Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

też tak macie??

30 lip 2009 - 14:20:41

Cytat
monikakulesza1
nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki ,odszedl ok asta la wista pocierpie i czas zagoi rany, juz nie pierwszy raz sie na nim przejechalas;)

nie zawsze tak jest,ze jest zle to baj baj.ludzie przechodza ze soba i zle i dobre chwile,ale czasem nie moga bez siebie zyc i wracaja.inni sie rozchodza na dobre.roznie bywa.

też tak macie??

30 lip 2009 - 14:24:24

Cytat
kati28
boli.musi bolec.jak macie byc razem to do siebie wrocicie,jak opadna emocje
dokładnie...

też tak macie??

30 lip 2009 - 14:28:46

aczy ten Twoj wie, że umieszczasz jego zdjęcia na Szafie ?! Jak zobaczy, to pewnie jakas Wasza wspólna albo jego kolezanka to myślę, że się nieziemsko
" wkur.. "

też tak macie??

30 lip 2009 - 14:33:55

jak sie kochacie, to sie zejdziecie :)

też tak macie??

30 lip 2009 - 14:36:31

Cytat
samotnapatusia
zostawił mnie facet wczoraj zaczeło się od głupoty potem mega kłutnia i rozstanie oddawanie sobie rzeczy itd to co jest najbardziej przykre i sprawia tyle bólu... 04.08 było by równe 10 miesięcy... tylko tyle za sobą byliśmy a rozstanie tak boli znamu się już 7 lat byliśmu już kiedyś razem poł roku potem rok przerwy i tearz 10 miesięcy czy wy też tak ciężko znosiłyście rozstanie??
JA Z MOIM EX 8 SIERPNIA MIAŁA BYM 10 MIES ALE OD 3 MAJA NIE JESTESMY RAZEM ZOSTAWIL MNIE OD TAK I ZA 10 DNI MA PRZYJECHAC DO POLSKI NA 3 TYG NIEWIEM JAK TO ZNIOSĘ;(

też tak macie??

30 lip 2009 - 14:43:03

Cytat
monikakulesza1
nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki ,odszedl ok asta la wista pocierpie i czas zagoi rany, juz nie pierwszy raz sie na nim przejechalas;)

ojjj nieprawda :P Ja byłam z chłopakiem 3 lata, byliśmy zreczeni ale zerwaliśmy te zareczyny, pół roku nie byliśmy razem ale okazało się ze nie możemy bez siebie wytzymać i teraz już mija 5 rok... :)
Także malenia się nie martw, jakoś to musi być. Po takich kłótniach zwykle w złości człowiek głupoty mówi ale być może się zejdziecie, a jeśli będzie inaczej to napewno znajdziesz kogoś kogo pokochasz i po roku o tym nie będziesz pamiętać ;) Trzymaj się :*

też tak macie??

30 lip 2009 - 14:44:33

Cytat
kamila1987
Cytat
monikakulesza1
nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki ,odszedl ok asta la wista pocierpie i czas zagoi rany, juz nie pierwszy raz sie na nim przejechalas;)

ojjj nieprawda :P Ja byłam z chłopakiem 3 lata, byliśmy zreczeni ale zerwaliśmy te zareczyny, pół roku nie byliśmy razem ale okazało się ze nie możemy bez siebie wytzymać i teraz już mija 5 rok... :)
Także malenia się nie martw, jakoś to musi być. Po takich kłótniach zwykle w złości człowiek głupoty mówi ale być może się zejdziecie, a jeśli będzie inaczej to napewno znajdziesz kogoś kogo pokochasz i po roku o tym nie będziesz pamiętać ;) Trzymaj się :*
JA TEŻ BYM CHCIAŁA ABY TAK BYŁO...

też tak macie??

30 lip 2009 - 14:47:37

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-01 13:46 przez dorota_n17.

też tak macie??

30 lip 2009 - 14:49:28

ja się obawiam ze jak znajdę sobie nowego to wciąż będę kochała ex

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:27:39

ja też się obawiam o nowy związek bo i tak wiem że bede myślała o nim już tak miałam...

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:32:14

posluchaj sobie piosenki ashley tisdale it's alright it's ok czy cos takiego- dzis przypadkowo uslyszalam i stwierdzilam, że jakbym sie rozstala z moim to by mi chyba pomoglo sluchanie tej piosenki (z teledyskiem!) w kolko aż bym nie uwierzyla :)

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:32:47

Treść posta została usunięta automatycznie

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:34:12

a o zdjęcie to raczej on by się nie w**** pawnie by był zadowolony że więcej lasek bedzie go znało i rozpoznawało bo on to lubi.... sam nie wie jak większość dziewczyn z którymi gada ma na imie.... a i były takie chwile że moje imie przekręcił ale to było na samym początku jak ze sobą byliśmy...

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:38:25

pisząc szybko nie zwracam uwagi na to co pisze i odrazu wysyłam więc nie wytykajcie mi błędów..... co napisała to dobrze??? heh:)

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:40:38

a piosenki już mi nie pomagją tylo rycze i rycze za każdym razem jak jest coś nie tak jak jestem smutna to słucham smutnych piosenek mam nawet specjalne płyty nagrane ze samymi smętnymi piosenkiami nagrane...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak to zrobic?