Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

też tak macie??

30 lip 2009 - 12:55:41

zostawił mnie facet wczoraj zaczeło się od głupoty potem mega kłutnia i rozstanie oddawanie sobie rzeczy itd to co jest najbardziej przykre i sprawia tyle bólu... 04.08 było by równe 10 miesięcy... tylko tyle za sobą byliśmy a rozstanie tak boli znamu się już 7 lat byliśmu już kiedyś razem poł roku potem rok przerwy i tearz 10 miesięcy czy wy też tak ciężko znosiłyście rozstanie??

też tak macie??

30 lip 2009 - 12:57:50

na miniaturce jeszcze may wspólne zdjęcie z imprezy a teraz tylko wspomnienia.... najgorsze jest to żę mieszkamy kilka domów od siebie będziemy się spotykać czasem na ulicy i co wtedy??

też tak macie??

30 lip 2009 - 12:58:20

ja powiedziałam kiedys swojemu ze bede czekac na niego i sie po jakims czasie odezwał i jestesmy ze sobą od 8 miesiecy

też tak macie??

30 lip 2009 - 13:00:25

boli.musi bolec.jak macie byc razem to do siebie wrocicie,jak opadna emocje

też tak macie??

30 lip 2009 - 13:01:04

nie znam osoby, która lekko znosi rozstanie. więc jedyna nie jestes.

też tak macie??

30 lip 2009 - 13:04:30

to jest ten na którym mi tak bardzo zależało.... zresztą nadal zależy ale już nie mam siły żeby o niego wlczyć i naprawiać to co się zepsuło



też tak macie??

30 lip 2009 - 13:06:35

wszyscy mi mówią że mu się znudziłam nie wiem.... ale jak tak poprostu może się ktoś komuś znudzić??

też tak macie??

30 lip 2009 - 13:10:00

Cytat
samotnapatusia
wszyscy mi mówią że mu się znudziłam nie wiem.... ale jak tak poprostu może się ktoś komuś znudzić??

no wiesz... jak jest prawdziwe uczucie miedzy wami,to o znudzeniu nie ma mowy ( zawsze mozna sie czyms zaskakiwac ) ,moze powinniscie przemyslec oboje czego chcecie, zrobic krotka przerwe ,nie wiem ...

też tak macie??

30 lip 2009 - 13:10:27

Cytat
samotnapatusia
wszyscy mi mówią że mu się znudziłam nie wiem.... ale jak tak poprostu może się ktoś komuś znudzić??
mojej przyjaciółce po ponad pół roku związku facet powiedział wprost "po prostu mi przeszłaś".........



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-30 13:10 przez -pocieszna-.

też tak macie??

30 lip 2009 - 13:12:50

Cytat
samotnapatusia
to jest ten na którym mi tak bardzo zależało.... zresztą nadal zależy ale już nie mam siły żeby o niego wlczyć i naprawiać to co się zepsuło
jak się rozstaliście to może nie wstawiaj tu jego fotek... bo może mu się to nie podoba.ale to moje zdanie...

a tak poza tym to jak piszesz to raz sie juz rozstaliście to i może wrócicie... niektórzy tak mają :))

też tak macie??

30 lip 2009 - 13:12:54

Cytat
samotnapatusia
wszyscy mi mówią że mu się znudziłam nie wiem.... ale jak tak poprostu może się ktoś komuś znudzić??

jakby Ci powiedział, że "nie pasujecie do siebie", "albo ze musi zrobic sobie przerwe", albo cokolwiek innego, to też byś pytała - dlaczego. przynajmniej jest szczery. tak, można się kimś znudzić, bo w trakcie związku poznaje się siebie i w pewnym momencie może się okazać - ok, nie kręci mnie, to była pomyłka.

też tak macie??

30 lip 2009 - 13:17:39

Oj, co zrobić czasami faceci tak mają traktują nas jak zabawkę! Jeszcze trafisz na swoje przeznaczenie! Widocznie to nie jest ten jedyny tylko takie jest najrozsądniejsze wytłumaczenie!

też tak macie??

30 lip 2009 - 13:20:28

Skoro to stalo sie wczoraj to pewnie ochloniecie i do siebie wrocicie

też tak macie??

30 lip 2009 - 13:28:18

ale nasz cały związek nie był taki naj prawie codziennie były kłutnie a ja sama czułam się jak na smyczy nic nie mogłam... i ciągle czułam że on mi nie ufa...

też tak macie??

30 lip 2009 - 13:43:12

nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki ,odszedl ok asta la wista pocierpie i czas zagoi rany, juz nie pierwszy raz sie na nim przejechalas;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak to zrobic?