przez beata84katowice.

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:31:24

a może właśnie rozłożyć takie duże parasoly, albo taki duży namiot wojskowy, jak masz od kogo pozyczyć

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:31:48

kurde kiszka,ja place 800 zl za impreze na 25 os w osrodku wypoczynkowym 2 dania zimna platy zimne i gorace napoje

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:33:42

Niestety właśnie nie mam od kogo pożyczyć:( Do soboty zostało niedużo czasu a ja muszę coś wymyślić!

Cytat
agnieszkarasinska3
kurde kiszka,ja place 800 zl za impreze na 25 os w osrodku wypoczynkowym 2 dania zimna platy zimne i gorace napoje
W jakim ośrodku?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-05 09:34 przez beata84katowice.

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:34:40

w taką pogodę bym nie wyszła z domu i nie chciałabym siedzieć na działce. Można to robić jak się ma 20 a nie 30. Za stara na to jestem. Poszukaj jednak sali. Zafunguj wyżerkę, a napoje niech będą we własnym zakresie.

Cytat
magi25
a może właśnie rozłożyć takie duże parasoly, albo taki duży namiot wojskowy, jak masz od kogo pozyczyć
i zafungować każdemu z gości kalosze do kolana. Leje od tygodnia, zdajecie sobie sprawę jakie blocko jest?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-05 09:35 przez slodzonamysza.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:36:37

A co myślicie żeby w ostateczności zrobić w domu, z tym,że mieszkamy w kawalerce a było by nas 19 osób. Wtedy musiała bym zmienić menu... Jestem taka zła, ponieważ byłam pewna ,że to czerwiec to będzie upał...
<moderacja>

Jest jeszcze inna opcja. Mama od mojego zaoferowała mi,że w razie brzydkiej pogody można zrobić u niej z racji tego,że ma większe mieszkanie ale z drugiej strony wiem,że będzie u siebie w sypialni to też tak nie fajnie, Poza tym zwalać się jej na głowę? Najgorsze jest to,że mam mało czasu na zorganizowanie nowych rzeczy. Jutro w pracy do 15 w piątek do 18 w sobotę do 14



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-05 09:52 przez moderator.

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:42:45

ja bym postawiła na wynajem namiotu no bo skoro na pub nie masz, a mieszkanie za małe przekładać nie chcesz no to ogolnie nie masz wyjscia musisz zrobic to na działce :)

Pilna pomoc w sprawie organizacji...

05 cze 2013 - 09:44:20

Organizuj na działce, jak impreza będzie fajna to i pogoda nie przeszkodzi ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chłopak z autobusu