Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

29 kwi 2013 - 16:15:53

Mam 20 lat i nie mam zbyt dużego doświadczenia z mężczyznami. Niedawno poznałam "tego jedynego", jak mi się wydawało... Przystojny, czarujący zaczął mnie adorować po jakimś czasie zgodziłam się na spotkanie na którym zachowywał się jak dżentelmen, nawet powiedział, że chce poznać moich rodziców i widziałam jak robi wszystko by im się przypodobać (z pozytywnym skutkiem). Podczas tego spotkania wyjawił mi, że jest dwa miesiące po rozwodzie... Nie mówił o swojej byłej ani dobrze ani źle, po prostu stwierdził, że ma rozwód z orzeczeniem o jej winie bo go zdradzała z różnymi mężczyznami i że jego małżeństwo od dawna było fikcją a trwało w sumie 5 lat. Sam nie ma jeszcze 30... Czy to możliwe aby już zapomniał o swojej byłej i był gotowy na nowy związek?

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

29 kwi 2013 - 16:19:43

Obawiam się, że nikt Ci na to pytanie nie odpowie z całą pewnością, bo za mało wiemy o tym facecie. Różne osoby różnie reagują na rozwód. 2 miesiące po rozwodzie to mało, ale może sam rozwód długo się ciągnął i był czas na oswojenie się z sytuacją?

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

29 kwi 2013 - 16:23:56

Szczerze to sama nie wiem co o tym myslec , nie mozesz byc pewna ,ze to co on mowi jest prawda ledwo go znasz , byc moze to wcale nie byla wina jego bylej zony. Ja bym zwolnila troche tempo i starala dowiedziec sie o nim jak najwiecej. Oczywiscie jezeli to prawda ,ze jego malzenstwo od dawna bylo fikcja to moze byc juz gotowy na nowy zwiazek jednak mozliwe ,ze jestes dla niego wylacznie nowa mloda zabaweczka na pocieszenie po rozwodzie . A w te mile slowka to ja bym tak do konca nie wierzyla

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

29 kwi 2013 - 16:27:16

Zapytaj się jego.

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

29 kwi 2013 - 17:01:51

możliwe, że jesteś jedynie pocieszeniem, a on sam sobie wmawia, że coś do Ciebie czuje albo chce coś czuć i stąd jego zachowanie. albo faktycznie jesteś tą jedyną, naszło go olśnienie i szybko zapomniał o byłej.

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

29 kwi 2013 - 17:12:52

Możliwe. A nie ma z nią dziec?

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

29 kwi 2013 - 17:13:24

Ja bym poprosiła o akt rozwodowy do wglądu. Słyszałam już wiele historii o "rozwodnikach" i tych "w trakcie rozwodu, którym się z żoną nie układa", a potem okazujących się bardziej żonaci niż się wydaje, z gromadką dzieci i niczego nie świadomą żoną...

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

29 kwi 2013 - 17:16:35

Możliwe, jeśli zdradzała go już jakiś czas, i on dobrze o tym wiedział, jego uczucie do niej pewnie już dawno wygasło, przynajmniej tak ja to widzę :)

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

29 kwi 2013 - 17:16:55

Cytat
casablanca
Ja bym poprosiła o akt rozwodowy do wglądu. Słyszałam już wiele historii o "rozwodnikach" i tych "w trakcie rozwodu, którym się z żoną nie układa", a potem okazujących się bardziej żonaci niż się wydaje, z gromadką dzieci i niczego nie świadomą żoną...
hehe nawet doobrze prawisz:D:D a tak na pow to ja bym się w to nie wkopywała,tym bardziej,że to świeża sprawa;)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

29 kwi 2013 - 17:19:50

jak to nie mówił ani dobrze ani źle? mówił źle bo zwalił całą winę na nią. 2 miesiące po rozwodzie to nie musi być 2 miesiące po rozstaniu, mogli się rozstać znacznie wcześniej, ale ja bym była ostrożna. Nie śpiesz się. Pozwól, by związek rozwijał sie powoli i przyglądaj mu się

Cytat
casablanca
Ja bym poprosiła o akt rozwodowy do wglądu. Słyszałam już wiele historii o "rozwodnikach" i tych "w trakcie rozwodu, którym się z żoną nie układa", a potem okazujących się bardziej żonaci niż się wydaje, z gromadką dzieci i niczego nie świadomą żoną...
jeśli jest tak jak on mówi, to na jego miejscu pokazałabym akt rozwodowy i nigdy więcej się nie odezwała



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-29 17:21 przez slodzonamysza.

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

29 kwi 2013 - 17:22:24

Znalam kiedys takiego samego, dzentelmen itd dopiero po dluzszym czasie wyszlo, ze to kretacz a wina za rozwod obarczal byla. Ja bym na Twoim miejscu uwazala i nie wchodzila w taki zwiazek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-29 17:23 przez martynek1990.

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

29 kwi 2013 - 17:22:43

nie angażuj się w to zbyt ostro .Na tym etapie najbezpieczniej będzie na dystans

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

30 kwi 2013 - 08:34:27

Cytat
eddy0607
Możliwe. A nie ma z nią dziec?

Nie ma z nią dzieci. Jego była wpadła w jakąś melinę i mieszka z dużo starszym kryminalistą, dlatego z nią też nie ma żadnego kontaktu. Jego wersję wydarzeń potwierdzają nasi wspólni znajomi (którzy nas poznali), oni znali go jeszcze za czasów gdy poznał swoją byłą żonę, później razem się spotykali jako małżeństwa, więc znają tą sprawę "od podszewki".

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

30 kwi 2013 - 08:39:28

Wiesz, pogadaj z nim szczerze. Jeśli facet chciał poznać Twoich rodziców to może faktycznie traktuje Cię poważnie. Skoro małżeństwo od dawna było fikcją, to możliwe, że naprawdę już się pozbierał i jest gotowy na rozpoczęcie czegoś nowego...

Związek z (świeżym!) rozwodnikiem

30 kwi 2013 - 08:57:28

Uważaj na niego bo coś tu śmierdzi. Faktycznie - poproś o akt rozwodowy albo szczerze z nim pogadaj bo takie olśnienie rzadko kiedy się zdarza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wyluzowany facet