Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Mój ..dołek

08 sie 2009 - 10:09:02

Cytat
szperaacz
to moze napisz tylko za jakis czas czy wam sie udało?:)

Ok,napewno napisze.narazie jest super.dam znac czy sie udało .. pozdrawiam i buzka dla wszystkich ;)


Po drugim spotkaniu bariera lat osobno zanikła jeszcze bardziej. widze,ze mu zalezy. wczoraj włóczylismy sie po starówce do 3 w nocy,wczesniej kino,3 lokale w miedzyczasie.a potem spacer przez prawie pół miasta do domu.. ( choc moglismy wziazc taxowke,ale..po co ,fajnie sie szło za rączki ) .wiele miłych słów i jakis zalazek planów na przyszłosc. czuje sie troche jak w jakims matrixie,chwilami nie wiem czy to sie naprawde dzieje.i co z tego wyniknie. moze troche to wszystko ..za szybko ,ale widac stracilismy juz duzo czasu,znamy sie nie od dzis,wiec łatwiej jest przejsc do konkretow ( nie musimy sie stopniowo poznawac,tylko odswiezamy co było ) .nie wiem co mam pisac ,szczerze to ucze sie na nowo z kims byc w zwiazku,bo miałam dluga przerwe. budujemy zaufanie i jakies fundamenty od nowa. chcialabym,zeby tylko czar nie prysł jak banka mydlana. moze bedzie ok. codziennie dzwoni. czas pokaze po prostu
Cytat
badxgirl
spotkajcie sie zobacz jak jest i jesli uczucia po takim czasie nadal sa to widocznie jest on ci pisany

chyba jednak jestesmy sobie pisani. normalnie wszystko sie potoczyło jak burza w ciagu miesiaca. czekam ...na pierscionek ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-28 19:16 przez kati28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to mozliwe?