Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:41:29

Treść posta została usunięta automatycznie

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:42:08

Cytat
gajaaa
pisze się kłótnie!!!! dziewczyno!!!!
co taki bulwers

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:43:31

idę spać bo tak mnie to wszystko męczy że głowa mnie boli....

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:45:40

Cytat
samotnapatusia
czy wy też tak ciężko znosicie rozstanie??
Nie. Rozstanie to zamknięcie pewnego etapu w życiu, a rozpoczęcie nastepnego. Nie poświęcam zbyt wiele czasu temu co było w przeszłości.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-30 17:46 przez kashmir082.

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:45:48

i zrobie może jeszcze taki błąd ze 100 razy.... mam do tego pełne prawo.....i to nie od ortografi zależy moje rozstanie więc wypowiadajcie się na temat....

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:48:42

Cytat
kashmir082
Cytat
samotnapatusia
czy wy też tak ciężko znosicie rozstanie??
Nie. Rozstanie to zamknięcie pewnego etapu w życiu, a rozpoczęcie nastepnego. Nie poświęcam zbyt wiele czasu temu co było w przeszłości.
a jeżeli wspomnienia z przeszłości tak czesto powracają i zadają mocny ból.... co wtedy.... nie da się jednak wymazać przeszłości.... ona zawsze pozostanie nawet jeśli my tego nie chcemy

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:50:40

Cytat
gajaaa
Cytat
samotnapatusia
pisząc szybko nie zwracam uwagi na to co pisze i odrazu wysyłam więc nie wytykajcie mi błędów..... co napisała to dobrze??? heh:)

po prostu boli mnie nieznajomość ortografii, a zrobiłaś ten sam błąd dwa razy...ale ok
dziękuje bardzo za tak szczegułowe śledzenie tego wątku ale prosze o ajkieś porady

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:52:08

naprawde już zmykam bo głowa mi pęka.... bede później....

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:53:26

Co ma byc to będzie a w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny tak miało się stac i nic na to nie poradzisz . Rozstanie zawsze boli ale jest tyle fajnych rzeczy które możesz robic , przyjaciół z którymi możesz się spotykac , ciesz się życiem bo jest tak krótkie że szkoda czasu na facetów którzy nas nie doceniają - ten jedyny na pewno gdzieś na ciebie czeka . Uśmiechnij się i daj sobie szansę na lepsze jutro

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:54:31

Cytat
samotnapatusia
Cytat
kashmir082
Cytat
samotnapatusia
czy wy też tak ciężko znosicie rozstanie??
Nie. Rozstanie to zamknięcie pewnego etapu w życiu, a rozpoczęcie nastepnego. Nie poświęcam zbyt wiele czasu temu co było w przeszłości.
a jeżeli wspomnienia z przeszłości tak czesto powracają i zadają mocny ból.... co wtedy.... nie da się jednak wymazać przeszłości.... ona zawsze pozostanie nawet jeśli my tego nie chcemy
Ale nie zadręczam się tym. Sam mieszkam na jednej ulicy z dziewczyną, która była moją partnerką przez 3 lata, widujemy sie codziennie, w sklepie, w nocnym monopolowym, w papierniczym, na przystanku. Rozumiem, że niektórzy, inni, odczuwają dość silny sentyment, i nie jest Ci łatwo. Czas leczy jednak rany. Z czasem będzie Ci lżej.

też tak macie??

30 lip 2009 - 17:55:39

Cytat
samotnapatusia
a o zdjęcie to raczej on by się nie w**** pawnie by był zadowolony że więcej lasek bedzie go znało i rozpoznawało bo on to lubi.... sam nie wie jak większość dziewczyn z którymi gada ma na imie.... a i były takie chwile że moje imie przekręcił ale to było na samym początku jak ze sobą byliśmy...


....uuuuuuups!.....ja bym z takim facetem nie była

też tak macie??

30 lip 2009 - 18:01:20

Rozstanie zawsze boli, byłam ze swoim chłopakiem 7 lat i się rozstaliśmy. Pomimo że miałam bardzo szybko następnego chłopaka to dochodziłam do siebie przez rok (oj było ciężko). Spotykałam swojego eks często i nadal spotykam ale nic do niego nie czuję, czasami zastanawiam się jak mogłam z nim być i tego Tobie życzę. Obecnie jestem szczęśliwą żoną tego drugiego pomimo że z pierwszym się widuję.

też tak macie??

04 sie 2009 - 23:19:54

ja narazie mam tak samo ;/ rozpaczam po rozstaniu i wiem jak to boli;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak to zrobic?