Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

21 minut temu

Budowa domu

25 minut temu

Projekt wnętrza

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Mój ..dołek

03 sie 2009 - 23:15:29

Daj mu szanse..ludzie się zmieniają, dojrzewają...10 lat to szmat czasu...moze okazac się, że nie będzie was już nic łączyłó, ale nie przekonasz się jeżeli nie dasz temu szansy...a może okaże się, że ten czas wam super dobrze zrobił i stworzycie coś fajnego razem. Jesteś wolną kobetą sytuacja jest sprzyjająca. SPRÓBUJ...powodzenia...daj znać jak poszlo :)

Mój ..dołek

04 sie 2009 - 13:00:58

Dziewczyny - własnie siedzialam sobie w pracy i ..zadzwonił, umówilismy sie na czwartek do kina i na piwo ;)) ,powiedział mi tez,ze nikogo nie ma ,był w jednym zwiazku,ale ze to byl taki kolezenski układ .Ze " Zawsze byłam numerem jeden w jego sercu " - PADŁAM ^^
Normalnie mi sie cisnienie podniosło ,przekonywujacy byl .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 13:01 przez kati28.

Mój ..dołek

04 sie 2009 - 13:05:48

No prosze :) no to idz w czwartek i koniecznie Nam opowiedz ,jak minelo spotkanie ... powodzenia ! :)

Mój ..dołek

04 sie 2009 - 13:06:06

To prawda, życie mogłoby być trochę prostsze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 13:08 przez mozaika.

Mój ..dołek

04 sie 2009 - 13:21:30

;))) oki ,opowiem,bo nie wytrzymam sama z tym pewnie ( z kumpela gadam a wlasciwie smsuje do anglii,to w ciagu tygodnia wydałam prawie 5 dych juz )
A tak na marginesie w co tu sie ..ubrac,zeby nie wygladac jakos specjalnie na odpicowaną ,ale i nie tak jak na codzien do pracy łaze ;)
? ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 13:56 przez kati28.

Mój ..dołek

04 sie 2009 - 14:08:47

kati przeczytalam caly twoj watek....i z calego serca zycze ci powodzenia! ....coz zycie jest juz takie, ze zeby stanac na nogi trzeba upasc, zeby byc szczesliwym trzeba zrozumiec co to cierpienie....w ten sposob uczymy sie najwazniejszych lekcji zycia. mam nadzieje ze ty i twoja milosc, zrozumiecie swoje lekcje i bedziecie zyc...dlugo, szczesliwie i calusnie!!!
aaa w co sie ubrac ? ....ja na taka okazje, polecialbym do jakiegos butiku i kupila sobie jakis nowy, superasny, wymarzony ciuszek...jak szalec to na calego :-)))))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 14:11 przez padma.

Mój ..dołek

04 sie 2009 - 14:11:18

Starą miłość najlepiej zaleczyc nową miłoscią

Mój ..dołek

04 sie 2009 - 14:12:14

Cytat
padma
kati przeczytalam caly twoj watek....i z calego serca zycze ci powodzenia! ....coz zycie jest juz takie, ze zeby stanac na nogi trzeba upasc, zeby byc szczesliwym trzeba zrozumiec co to cierpienie....w ten sposob uczymy sie najwazniejszych lekcji zycia. mam nadzieje ze ty i twoja milosc, zrozumiecie swoje lekcje i bedziecie zyc...dlugo, szczesliwie i calusnie!!!

dziekuje za dobre słowo
mam obawy,zwykle do wszystkiego podchodze z dystansem, nie wiem jak bedzie.ale dzis to jestem taka jakas szczesliwa,jak od lat nie byłam ;) ;)

Mój ..dołek

05 sie 2009 - 08:52:55

i jak spotkalas sie z nim?:) cos sie wydarzylo?:) jak sie czujesz pisz:)

Mój ..dołek

05 sie 2009 - 08:58:37

Cytat
inesss20
i jak spotkalas sie z nim?:) cos sie wydarzylo?:) jak sie czujesz pisz:)

spotkanie jutro ;)))

Mój ..dołek

05 sie 2009 - 09:06:36

minęło tyle lat...żadne z was nie ułozyło sobie życia, przeznaczenie??:) 3mam kciuki, powodzenia:)

Mój ..dołek

05 sie 2009 - 09:12:25

Cytat
martuuus
Ja jestem zdania, że skoro nie znaleźliście sobie nikogo na poważnie i po tylu latach nadal Was do siebie ciągnie (chcecie się spotkać) to będziecie już razem ;P
Losu nie zmienisz, co ma być to będzie. Życzę powodzenia :)
Też tak uważam. I nie zastanawiaj się co robić tylko obserwuj jak się sytuacja rozwinie.. W końcu każdy kobieciaż kiedyś się ustatkuje , a może właśnie dla Ciebie?? Jestem pełna podziwu co do tych 10lat i skoro to przetrwało w Was tyle czasu to nie wykluczone że przetrwa już Do Końca :)
Pozdrowienia ::)

Mój ..dołek

05 sie 2009 - 09:14:35

wiesz szczerze tak myslalalm nad ta sytuacja Twoja :):) bo tak jak napisalam moja byla podobna tylko ze my zerwalismy ja bylam z innym chlopakiem 2 lata i znowu jestem z nim... juz rok jestesmy razem i studiuje i zachorowalam i zdazylam wyzdrowiec prawie nie wiem kiedy znalazlam na to czas< mysli> i powinnas zdecydowanie zaryzykowac masz rozum i bedziesz widziec czy cos naprawde czujesz i czy sie ciut zmienil... takze pisz realacje i swoje odczucia:) noo chyba ze nie chcesz to inna kwestia trzymam kciuki:)
a skoro to uczucie przetrwalo w Tobie tyle lat to kochana Ty sie juz dzisiaj szykuj:):) bo to nie takie hop siup tylko os naprawde musi Cie w nim pociągac:) ale pamietaj zdrowy razsadek i trzezwo oceniaj sytuacje nie pozwol sie az tak kierowac emocjom i tesknocie , bliskosci ktorej potrzebujesz:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-05 09:16 przez inesss20.

Mój ..dołek

05 sie 2009 - 09:32:16

Cytat
inesss20
wiesz szczerze tak myslalalm nad ta sytuacja Twoja :):) bo tak jak napisalam moja byla podobna tylko ze my zerwalismy ja bylam z innym chlopakiem 2 lata i znowu jestem z nim... juz rok jestesmy razem i studiuje i zachorowalam i zdazylam wyzdrowiec prawie nie wiem kiedy znalazlam na to czas< mysli> i powinnas zdecydowanie zaryzykowac masz rozum i bedziesz widziec czy cos naprawde czujesz i czy sie ciut zmienil... takze pisz realacje i swoje odczucia:) noo chyba ze nie chcesz to inna kwestia trzymam kciuki:)
a skoro to uczucie przetrwalo w Tobie tyle lat to kochana Ty sie juz dzisiaj szykuj:):) bo to nie takie hop siup tylko os naprawde musi Cie w nim pociągac:) ale pamietaj zdrowy razsadek i trzezwo oceniaj sytuacje nie pozwol sie az tak kierowac emocjom i tesknocie , bliskosci ktorej potrzebujesz:)

Nie mam juz 18 lat,troche w zyciu przezyłam,wiem czego chce od zycia. Jestem z tych raczej zdroworozsadkowych realistek/a nawet pesymistek ( czasem,az za bardzo ..zamiast czasem dac sie poniesc) .Wiem,ze nie umiem byc z innym facetem.
Narazie koncze ,,, jak to mowia->>> co ma byc to bedzie.

Mój ..dołek

05 sie 2009 - 09:42:20

tez nie mam 18 ani tak jak w opisie 20:) i wiem o czym mowisz pozdrawiam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem...alkoholizm