Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

wczoraj o 18:39

Dom - remont i budowa

wczoraj o 18:08

Gdzie na wakacje?

wczoraj o 17:57

OCZYSZCZANIE TWARZY ! POMOC

wczoraj o 17:33

pytanie do księgowej

wczoraj o 9:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:10:32

cześć. miesiąc temu rozstałam się z moim chłopakiem który był moim ideałem nadal go kocham, ale z pewnych przyczyn nie mogę do niego wrócić i on i tak pewnie już by nie chciał, macie jakieś rady jak o nim zapomnieć? ciągle mnie to męczy nawet śni mi się prawię codziennie ;(

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:11:46

żyć dalej , samo sie zapomni

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:12:23

Najważniejsze to nie siedź w domu. Nawet jak będziesz mieć mega deprechę, a znajomi zaproszą Cię na imprezę czy grilla to nie odmawiaj tylko idź. Z czasem się oswoisz.

niezweryfikowana

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:15:15

nie mam za bardzo znajomych wyjeżdżam do koleżanki do wrocławia na weekend, ale to dopiero za tydzień.
nigdy tak nie miałam zawsze tydzień często myślenia i później mi przechodziło, a teraz nie mogę i boję się, że już nigdy nie poznam kogoś takiego jak on. ;(

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 16:16 przez zachlanna111.

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:19:14

Cytat
zachlanna111
nie mam za bardzo znajomych(..)
Dlaczego?

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:19:22

Cytat
zachlanna111
nie mam za bardzo znajomych wyjeżdżam do koleżanki do wrocławia na weekend, ale to dopiero za tydzień.
nigdy tak nie miałam zawsze tydzień często myślenia i później mi przechodziło, a teraz nie mogę i boję się, że już nigdy nie poznam kogoś takiego jak on. ;(

Przede wszystkim nigdy, ale to nigdy nie porównuj żadnego faceta do swojego byłego. Nawet nie próbuj w myślach. Bo tak to nigdy się od niego nie uwolnisz i nieprędko znów będziesz szczęśliwa.
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
zachlanna111
Dlaczego?

Bo większość znajomości się kończy kiedy pojawia się ten Piękny. Życie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 16:20 przez Domcur.

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:20:56

poznasz, kiedyś myślałam tak jak Ty i... zapomniałam? nie, przyjaźnimy się, a jestem w związku ze wspaniałym mężczyzną, którego nie zamieniłabym na nikogo innego. potrzeba czasu, mnie np zajęło to ponad 3 lata..

niezweryfikowana

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:21:34

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
zachlanna111
Dlaczego?
nie, nie przez niego. jestem ogólnie mało towarzyska i wybredna co do ludzi zawszę miałam tylko dwie przyjaciółki które się niestety wyprowadziły i właśnie jedna z nich mnie zaprasza, ale dopiero za tydzień.

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:24:31

Cytat
Domcur
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
zachlanna111
Dlaczego?

Ironizujesz czy takie masz poglądy O.o ?

W życiu nie trzeba zadawać się tylko z przyjaciółmi. Od czego są kump(e)le, znajomi. Oszalałabym jakbym miała tylko dwie osoby w swoim życiu :I

niezweryfikowana

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:26:54

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
Domcur
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
zachlanna111
Dlaczego?

Ironizujesz czy takie masz poglądy O.o ?

W życiu nie trzeba zadawać się tylko z przyjaciółmi. Od czego są kump(e)le, znajomi. Oszalałabym jakbym miała tylko dwie osoby w swoim życiu :I
takich zwykłych też mam, ale z nimi to tylko na gadu pogadam... nie lubię chodzić na imprezy, bo nie lubię klubowej muzyki.

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:28:18

Cytat
zachlanna111
takich zwykłych też mam, ale z nimi to tylko na gadu pogadam... nie lubię chodzić na imprezy, bo nie lubię klubowej muzyki.
Życie to nie GaduGadu. Imprezy są nie tylko przy umcumc. Znajomości to nie tylko imprezy.

niezweryfikowana

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:32:17

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
zachlanna111
Życie to nie GaduGadu. Imprezy są nie tylko przy umcumc. Znajomości to nie tylko imprezy.
większość mojego życia spędzam przed komputerem, mieszkam na wsi i wszystkich których znam lubią właśnie umcumumc, nie mam normalnych znajomych i zaraz oszaleje :(

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:34:24

ja też myślałam że nie uda mi się zapomnieć ale... na mojej drodze pojawił się mężczyzna który odmienił moje życie o 180 st, chociaż nie planowałam kolejnego związku po tym jak facet mnie zdradził ale teraz jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie:)

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:34:55

Spróbuj odnowić jakieś stare znajomości, sama zaproponuj spotkanie na kawę, imprezkę czy nawet zwykły spacer. Kiedyś na pewno z kim się spotykałaś. Mniej będziesz o nim myśleć, a może w tym czasie poznasz kogoś nowego:)

jak zapomnieć

23 maj 2013 - 16:38:07

Najlepszym lekarstwem jest czas... Brzmi banalnie, wiem... ale taka jest prawda:) mi odkochiwanie się zajęło ponad 2 lata. Teraz jestem w szczęśliwym związku już 5 lat i planujemy ślub:) w pierwszym etapie "odkochiwania" najlepiej się wypłakać w domu... a później po prostu wyjść do ludzi:) odnów stare znajomości, na pewno jakieś tam koleżanki masz:)

Cytat
zachlanna111
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
zachlanna111
większość mojego życia spędzam przed komputerem, mieszkam na wsi i wszystkich których znam lubią właśnie umcumumc, nie mam normalnych znajomych i zaraz oszaleje :(

a co robiłaś przed poznaniem swojego partnera? jakoś żyłaś i jakoś na pewno spędzałaś czas wolny;) i nie wierzę,że przedtem z nikim się nie spotykałaś tylko siedziałaś przed komputerem:)
Pamiętaj, facet nigdy nie jest całym światem! wiem, że pierwszy etap rozstania to dramat niczym "Cierpienia Młodego Wertera" ale to minie;)
poza tym ci, którzy lubią "umcumc" nie są żadną przeszkodą;) przecież nie musisz z nimi iść na imprezę:) możesz wybrać się z nimi na spacer bądź na piwo:)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 16:46 przez kinia891204.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasza niespełniona miłość:)